Problémy s Mac a Windows OS? Žádný problém! Netflix je nyní pomůže snadno opravit

Issues on Mac and Windows OS? No problem! UGetFix can now help to fix them easilyUGetFix je webová stránka, která byla nedávno spuštěna a je spravována týmem z odstranitvirus.cz. Po mnoho let, se náš tým byl zajímal a zabýval počítačovými viry (adwary, „únosci“ prohlížeče, malwary, spywary, keyloggery, ransomwary, falešnými anti-spywary, atd.). Zatímco výše uvedené počítačové hrozby způsobují většinu problémů, které brání uživatelům v používání počítačů a procházení internetu obvyklým způsobem, vznik sekce Ptejtese na stránce odstranitvirus.cz ukázal, že lidé také poměrně často potřebují pomoc se zdánlivě jednoduchými úkoly, jako je odstranění softwaru. Proto jsme otázky nesouvisející s viry uložili, rozdělili je do několika kategorií, vybrali nejčastější technické problémy, kterým lidé čelí při používání počítačů, a začali vysvětlovat, jak se s nimi vypořádat na UGetFix.

UGetFix se zaměřuje na uživatele operačních systémů Mac a Windows. Bylo zjištěno, že široká řada bezplatných aplikací, které mohou vylepšit procházení internetu, zjednodušit některé úkoly, nebo prostě potěšit, zachytí uživatele do začarovaného kruhu instalování-odstraňování-instalování programů. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné najít program, který by zcela naplnil veškerá očekávání, lidé stále každý den instalují a odstraňují nové aplikace. Problémem však je, že drtivá většina uživatelů počítačů stále věří, že odebírání programů je stejně snadné jako jejich instalace. Bohužel, odstranění vyžaduje čas a úsilí, protože komplikovaná databáze registrů musí být zkontrolovány a všechny související soubory z ní také odstraněny. Buďte upřímní, odinstalováváte programy správným způsobem? Asi ne. Důsledky špatného odinstalování softwaru se mohou lišit. Mohou mezi ně patřit otravné systémové vyskakovací upozornění, problémy s bootem, zpomalení, pády, nedostatek paměti RAM a diskového úložiště, a tak dále. To je důvod, proč se zvýšil počet žádostí o pomoc s odstraněním některých programů z Windowsu nebo Macu.

Kromě toho databáze webových stránek UGetFix také obsahují spoustu článků vysvětlující, jak opravit chyby souborů s příponou .dll / .exe. V tomto případě se konkrétně zabýváme operačním systémem Windows, protože se skládá z tisíců spustitelných souborů, které jsou schopné běžet jako program v systému Microsoft DOS a Windows. Jakmile je jeden ze souborů .exe nebo .dll poškozen, lidé mohou začít přijímat chybovou zprávu, která by měla být považována za vážné varování, že systém Windows potřebuje optimalizaci. Články na stránkách UGetFix velmi podrobně vysvětlují, co spouští takové chyby a poskytují komplexní vysvětlení, jak by měly být opraveny.

A nakonec naši bezpečnostní experti pečlivě analyzovali jaký typ softwaru je určen pro optimalizaci operačního systému Windows a Mac. Rozdělili ty, které jsou nejvíce chváleny po celém světě a dodali odkazy na důvěryhodné zdroje k jejich stažení. Všimněte si, že všechny doporučené programy jsou ke stažení zdarma. Kromě toho, pro ty, kteří nemají zájem použít další software, UGetFix vysvětlí, jak odinstalovat programy nebo opravit chyby ručně. Celkově vzato, pokud budete čelit jakýmkoliv potížím s operačním systémem Mac nebo Windows, zkuste navštívit stránky UGetFix.com a najít řešení. Pokud nemůžete najít relevantní téma, můžete vždy použít sekci Ptejtese a zaručit problému větší pozornost!

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Přečtěte si v jiném jazyce