Míra závažnosti:  
  (18/100)

RegClean Pro. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

Jake Doe - - | Druh: Malware
12

Je RegClean Pro virus?

Ne, RegClean Pro není virus. Je to LEGITIMNÍ čistič registru od společnosti Sysweak. Tento program je navržen tak, aby opravil registr odstraněním chyb, které byly nalezeny na vašem počítači. Mnoho uživatelů na internetu však vede diskuse o jeho důvěryhodnosti a možném spojení s výrobci malwaru. Podle nich zobrazuje zkušební verze tohoto programu neustálá upozornění na pochybné problémy na pevném disku. Kromě toho odstraní pouze 50 z nich a pak požádá o zaplacení, aby odstranil i ostatní. Zdá se proto, že RegClean Pro usiluje především o získání vašich peněz. Musíme však konstatovat, že účinnost žádného čističe registru nemusí být zcela zaručená a všechny programy jsou vytvářeny za účelem generování určitého zisku.

Čistič registru RegClean Pro je obvykle distrubuován s pomocí online inzerce nabíjezící instalaci čističe registru zdarma. Jakmile jej stáhnete, program začne vykonávat testování registru a vrací vám výsledky o stavu registru uživatele. Nepříjemný aspekt tohoto procesu je, že program provede test téměř po každém spuštění počítače.

Jak můžete z našeho hodnocení vyrozumět, RegClean Pro je legitimní aplikace, přesto její používání nedoporučejme. Po jejím vyzkoušení jsme zjistili, že některé chyby ponechává nenalezené a některé z nalezených položek jsou naopak sporné. Jestliže jste aplikaci již zakoupili, její majitelé nabízejí záruku vrácení peněz.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění RegClean Pro souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X

Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování RegClean Pro. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Vyzkoušeli jsme, jak je Plumbytes Anti-Malware účinný při odstraňování RegClean Pro (2015-05-07)
Malwarebytes Anti Malware
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes Anti Malware účinný při odstraňování RegClean Pro (2015-05-07)
Hitman Pro
Vyzkoušeli jsme, jak je Hitman Pro účinný při odstraňování RegClean Pro (2015-05-07)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Vyzkoušeli jsme, jak je Webroot SecureAnywhere AntiVirus účinný při odstraňování RegClean Pro (2015-05-07)
obrázek pro RegClean Pro
obrázek pro RegClean Pro
zdroj: http://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


  • Markéta

    KONEČNĚ!!! OBROVSKÁ ÚLEVA!!! RegClean Pro je pryč!!! Díky všem hlavně za cennou radu stáhnout prográmek SpyHunter, obnovil mojí důvěru k internetu!