Co je to omiga-plus.exe? Mám ho odstranit?

Omiga-plus.exe je podezřelý soubor, který může být také nazýván primární spustitelný soubor „únosce“ Omiga Plus [Omiga Plus]. Takže, pokud jste si tohoto souboru všimli ve správci úloh, měli byste se také podívat po „únosci“ prohlížeče a dalších 13 souborech, které po sobě v systému obvykle zanechává. Jakmile jsou všechny tyto soubory naistalovány, Omiga Plus začne blokovat typické vyhledávače, jako je Google, Yahoo a Bing. Kromě toho „unese“ prohlížeč (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, atd) a začne zobrazovat reklamy ve výsledcích vyhledávání oběti.

Na tyto reklamy si dejte si pozor. Mohou být plné podezřelých odkazů, bannerových reklam a dalšího obsahu, který se může pokusit vás přesměrovat na podezřelé webové stránky. Mimo jiné, stejně jako spousta podobných PUPs (potenciálně nežádoucích programů), může virus Omiga Plus začít shromažďovat osobně neidentifikovatelné údaje ve vašem počítači. Obvykle shromažďuje údaje jako jsou: hledané výrazy, nejčastěji navštěvované webové stránky (data, která při jejich návštěvě zadáváte), IP adresu počítače, jeho umístění a podobné. NENECHÁVEJTE si programy se schopností shromažďovat tyto údaje v počítači, nemůžete vědět kdo je získá.

Omiga-plus.exe a všechny jeho komponenty obvykle zaberou asi 5,75 MB (6032875 bajtů) paměti počítače. Soubor se šíří hlavně ve Spojených státech, ale zaznamenali ho také v Brazílii a Německu. Najdete ho ve složce C:\Program Files\Omiga Plus. Nicméně, nás nepřekvapí, pokud soubor nenajdete. Vývojáři tohoto souboru se aktivně snaží jej chránit a zabránit jeho eliminaci. V tomto případě, byste měli spustit skenování celého systému pomocí aktualizovaného anti-spywaru a automaticky Omiga-plus.exe a další komponenty odstranit. K tomu můžete použít FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo jiný renomovaný anti-spyware.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích
Software
Porovnávání