Míra závažnosti:  
  (10/100)

Reklamy Stack Player. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

Olivia Morelli - - | Druh: Adware
12

Důvody, proč nenechávat Stack Player na vašem počítači:

Virus Stack Player může nezkušené uživatele počítačů pochybným způzobem přimět k jeho instalaci. Může uživatele zmást tím, že se prezentuje jako prospěšný software, který umožňuje sledování videa, aniž by museli otevřít webový prohlížeč. Nicméně, bez ohledu na to, jak užitečně tento program na první pohled vypadá, zdá se, že jeho sliby jsou poměrně vágní. Je smutné, že funkčnost tohoto přehrávače je velmi diskutabilní, protože namísto poskytování užitečných funkcí, začne iniciování naprosto odlišné a velmi nepříjemné činnosti. Totéž lze říci o stejných programech podporující reklamu jako NowUSeeIt player nebo Playthru player. Uživatelé, kteří tento program nainstalovali si často stěžují, že reklamy od Stack Player se objevují tak často, že to znepříjemňuje procházení internetu. Důvodem, proč tento program typu adware tyto reklamy stále zobrazuje je, že jeho vývojáři dostanou provizi pokaždé, když oběť klikne na některou z těchto reklam. Tento reklamní model je známý jako pay-per-click. Je to velmi efektivní způsob, jak vydělat peníze propagací určitých webových stránek a jejich produktů. Nicmíně přesměrování těchto reklam může zavést uživatele na nezabezpečné webové stránky. Proto pokud nesouhlasíte nebo nechcete být součástí takových stinných prostředků vydělávání peněz, měli byste Stack Player z počítače bez váhání odstranit. Můžete použít renomované antivirové nástroje, jako je například Reimage, které vám z jejich odstraněním pomohou.

Screenshot of Stack Player download page and the program itself

Měli byste si uvědomit, že Stack Player „únos“ obvykle probíhá bez vědomí či souhlasu uživatele. Samozřejmě na stažení tohoto adwaru můžete sami narazit on-line, ale to je velmi nepravděpodobné. Ve většině případů, začnete vidět otravné reklamy ještě předtím, než budete mít podezření, že je počítač napaden. V takovém případě byste si měli být vědomi toho, že kliknutí na tyto reklamy může být nebezpečné. Mějte na paměti, že reklamy se slogany „Ads by [název adwaru]”, “Powered by [název adwaru]“ a podobné nejsou vaše typické reklamy, které vidíte na zpravodajských stránkách nebo webových stránkách pro nakupování online. Jak již bylo zmíněno, tyto vyskakovací okna, bannery, a odkazy v textu vás nemusí zavést na slíbené webové stránky nebo za výhodnou nabídkou, kterou zobrazují, ale přesměrují vás na podezřelé stránky, kde váš počítač mohou snadno infiltrovat různé druhy malwaru a virů. Bohužel, problém s Stack Player přesměrováním není jediným nedostatkem této podezřelé aplikace. Může také sledovat vaše údaje o prohlížení, a podle nich vytvářet reklamy. Tak se reklamy stanou přitažlivějšími a uživatelé na ně s větší pravděpodobností kliknou, což přináší větší zisk tvůrcům tohoto adwaru. Shromážděná data také nejsou chráněna před sdílením s nespolehlivými třetími stranami nebo před prodejem pro komerční účely. Takže, pokud jste o odstranění programu Stack Player ještě nepřemýšleli, doporučujeme vám pečlivě zvážit, zda chcete sdílet informace s neznámými třetími stranami nebo být neustále přerušováni četnými reklamami. Pokud tomu tak není, pokračujte ve čtení tohoto článku, a zjistíte, jak můžete tento virus z počítače bezpečně odstranit.

Jak se mu podařilo „unést“ váš počítačový systém bez vašeho souhlasu?

Je to smutné, ale infiltrace adwarem je velmi běžná záležitost, hlášena samotnými uživateli. Jednou z hlavních příčin šíření těchto typů virů je nedbalá instalace softwaru. Nikdy byste neměli plně důvěřovat žádnému programu, který byl stažený zdarma, protože konkrétně tyto programy se obvykle stávají nositeli potenciálně nežádoucího obsahu. Chcete-li zjistit, zda jste si stáhli softwarový balíček s nebezpečným obsahem, měli byste vždy zvolit možnost „pokročilé“ instalace a provádět všechny kroky pečlivě. Pokud softwarový balíček obsahuje některé další součásti, budete je moci vidět a zrušit jejich instalaci, pokud se zdají podezřelé. Navíc se také doporučuje vybavit systém antivirovými a anti-malwarovými nástroji, které poskytnou počítači extra ochranu.

