Míra závažnosti:  
  (18/100)

Odstranit RegClean Pro

od Jake Doevan - - | Druh: Malware

Je RegClean Pro virus?

Ne, RegClean Pro není virus. Je to LEGITIMNÍ čistič registru od společnosti Sysweak. Tento program je navržen tak, aby opravil registr odstraněním chyb, které byly nalezeny na vašem počítači. Mnoho uživatelů na internetu však vede diskuse o jeho důvěryhodnosti a možném spojení s výrobci malwaru. Podle nich zobrazuje zkušební verze tohoto programu neustálá upozornění na pochybné problémy na pevném disku. Kromě toho odstraní pouze 50 z nich a pak požádá o zaplacení, aby odstranil i ostatní. Zdá se proto, že RegClean Pro usiluje především o získání vašich peněz. Musíme však konstatovat, že účinnost žádného čističe registru nemusí být zcela zaručená a všechny programy jsou vytvářeny za účelem generování určitého zisku.

Čistič registru RegClean Pro je obvykle distrubuován s pomocí online inzerce nabíjezící instalaci čističe registru zdarma. Jakmile jej stáhnete, program začne vykonávat testování registru a vrací vám výsledky o stavu registru uživatele. Nepříjemný aspekt tohoto procesu je, že program provede test téměř po každém spuštění počítače.

Jak můžete z našeho hodnocení vyrozumět, RegClean Pro je legitimní aplikace, přesto její používání nedoporučejme. Po jejím vyzkoušení jsme zjistili, že některé chyby ponechává nenalezené a některé z nalezených položek jsou naopak sporné. Jestliže jste aplikaci již zakoupili, její majitelé nabízejí záruku vrácení peněz.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
obrázek pro RegClean Pro
obrázek pro RegClean Pro

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


  1. Markéta říká:
    31 července, 2014 at 10:27 am

    KONEČNĚ!!! OBROVSKÁ ÚLEVA!!! RegClean Pro je pryč!!! Díky všem hlavně za cennou radu stáhnout prográmek SpyHunter, obnovil mojí důvěru k internetu!

Váš názor na RegClean Pro