Míra závažnosti:  
  (10/100)

Odstranit reklamy TAP Provider V9 for Private Tunnel (Instrukce zdarma) - Jednoduchý návod k odstranění

od Linas Kiguolis - - | Druh: Adware

Virus TAP Provider V9 for Private Tunnel a jeho rizika

TAP Provider V9 for Private Tunnel ads

Virus TAP Provider V9 for Private Tunnel je adwarový program, který „unáší“ počítače, aby tak generoval zisk pro své tvůrce. Existuje několik způsobů, jak potenciálně nežádoucí programy mohou generovat příjmy. TAP Provider V9 konkrétně využívá online reklamní techniky pay-per-click. Virus spolupracuje s řadou třetích stran a propaguje jejich produkty a webové stránky prostřednictvím reklam, které generuje.

Čím více reklam adware generuje, tím větší je pravděpodobnost, že na ně uživatel klikne, což přinese zisk. Proto je reklam TAP Provider V9 for Private Tunnel tolik a jsou tak obtěžující. Nebuďte překvapeni, když váš počítač začnou zaplavovat vyskakovací okna, bannery, reklamy v textu a jiné. To všechno se děje, protože byl váš počítač napaden virem adware.

V takovém případě byste měli zavřít prohlížeč a okamžitě spustit skenování počítače pomocí renomovaného antivirového nástroje. K tomu doporučujeme program ReimageIntego. V případě, že antivirus najde hrozbu, odstraní TAP Provider V9 for Private Tunnel okamžitě a vy už nebudete muset znovu bojovat s jeho otravnými reklamami.

Uživatelé, které trpí „únosce“ TAP Provider V9 for Private Tunnel si stěžují, že jakmile je tento program nainstalován, výrazně ovlivňuje výkon systému. Počítač se velmi zpomaluje a prohlížeč při spuštění nereaguje nebo jednoduše přestane pracovat. Další častý problém, který TAP Provider V9 for Private Tunnel způsobuje je přesměrování.

Souvisí to s tím, že reklamy které tento program poskytuje nemusí nutně vést k uvedeným zdrojům. Jinými slovy, není jisté, že budete zavedeni do eschopu s elektronikou po kliknutí na reklamu, která nabízí příliš dobrou nabídku k zakoupení chytrého telefonu nebo počítač, než aby to byla pravda.

Je pravděpodobnější, že vás reklamy TAP Provider V9 for Private Tunnel přesměrují na podezřelé webové stránky, které vám nabízejí falešné aktualizace softwaru, neznámé aplikace nebo nějaké jiné jedinečné produkty. Pokud se náhodou na takové stránce ocitnete, okamžitě ji opusťte, zavřete prohlížeč a zkontrolujte systém pro infekce. Takže, pokud neodstraníte TAP Provider V9 for Private Tunnel v čas, můžete skončit s mnohem vážnějším malwarem.

TAP Provider V9 for Private Tunnel adsReklamy TAP Provider V9 for Private Tunnel

Způsoby šíření adwaru:

Distribuční metody adwarových programů, jako je TAP Provider V9 for Private Tunnel jsou bezpečnostním odborníkům dlouho známé. Přesto si běžní uživatelé obvykle neuvědomují, jak se potenciálně nežádoucí program může dostat do jejich počítače. Měli byste mít na paměti, že virus TAP Provider V9 for Private Tunnel nemůže vstoupit do zařízení bez zásahu.

Ve skutečnosti, pokud vidíte tento program v počítači je vysoká šance, že jste si ho omylem nainstalovali spolu s jiným freewarem nebo sharewarem. Pokud je váš počítač ještě pořád bez virů, měli byste se postarat, aby to tak zůstalo nainstalováním seriózního antivirového softwaru a spouštěním pravidelných skenů systému.

Je také důležité, aby jste při instalaci nových programů zvolili pokročilý způsob instalace, a takto se ujistili, že vám do počítače neproniknou žádné podezřelé aplikace.

Rady pro odstranění TAP Provider V9 for Private Tunnel:

Pokud už máte plné zuby reklam TAP Provider V9 for Private Tunnel a další přesměrování už byste nepřekousli, doporučujeme spustit kontrolu celého systému pomocí renomovaného anti-spywaru. Ten virus TAP Provider V9 for Private Tunnel odstraní automaticky a celý proces bude trvat jen několik minut.

Měli byste si také uvědomit, že váš antivirový program by měl být aktualizován na nejnovější verzi, aby bylo možné detekovat všechny hrozby ve vašem počítači. Samozřejmě se také můžete pokusit TAP Provider V9 for Private Tunnel a související soubory odstranit ručně; nicméně byste měli mít na paměti, že tyto soubory může být obtížné najít.

Pokud máte zkušenosti s ručním odstraňováním virů a přesně víte, kde hledat, můžete postupovat dle našeho odborníky připraveného návodu na odstranění TAP Provider V9 for Private Tunnel.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění reklam TAP Provider V9 for Private Tunnel:

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel ze Windows systémů

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby TAP Provider V9 for Private Tunnel a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku TAP Provider V9 for Private Tunnel či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte TAP Provider V9 for Private Tunnel a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel z Internet Explorer (IE)

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte TAP Provider V9 for Private Tunnel a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby TAP Provider V9 for Private Tunnel Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstraňte reklamy TAP Provider V9 for Private Tunnel z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být TAP Provider V9 for Private Tunnel z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel z Mozilla Firefox (FF)

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte TAP Provider V9 for Private Tunnel a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 4. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby TAP Provider V9 for Private Tunnel. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel z Google Chrome

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte TAP Provider V9 for Private Tunnel a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby TAP Provider V9 for Private Tunnel. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit TAP Provider V9 for Private Tunnel z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte TAP Provider V9 for Private Tunnel, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace TAP Provider V9 for Private Tunnel dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Linas Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-tap-provider-v9-for-private-tunnel-ads.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na TAP Provider V9 for Private Tunnel ads