Pc Optimizer Pro. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Malware
Reimage se doporučuje pro odinstalování Pc Optimizer Pro.
Odstranit nyní! Odstranit nyní! Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden.
Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
12

PC Optimizer Pro je program typu rogue, který by měl údajně zvyšovat výkon počítače. Ve skutečnosti ale patří mezi malware. Tento virus se snaží působit jako legitimní program a bezpečností software, jehož cílem je chránit počítač. Jde však o zcela jinou aplikaci, která se pouze snaží připravit vás o určitou finanční částku. Úzce souvisí také s dalším softwarem známým jako Fake Antivirus. V obou případech jde o podvodné aplikace a jejichž zakoupení by bylo zbytečnou chybou. Donutit uživatele k zakoupení zbytečné licence je přitom hlavním cílem těchto aplikací. Jak se snaží jej dosáhnout? Ihned po instalaci do systému spustí PC Optimizer Pro skenování systému, po kterém uživateli oznámí, že objevil viry v některých legitimních a důležitých souborech Windows. Zároveň bude uživatele nabádat k jejich odstranění, které údajně sám provede poté, co si uživatel zakoupí jeho licenci/plnou verzi. Vy si program nekupujte. Šlo by o zbytečné vyhozené peníze. Všechna varování a upozornění programu PC Optimizer Pro jsou falešná. Mohou obsahovat například následující sdělení:

Attention
Suspicious software activity is detected by PC Optimizer Pro on your computer.
Please start system files scanning for details.

Warning!
Name: taskmgr.exe
Name: C:\WINDOWS\taskmgr.exe

PC Optimizer Pro

Jak se mi může PC Optimizer Pro dostat do počítače?

Tento virus se šíří zpravidla prostřednictvím zavirovaných internetovách stránek či s pomocí trojanů, případně system exploitů. Nejlépe se před ním ochráníte tak, že se budete vyhýbat návštěvám ilegálních stránek a stáhnete si aktualizovaný anti-spyware, který vám pomůže zachytit všechny podezřelé programy ihned v okamžiku, kdy se vám budou snažit dostat do počítače. Dejte si pozor i na vyskakovací okna nabízející skenování počítače zdarma či aktualizace pro některé programy. Poté, co se vám PC optimizer Pro dostane do počítače, se může pokusit jej zablokovat s odkazem na tezi, že je počítač zavirován. Kromě toho se může PC Optimizer Pro snažit pozměnit nastavení vašich prohlížečů, připojit se k internetu nebo na pozadí systému tiše blokovat spuštění legitimních antivirových a anti-spywarových programů.

Odstranit tuto aplikaci je bohužel poměrně složité. Nejste-li sběhlí počítačoví uživatelé s hlubšími znalostmi počítačových systémů, doporučujeme vzít si na pomoc s odstraněním tohoto viru nějaký antivirus.

Jak odstranit PC Optimizer Pro z počítače?

Domníváte-li se, že máte PC Optimizer Pro v počítači, spusťte úplné skenování systému aplikací Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus či Malwarebytes Anti Malware. Tyto programy odstraní z počítače všechny infikované a škodlivé soubory, které objeví. PC Optimizer Pro se můžete pokusit odinstalovat i ručně. Riskujete ale, že se některým škůdcům podaří vaší pozornosti uniknout a na počítači setrvat. Postupovat můžete následovně:

  1. Klikněte na tlačítko ‚Start‘ a zvolte ‚Ovládací panely‘.
  2. V sekci ‚Programy‘ Klikněte na ‚Odinstalovat program‘.
  3. Ze seznamu vyberte ‚PC Optimizer Pro‘ a potvrďte tlačítkem ‚Odebrat/změnit‘.
  4. Klikněte na ‚Ano‘ a ‚OK‘ pro uložení změn.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

Otázka: Právě jsem na počítači objevil program PC Optimizer Pro a jsem si jistý, že jsem si nic takového nikdy neinstaloval. Může jít o virus, který se mi do počítače nainstaloval za mými zády?

Odpověď: PC Optimizer Pro je závažná klamavá aplikace, která má jediný cíl: vytáhnout z lidí peníze. Tato aplikace se šíří internetem stejným způsobem jako další podvodné, jí podobné programy´. Stejně jako ony se i PC Optimizer Pro objeví na obrazovce často nečekaně a aniž by si jej uživatel stahoval. Obvykle se dostane do počítače poté, co kliknete na určité vykakovací okno, případně jako příloha v balíčku s jiným softwarem, s pomocí trojanů nebo s využítím jiných nepoctivých metod. Uživatelům, kteří právě PC Optimizer Pro objevili na počítači, doporučujeme bezodkladně zkontrolovat počítačový systém aktualizovaným anti-spywarovým programem. Ideálně dřív, než vám PC Optimizer Pro způsobí další zbytečné nepříjemnosti. Program PC Optimizer Pro doporučujeme odstraňovat automaticky, s pomocí příslušného antivirového softwaru.

