Odstranit reklamy Stack Player (Instrukce k odstranení) - aktualizováno Led 2018

od Olivia Morelli - - | Druh: Adware

Návod na odstranění reklam Stack Player

Co je to Reklamy Stack Player?

Důvody, proč nenechávat Stack Player na vašem počítači:

Stack Player ads

Virus Stack Player může nezkušené uživatele počítačů pochybným způzobem přimět k jeho instalaci. Může uživatele zmást tím, že se prezentuje jako prospěšný software, který umožňuje sledování videa, aniž by museli otevřít webový prohlížeč.

Nicméně, bez ohledu na to, jak užitečně tento program na první pohled vypadá, zdá se, že jeho sliby jsou poměrně vágní. Je smutné, že funkčnost tohoto přehrávače je velmi diskutabilní, protože namísto poskytování užitečných funkcí, začne iniciování naprosto odlišné a velmi nepříjemné činnosti. Totéž lze říci o stejných programech podporující reklamu jako NowUSeeIt player nebo Playthru player.

Uživatelé, kteří tento program nainstalovali si často stěžují, že reklamy od Stack Player se objevují tak často, že to znepříjemňuje procházení internetu. Důvodem, proč tento program typu adware tyto reklamy stále zobrazuje je, že jeho vývojáři dostanou provizi pokaždé, když oběť klikne na některou z těchto reklam. Tento reklamní model je známý jako pay-per-click. Je to velmi efektivní způsob, jak vydělat peníze propagací určitých webových stránek a jejich produktů.

Nicmíně přesměrování těchto reklam může zavést uživatele na nezabezpečné webové stránky. Proto pokud nesouhlasíte nebo nechcete být součástí takových stinných prostředků vydělávání peněz, měli byste Stack Player z počítače bez váhání odstranit. Můžete použít renomované antivirové nástroje, jako je například ReimageIntego, které vám z jejich odstraněním pomohou.

Stack Player ads

Měli byste si uvědomit, že Stack Player „únos“ obvykle probíhá bez vědomí či souhlasu uživatele. Samozřejmě na stažení tohoto adwaru můžete sami narazit on-line, ale to je velmi nepravděpodobné. Ve většině případů, začnete vidět otravné reklamy ještě předtím, než budete mít podezření, že je počítač napaden. V takovém případě byste si měli být vědomi toho, že kliknutí na tyto reklamy může být nebezpečné.

Mějte na paměti, že reklamy se slogany „Ads by [název adwaru]”, “Powered by [název adwaru]“ a podobné nejsou vaše typické reklamy, které vidíte na zpravodajských stránkách nebo webových stránkách pro nakupování online. Jak již bylo zmíněno, tyto vyskakovací okna, bannery, a odkazy v textu vás nemusí zavést na slíbené webové stránky nebo za výhodnou nabídkou, kterou zobrazují, ale přesměrují vás na podezřelé stránky, kde váš počítač mohou snadno infiltrovat různé druhy malwaru a virů.

Bohužel, problém s Stack Player přesměrováním není jediným nedostatkem této podezřelé aplikace. Může také sledovat vaše údaje o prohlížení, a podle nich vytvářet reklamy. Tak se reklamy stanou přitažlivějšími a uživatelé na ně s větší pravděpodobností kliknou, což přináší větší zisk tvůrcům tohoto adwaru. Shromážděná data také nejsou chráněna před sdílením s nespolehlivými třetími stranami nebo před prodejem pro komerční účely.

Takže, pokud jste o odstranění programu Stack Player ještě nepřemýšleli, doporučujeme vám pečlivě zvážit, zda chcete sdílet informace s neznámými třetími stranami nebo být neustále přerušováni četnými reklamami. Pokud tomu tak není, pokračujte ve čtení tohoto článku, a zjistíte, jak můžete tento virus z počítače bezpečně odstranit.

Jak se mu podařilo „unést“ váš počítačový systém bez vašeho souhlasu?

Je to smutné, ale infiltrace adwarem je velmi běžná záležitost, hlášena samotnými uživateli. Jednou z hlavních příčin šíření těchto typů virů je nedbalá instalace softwaru. Nikdy byste neměli plně důvěřovat žádnému programu, který byl stažený zdarma, protože konkrétně tyto programy se obvykle stávají nositeli potenciálně nežádoucího obsahu.

Chcete-li zjistit, zda jste si stáhli softwarový balíček s nebezpečným obsahem, měli byste vždy zvolit možnost „pokročilé“ instalace a provádět všechny kroky pečlivě. Pokud softwarový balíček obsahuje některé další součásti, budete je moci vidět a zrušit jejich instalaci, pokud se zdají podezřelé. Navíc se také doporučuje vybavit systém antivirovými a anti-malwarovými nástroji, které poskytnou počítači extra ochranu.

Naučte se, jak Stack Player adware odinstalovat

Virus Stack Player opravdu můžete odstranit sami. Jak již jistě víte, prostě reklamy zavřít nepomůže. Budete muset najít příčinu těchto reklam, tj .: adware, který je vytváří. To může být poměrně složitý úkol, protože tyto potenciálně nežádoucí programy mají tendenci schovávat se v systému a nelze je snadno najít.