Naučte se, jak Stack Player adware

odinstalovat

Virus Stack Player opravdu můžete odstranit sami. Jak již jistě víte, prostě reklamy zavřít nepomůže. Budete muset najít příčinu těchto reklam, tj .: adware, který je vytváří. To může být poměrně složitý úkol, protože tyto potenciálně nežádoucí programy mají tendenci schovávat se v systému a nelze je snadno najít. Naštěstí existují nástroje vytvořené speciálně pro tento účel. Budete prostě muset stáhnout spolehlivý anti-malwarový program, který automaticky prohledá váš systém a soubory viru z infikovaného zařízení odstraní. Reimage nebo Malwarebytes Anti Malware může pracovat jako nástroj pro odstraňování adwaru Stack Player; Nezapomeňte, že pro co nejefektivnější odstranění, byste měli anti-malware aktualizovat na své nejnovější verzi. Chtěli bychom také poukázat na to, že můžete zvolit možnost ručního odstranění. K tomu jsme připravili návod, který najdete na konci tohoto článku. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu jednou ze zmíněných metod nepodaří virus odstranit.

Hrozbu Stack Player můžete automaticky odstranit s pomocí jednoho z těchto programů: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Doporučujeme vám tyto aplikace, neboť dokáží snadno odstranit potenciálně nežádoucí programy a viry, a navíc i všechny soubory a záznamy v registru, které s nimi souvisejí.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Reklamy Stack Player souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X

Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Reklamy Stack Player. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Vyzkoušeli jsme, jak je Plumbytes Anti-Malware účinný při odstraňování Reklamy Stack Player (2016-09-06)
Malwarebytes Anti Malware
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes Anti Malware účinný při odstraňování Reklamy Stack Player (2016-09-06)
Hitman Pro
Vyzkoušeli jsme, jak je Hitman Pro účinný při odstraňování Reklamy Stack Player (2016-09-06)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Vyzkoušeli jsme, jak je Webroot SecureAnywhere AntiVirus účinný při odstraňování Reklamy Stack Player (2016-09-06)
Rychlé menu: Návod na ruční odstranění reklam Stack Player
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player ze Windows 7 / Vista / XP systémů

 • Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs).
Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').

Odstranit Stack Player ze Windows 10 / Windows 8 systémů

 • Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program.
Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'. Odstranění hrozby Stack Player a s ní spojených programů
 • Zde vyhledejte položku Stack Player či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 • Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn.
Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player ze Mac OS X systému

Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications

Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'

Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Stack Player a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash

Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'
Reimage je nástroj pro detekci malwaru. Pro odstranění infekci budete muset zakoupit plnou verzi. Více informací o Reimage.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player z Internet Explorer (IE)

Odstraňte nebezpečné doplňky
 • Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons.
Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 • Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte Stack Player a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable:
Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable' V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
 • Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 • Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn.
Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
 • Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 • Zde zvolte Reset.
 • V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby Stack Player
Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstraňte reklamy Stack Player z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):
 • Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 • Klepněte na Settings pro další možnosti.
 • Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data.
Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 • Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear.
Vyberte tlačítko 'Clear'
 • Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager.
Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 • Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 • Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky.
Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details'Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 • Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task.
Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 • Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 • Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete.
Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 • Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator.
Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 • Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter: Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Stack Player z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player z Mozilla Firefox (FF)

Odstraňte nebezpečná rozšíření
 • Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions.
Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 • Zde vyberte Stack Player a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek.
Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
 • Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information.
Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 • Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Stack Player.
Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player z Google Chrome

Odstraňte škodlivé pluginy
 • Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions.
Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 • Zde vyberte Stack Player a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše.
Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 • Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines.
V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 • V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu.
Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X' Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
 • V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 • Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings.
V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 • Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Stack Player.
Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Odstranit Stack Player z Safari

Odstraňte nebezpečná rozšíření
 • Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences.
Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 • Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Stack Player, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall.
Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky Obnovit původní nastavení aplikace Safari
 • Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari...
Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 • Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Stack Player dokončeno, klikněte na tlačítko Reset.
Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'
Reimage je nástroj pro detekci malwaru. Pro odstranění infekci budete muset zakoupit plnou verzi. Více informací o Reimage.
Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Stack Player rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus nebo Malwarebytes Anti Malware.
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Malwarový analytik

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

zdroj: http://www.2-spyware.com/remove-stack-player-ads.html

Návody na odstranění v dalších jazycích