Otázka: Ihned poté, co se mi PC Optimizer Pro objevil na počítači, mi začal kontrolovat můj počítačový systém. Našel v něm stovky různých hrozeb a chyb, které ale neodstraní, pokud si nekoupím plnou verzi tohoto programu. Co mám dělat?

Za program PC Optimizer Pro byste platit neměli. Jedná se škodlivý software, který pouze předstírá, že jde o užitečnou aplikaci. Pokud si přejete skutečně zkontrolovat, zda se vám v počítači neukrývají nějaké viry nebo hrozby, doporučujeme stáhnout si nějaký osvědčený a spolehlivý anti-spywarový program, např. Reimage. PC Optimizer Pro je podvodná aplikace, která má pouze jediný cíl – vyloudit z vás peníze. Chraňte svůj počítač i svá data a odstraňte tento škodlivý program ze systému. I k tomu můžete využít již zmíněný program SpyHunter.

Otázka: Pomozte. Můj počítač napadl program PC Optimizer Pro! Po vygooglení tohoto názvu jsem zjistil, že jde o škodlivý program. Bohužel ale nevím, jak jej odstranit. Můžete mi poskytnout nějaký podrobný návod na ostranění tohoto viru?

Odpověď: Ano, skutečně se vám do počítače dostal podezřelý program, jemuž byste nikdy neměli platit za jeho licenci/plnou verzi. PC Optimizer Pro a všechny jeho soubory můžete odstranit spolehlivým anti-spywarovým programem. My doporučujeme nainstalovat si Reimage. Ať už si ale vyberete jakýkoli software, nezapomeňte jej před spuštěním kontroly aktualizovat. Anti-spywarový program pro vás vyhledá a odstraní všechny škodlivé aplikace a soubory, které se vám v počítači ukrývají.

Otázka: Byl jsem na internetu a najednou se mi na obrazovce objevilo velké upozornění, které mi nabídlo, že provede kontrolu mého počítače a vyhledá v něm potenciální hrozby, a já jsem odklikl souhlas. Program PC Optimizer Pro mi teď neustále zobrazuje vyskakovací okna s nabídkou zakoupit si jeho plnou verzi. Chtěl bych tento program odstranit, ale nemohu jej najít v seznamu programů..

Odpověď: Nechal jste se bohužel zmást hackery a nepoctivými metodami, které používají k šíření virů. V uvedeném případě doporučujeme provést úplné skenování systému aktualizovaným anti-spywarovým programem, který pro vás tento virus v počítači vyhledá a následně jej také odstraní. Můžete využít například program Reimage.

Otázka: Můžete mi poradit? Je PC Optimizer Pro spolehlivý nebo škodlivý program? Rád bych jej využíl k vylepšení výkonu svého počítače a přemýšlím o zakoupení jeho plné verze.

Odpověď: Za plnou verzi PC Optimizer Pro, prosím, NIKDY neplaťte. Jedná se o falešnou aplikaci! Bez ohledu na sliby jejích vývojářů jde o zcela zbytečný a neúčinný program, jehož cílem je pouze vylákat z lidí peníze, případně i odcizit určité jejich informace. Chcete-li sami sebe i svůj počítač chránit, odstraňte tento virus ze svého počítače. To lze provést například s pomocí aplikace Reimage.

jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Pc Optimizer Pro souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
Reimage se doporučuje pro odinstalování Pc Optimizer Pro. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Důležité: Je vyžadována manuální asistence znamená, že jeden nebo žádný z odstraňovačů nebyl schopen odstranit parazita bez manuálního přispění. Přečtěte si, prosím, instrukce pro manuální odstranění, viz níže.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
obrázek pro Pc Optimizer Pro
obrázek pro Pc Optimizer Pro

Pc Optimizer Pro manuální odstranění

Vymazat hodnoty z registru
HKLMSoftwareClasses*shellexContextMenuHandlersPCOptmizerProContextMenu
HKLMSoftwareClassesclsid{EB5A3A22-ECA7-4198-BEBF-2A3DE20513B7}
HKLMSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallPC Optimizer Pro


Smazat soubory
%AppData%MicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%DesktopPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%DesktopPCOptimizerProSetup.exe->(nsis-6-PCOptimizerPro.exe)
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer proPC Optimizer Pro.lnk
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer proUninstall.lnk
%ProgramFiles%pc optimizer propcophelpfile.chm
%ProgramFiles%PC Optimizer ProPCOptimizerPro.exe
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptimizerPro.exe.manifest
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptProCtxMenu.dll
%ProgramFiles%pc optimizer proPCOptProTrays.exe
%ProgramFiles%pc optimizer prouninst.exe
%ProgramFiles%pc optimizer proUpdatesDll.dll
%windir%TasksPC Optimizer Pro.job

Smazat adresáře
%USERPROFILE%Start MenuProgramspc optimizer pro
%ProgramFiles%pc optimizer pro

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: http://www.2-spyware.com/remove-pc-optimizer-pro.html

Návody na odstranění v dalších jazycích