Naštěstí existují nástroje vytvořené speciálně pro tento účel. Budete prostě muset stáhnout spolehlivý anti-malwarový program, který automaticky prohledá váš systém a soubory viru z infikovaného zařízení odstraní. ReimageIntego nebo Malwarebytes může pracovat jako nástroj pro odstraňování adwaru Stack Player; Nezapomeňte, že pro co nejefektivnější odstranění, byste měli anti-malware aktualizovat na své nejnovější verzi.

Chtěli bychom také poukázat na to, že můžete zvolit možnost ručního odstranění. K tomu jsme připravili návod, který najdete na konci tohoto článku. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu jednou ze zmíněných metod nepodaří virus odstranit.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění reklam Stack Player

Odinstalování ze systému Windows

Chcete-li Reklamy Stack Player odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s Reklamy Stack Player (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

Odstranit Stack Player ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Stack Player a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče MS Edge:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Rozšíření.
 2. Ze seznamu vyberte rozšíření související s Reklamy Stack Player a klikněte na Ozubené kolečko.
 3. Dole klikněte na Odinstalovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymazejte soubory cookies a další data prohlížeče:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 2. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 3. Vyberte vše (kromě hesel, i když možná budete chtít zahrnout také licence Médií) a klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte nastavení pro novou kartu a domovskou stránku:

 1. Klikněte na ikonku menu a vyberte Nastavení.
 2. Poté vyberte Po spuštění.
 3. Pokud jste našli podezřelou doménu, klikněte na Zakázat.

Pokud výše uvedené kroky nefungují, obnovte prohlížeč MS Edge:

 1. Otevřete Správce úloh stisknutím kláves Ctrl + Shift + Esc.
 2. Klikněte na šipku Více informací ve spodní části okna.
 3. Vyberte záložku Podrobnosti.
 4. Nyní přejděte dolů a vyhledejte každou položku s názvem Microsoft Edge. Klepněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte možnost Ukončit úlohu, abyste zabránili spuštění aplikace MS Edge. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokud ani toto řešení nepomáhá, budete muset použít pokročilou metodu obnovení. Než budete pokračovat, musíte si zálohovat data.

 1. V počítači najděte složku: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Vyberte všechny složky stisknutím kláves Ctrl + A.
 3. Na vybrané složky klikněte pravým tlačítkem a vyberte Odstranit.  Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge
 4. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Start a vyberte Windows PowerShell (správce).
 5. Když se otevře nové okno, zkopírujte a vložte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokyny pro prohlížeč Edge založený na Chromium

Odstraňte rozšíření z prohlížeče MS Edge (Chromium):

 1. Otevřete aplikaci Edge a přejděte na Nastavení > Rozšíření.
 2. Nežádoucí rozšíření vymažte kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymažte mezipaměť a data stránek:

 1. Klikněte na Menu a přejděte do Nastavení.
 2. Vyberte Ochrana osobních údajů a služby.
 3. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 4. V části Časový rozsah vyberte Za celou dobu.
 5. Klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte prohlížeč MS Edge založený na Chromium:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. Na levé straně vyberte Resetovat nastavení.
 3. Vyberte Obnoví výchozí hodnoty nastavení.
 4. Potvrďte kliknutím na Resetovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Odstraňte nebezpečné doplňky:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Menu (tři vodorovné čáry v pravé horní části okna).
 2. Vyberte Doplňky.
 3. Zde vyberte doplňky, které souvisejí s Reklamy Stack Player a klikněte na Odstranit. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte domácí stránku:

 1. Klikněne na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte do nabídky.
 2. Vyberte Možnosti.
 3. Pod možnost Domovská stránka zadejte preferovanou stránku, která se otevře pokaždé, když prohlížeč Mozilla Firefox spustíte.

Odstraňte soubory cookies a data webových stránek:

 1. Klikněte na Nabídku a vyberte Možnosti.
 2. Přejděte do části Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 3. Přejděte dolů a najděte Soubory cookies a data stránek.
 4. Klikněte na Vymazat data…
 5. Vyberte Soubory cookies a data stránek, Webový obsah v mezipaměti a klikněte na Vymazat. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte prohlížeč Mozilla Firefox

V případě, že se vám i po provedení výše uvedených kroků nepodařilo Reklamy Stack Player odstranit, obnovte nastavení prohlížeče Mozilla Firefox:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Nabídku.
 2. Přejděte na Pomoc a vyberte Informace o řešení problémů. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox
 3. V části Vyladit Firefox klikněte na Obnovit Firefox…
 4. Jakmile se zobrazí vyskakovací okno, potvrďte výběr kliknutím na Obnovit Firefox – nyní by měl být Reklamy Stack Player odstraněn. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Odstranit Stack Player z Google Chrome

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Stack Player a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Stack Player. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Stack Player z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Stack Player, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Stack Player dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Stack Player rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích