Odstranit reklamy Magical Find (Instrukce k odstranění viru)

od Jake Doevan - - | Druh: Adware

Návod na odstranění reklam Magical Find

Co je to Reklamy Magical Find?

Můžu programu Magical Find důvěřovat?

Bezpečnostní odborníci to nedoporučují, protože Magical Find není spolehlivý doplněk prohlížeče. Místo toho, aby uživatelům pomáhal najít zboží za nejlepší cenu a ušetřit peníze, tento program je přesměruje na své přidružené webové stránky. Pokud jste si přečetli licenční smlouvu s koncovým uživatelem tohoto programu, můžete vidět, že neexistuje žádná záruka, že tento program propaguje pouze neškodné třetí strany. Jeho vývojáři tvrdí, že nejsou zodpovědní za reklamy třetích stran a doporučují uživatelům neposkytovat žádné osobní údaje. Místo toho bychom vám doporučili si stažení tohoto programu dvakrát rozmyslet a tak všechna rizika, která představuje snížit na minimum. Škodlivý software Magical Find se na vašem počítači může samozřejmě objevit aniž byste si jej stáhli. Jak je to možné? To se dozvíte po přečtení následujícího odstavce.

A nakonec bychom vás chtěli upozornit, že Magical Find do počítače instaluje soubory cookies a poté je při své aktivitě využívá. Využívá je ke sledování své oběti a shromažďování informací týkajících se jeho/její činnosti při prohlížení internetu. Proto pokud nechcete, aby někdo viděl vaše vyhledávané dotazy, navštívené webové stránky a další podobné informace, je jen jedna věc, kterou můžete udělat, aby jste obnovili stabilitu vašeho systému. A to konkrétně odstranit tento program a provést úplnou kontrolu systému, aby jste se ujistili, že bezpečnost vašeho systému není v ohrožení. Rádi bychom vám doporučili použít nějaký spolehlivý anti-spywarový nástroj, například ReimageIntego.

Magical Find ads

Jak se tento program dostane do počítače?

Virus Magical Find se může na vašem počítači objevit aniž byste si ho stáhli, protože se aktivně šíří jako volitelná součást dalšího softwaru. V současné době se tento program šíří prostřednictvím manažerů stahování, tvůrců PDF, softwaru pro přehrávání videa, softwaru pro nahrávání videa a podobně. Chcete-li zabránit jeho proniknutí do vašeho počítače a přesto nainstalovat to, co potřebujete, měli byste věnovat zvýšenou pozornost procesu instalace každého programu. K tomu doporučujeme zvolit vlastní nebo pokročilý způsob instalace. Také nezapomeňte zrušit zaškrtnutí předem zaškrtnutých políček které tvrdí, že chcete Magical Find nainstalovat na vašem počítači. Jak můžete vidět, tento program se snaží infiltrovat co nejvíce počítačů jak je to možné. To je důvod, proč byste měli být vždy opatrní při výběru freeware a jeho instalací na vašem počítači. Chcete-li tento program odstranit, měli byste si prohlédnou průvodce, který je uveden na následující straně tohoto příspěvku.

Nejčastějíší dotazy týkající se Magical Find:

Otázka: Je Magical Find virus?

Odpověď: Ne, tento program není virus. Ve skutečnosti je to potenciálně nežádoucí program, který slouží k distribuci reklamy. Obchodní model, který jeho vývojáři pro vydělávání peněz zvolili se nazývá „pay-per-click“. Nazývá se tak protože každá z reklama Magical Find je naplněna odkazy, které uživatele přesměrují na webové stránky třetí strany. Nicméně majitelé tohoto programu nezaručují, že všechny třetí strany, které používají Magical Find ke své propagaci jsou důvěryhodné.

Otázka: Proč vidím reklamy Magical Find ve výsledcích vyhledávání?

Odpověď: Během vašeho hledání se vám zobrazují vyskakovací reklamy a odkazy v textu, protože máte tento program na vašem počítači. Většinou si jej lidé stáhnou ve svazku s freewarem nebo sharewarem jako volitelnou součást. Abyste tomu zabránili, je třeba pozorně sledovat proces instalace programů zdarma, jako jsou například manažeři stahování, tvůrci PDF, software pro přehrávání videa a podobné aplikace.

Otázka: Co bych měl/a vědět o odstranění programu Magical Find?

Odpověď: Tento program z počítače odstraníte jednoduše. Můžete to udělat buď ručně, nebo pomocí aktualizovaného anti-spywarového programu. Nicméně, pokud použijete ruční metodu odstranění, ujistěte se, že jste odstranili všechny komponenty tohoto programu. Návod k odstranění naleznete níže.

Jak odstranit reklamy Magical Find?

Pokud vás při procházení internetu otravují reklamy Magical Find, znamená to, že jste nainstalovali potenciálně nežádoucí program, který je také známý jako adware. Obvykle jsou tyto programy prezentovány jako užitečné nástroje, které vám mohou pomoci ušetřit peníze nebo zlepšení relace vyhledávání na internetu. Bohužel, ale Magical Find adware může v počítači způsobit pouze tyto činnosti:

 • vyskakovací reklamy;
 • odkazy v textu, které vás přesměrují na přidružené webové stránky;
 • pády prohlížeče a jeho zpomalení;
 • sledování aktivity uživatelů při procházení internetu.

Abyste tomuto předešli, doporučujeme Magical Find z počítače odstranit. Naštěstí se tohoto programu zbavíte jednoduše. Můžete to udělat ručně pomocí průvodce odstranění, který byl vytvořen bezpečnostním týmem odstranitvirus.cz. Nicméně, byste neměli zavrhnout ani jeho automatické odstranění. Pomůže vám zkontrolovat systém pro jiné vetřelce, které se v něm mohou skrývat.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění reklam Magical Find

Odinstalování ze systému Windows

Chcete-li Reklamy Magical Find odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s Reklamy Magical Find (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

Odstranit Magical Find ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Magical Find a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstraňte reklamy Magical Find z Microsoft Edge

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Magical Find z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Odstraňte nebezpečné doplňky:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Menu (tři vodorovné čáry v pravé horní části okna).
 2. Vyberte Doplňky.
 3. Zde vyberte doplňky, které souvisejí s Reklamy Magical Find a klikněte na Odstranit. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte domácí stránku:

 1. Klikněne na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte do nabídky.
 2. Vyberte Možnosti.
 3. Pod možnost Domovská stránka zadejte preferovanou stránku, která se otevře pokaždé, když prohlížeč Mozilla Firefox spustíte.

Odstraňte soubory cookies a data webových stránek:

 1. Klikněte na Nabídku a vyberte Možnosti.
 2. Přejděte do části Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 3. Přejděte dolů a najděte Soubory cookies a data stránek.
 4. Klikněte na Vymazat data…
 5. Vyberte Soubory cookies a data stránek, Webový obsah v mezipaměti a klikněte na Vymazat. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte prohlížeč Mozilla Firefox

V případě, že se vám i po provedení výše uvedených kroků nepodařilo Reklamy Magical Find odstranit, obnovte nastavení prohlížeče Mozilla Firefox:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Nabídku.
 2. Přejděte na Pomoc a vyberte Informace o řešení problémů. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox
 3. V části Vyladit Firefox klikněte na Obnovit Firefox…
 4. Jakmile se zobrazí vyskakovací okno, potvrďte výběr kliknutím na Obnovit Firefox – nyní by měl být Reklamy Magical Find odstraněn. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Odstranit Magical Find z Google Chrome

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Magical Find a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Magical Find. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Magical Find z Safari

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Magical Find, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Magical Find dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Magical Find rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích