Míra závažnosti:  
  (98/100)

Smart Guard Protection. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je Smart Guard Protection?

Smart Guard Protection je nebezpečná kybernetická infekce, která může do počítače proniknout, protože není dostatečně chráněn. Obvykle jeho infiltrace znamená pro uživatele vážný problém. Program má tendenci průběžně zobrazovat výstrahy a upozornění na viry, které neexistují. Kromě toho také blokuje legitimní software, zpomaluje systém a může do počítače také nainstalovat další viry. Dejte si pozor. Tento škodlivý software dělá vše pro to, aby vypadal důvěryhodně: ukazuje, jak skenuje počítač a poté zobrazí dlouhý seznam virů, které byly údajně zjištěny. Nicméně, ve skutečnosti je stejně nebezpečný jako například Antivirus Security Pro, Attentive Antivirus, System Doctor 2014, System Care Antivirus a mnoho jiných virů. Programu Smart Guard Protection a jeho upozorněním se raději vyhýbejte, protože tento program nemá virovou databázi. Jedná se o vážně nebezpečný virus, který musí být ze systému co nejdříve odstraněn.

JAK MŮŽE Smart Guard Protaction INFILTROVAT MŮJ POČÍTAČ?

Otázky týkající se Smart Guard Protection

Virem Smart Guard Protection se můžete nakazit, stejně jako jakýmkoli jiný virem. Pokud používáte nelegální programy, navštěvujete nelegální webové stránky a ignorujete přesměrování prohlížeče, můžete si do počítače snadno stáhnout škodlivý soubor, který obsahuje trojského koně. Jakmile se dostane do počítače, stáhne do něj škodlivé soubory programu Smart Guard Protection a upraví systém tak, aby mohl začít svou činnost pokaždé, když uživatel počítač restartuje. Jakmile je toto hotovo, virus začne ukazovat své falešné výstrahy a systémové kontroly. Většinou vypadají takhle:

Varování!
Zjištěn pokus o útok na síť. Aby počítač zůstal v bezpečí, musí být hrozba blokována.

Varování!
Stránky které chcete navštívit mohou poškodit váš počítač!
Nastavená úroveň bezpečnosti, ohrožuje váš počítač!
Aktivujte Smart Guard Protection a zvolte možnost bezpečné surfování na webu (doporučeno). Varování ignorujte a stránky navštivte v současném nastavení (nedoporučeno).

Držte se od této hrozby dále, protože je nebezpečná. Pokud si nekoupíte jeho licenci, může přijít nejen o vaše peníze. Můžete také přijít o údaje o kreditní kartě a další citlivé informace. Nenechávejte program Smart Guard Protection ve vašem počítači. Je nutné jej co nejdříve odstranit.

JAK ODSTRANIT virus Smart Guard Protection?

Pokud byl váš počítač napaden virem Smart Guard Protection, měli byste systém okamžitě zkotrolovat pomocí programu Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage nebo jiného renomovaného anti-spywaru. Jakmile kontrolu dokončíte, odstraňte všechny nebezpečné soubory, které byly zjištěny. Pokud programy nelze spustit, postupujte dle následujících kroků:

1. Restartujte počítač do nouzového režimu s prací v síti. Znovu restartujte počítač a jakmile se začne spouštět systém, opakovaně stiskněte klávesu F8.
2. Přihlaste se jako stejný uživatel, který byl přihlášen v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Internet Explorer nebo jiný prohlížeč a zvolte „Spustit jako“ nebo „Spustit jako správce“, (v případě potřeby zadejte heslo správce účtu).
4. Do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe a program si stáhněte na plochu. Spusťte jej a zabijte škodlivé procesy a soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Smart Guard Protection
obrázek pro Smart Guard Protection

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html

Návody na odstranění v dalších jazycích