Míra závažnosti:  
  (10/100)

Odstranit reklamy Stack Player (Instrukce k odstranení) - aktualizováno Led 2021

od Olivia Morelli - - | Druh: Adware

Důvody, proč nenechávat Stack Player na vašem počítači:

Stack Player ads

Virus Stack Player může nezkušené uživatele počítačů pochybným způzobem přimět k jeho instalaci. Může uživatele zmást tím, že se prezentuje jako prospěšný software, který umožňuje sledování videa, aniž by museli otevřít webový prohlížeč.

Nicméně, bez ohledu na to, jak užitečně tento program na první pohled vypadá, zdá se, že jeho sliby jsou poměrně vágní. Je smutné, že funkčnost tohoto přehrávače je velmi diskutabilní, protože namísto poskytování užitečných funkcí, začne iniciování naprosto odlišné a velmi nepříjemné činnosti. Totéž lze říci o stejných programech podporující reklamu jako NowUSeeIt player nebo Playthru player.

Uživatelé, kteří tento program nainstalovali si často stěžují, že reklamy od Stack Player se objevují tak často, že to znepříjemňuje procházení internetu. Důvodem, proč tento program typu adware tyto reklamy stále zobrazuje je, že jeho vývojáři dostanou provizi pokaždé, když oběť klikne na některou z těchto reklam. Tento reklamní model je známý jako pay-per-click. Je to velmi efektivní způsob, jak vydělat peníze propagací určitých webových stránek a jejich produktů.

Nicmíně přesměrování těchto reklam může zavést uživatele na nezabezpečné webové stránky. Proto pokud nesouhlasíte nebo nechcete být součástí takových stinných prostředků vydělávání peněz, měli byste Stack Player z počítače bez váhání odstranit. Můžete použít renomované antivirové nástroje, jako je například ReimageIntego, které vám z jejich odstraněním pomohou.

Stack Player adsReklamy Stack Player

Měli byste si uvědomit, že Stack Player „únos“ obvykle probíhá bez vědomí či souhlasu uživatele. Samozřejmě na stažení tohoto adwaru můžete sami narazit on-line, ale to je velmi nepravděpodobné. Ve většině případů, začnete vidět otravné reklamy ještě předtím, než budete mít podezření, že je počítač napaden. V takovém případě byste si měli být vědomi toho, že kliknutí na tyto reklamy může být nebezpečné.

Mějte na paměti, že reklamy se slogany „Ads by [název adwaru]”, “Powered by [název adwaru]“ a podobné nejsou vaše typické reklamy, které vidíte na zpravodajských stránkách nebo webových stránkách pro nakupování online. Jak již bylo zmíněno, tyto vyskakovací okna, bannery, a odkazy v textu vás nemusí zavést na slíbené webové stránky nebo za výhodnou nabídkou, kterou zobrazují, ale přesměrují vás na podezřelé stránky, kde váš počítač mohou snadno infiltrovat různé druhy malwaru a virů.

Bohužel, problém s Stack Player přesměrováním není jediným nedostatkem této podezřelé aplikace. Může také sledovat vaše údaje o prohlížení, a podle nich vytvářet reklamy. Tak se reklamy stanou přitažlivějšími a uživatelé na ně s větší pravděpodobností kliknou, což přináší větší zisk tvůrcům tohoto adwaru. Shromážděná data také nejsou chráněna před sdílením s nespolehlivými třetími stranami nebo před prodejem pro komerční účely.

Takže, pokud jste o odstranění programu Stack Player ještě nepřemýšleli, doporučujeme vám pečlivě zvážit, zda chcete sdílet informace s neznámými třetími stranami nebo být neustále přerušováni četnými reklamami. Pokud tomu tak není, pokračujte ve čtení tohoto článku, a zjistíte, jak můžete tento virus z počítače bezpečně odstranit.

Jak se mu podařilo „unést“ váš počítačový systém bez vašeho souhlasu?

Je to smutné, ale infiltrace adwarem je velmi běžná záležitost, hlášena samotnými uživateli. Jednou z hlavních příčin šíření těchto typů virů je nedbalá instalace softwaru. Nikdy byste neměli plně důvěřovat žádnému programu, který byl stažený zdarma, protože konkrétně tyto programy se obvykle stávají nositeli potenciálně nežádoucího obsahu.

Chcete-li zjistit, zda jste si stáhli softwarový balíček s nebezpečným obsahem, měli byste vždy zvolit možnost „pokročilé“ instalace a provádět všechny kroky pečlivě. Pokud softwarový balíček obsahuje některé další součásti, budete je moci vidět a zrušit jejich instalaci, pokud se zdají podezřelé. Navíc se také doporučuje vybavit systém antivirovými a anti-malwarovými nástroji, které poskytnou počítači extra ochranu.

Naučte se, jak Stack Player adware odinstalovat

Virus Stack Player opravdu můžete odstranit sami. Jak již jistě víte, prostě reklamy zavřít nepomůže. Budete muset najít příčinu těchto reklam, tj .: adware, který je vytváří. To může být poměrně složitý úkol, protože tyto potenciálně nežádoucí programy mají tendenci schovávat se v systému a nelze je snadno najít.

Naštěstí existují nástroje vytvořené speciálně pro tento účel. Budete prostě muset stáhnout spolehlivý anti-malwarový program, který automaticky prohledá váš systém a soubory viru z infikovaného zařízení odstraní. ReimageIntego nebo Malwarebytes může pracovat jako nástroj pro odstraňování adwaru Stack Player; Nezapomeňte, že pro co nejefektivnější odstranění, byste měli anti-malware aktualizovat na své nejnovější verzi.

Chtěli bychom také poukázat na to, že můžete zvolit možnost ručního odstranění. K tomu jsme připravili návod, který najdete na konci tohoto článku. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu jednou ze zmíněných metod nepodaří virus odstranit.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění reklam Stack Player:

Odstranit Stack Player ze Windows systémů

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby Stack Player a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku Stack Player či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

Odstranit Stack Player ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Stack Player a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstranit Stack Player z Internet Explorer (IE)

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte Stack Player a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby Stack Player Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstraňte reklamy Stack Player z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Stack Player z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit Stack Player z Mozilla Firefox (FF)

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte Stack Player a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 4. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Stack Player. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit Stack Player z Google Chrome

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Stack Player a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Stack Player. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Stack Player z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Stack Player, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Stack Player dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-stack-player-ads.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na Stack Player ads