OdstranitVirus představuje ReviewedbyPro - novou webovou stránku pro boj s malwarem

Centrum recenzí a kybernetické bezpečnosti

V září byla spuštěna nová internetová stránka proti počítačové kriminalitě. Navštivte stránku Reviewedbypro.com – místo, kde vášniví odborníci na bezpečnost sdílejí své poznatky o nejúčinnějších řešeních proti malwaru .

S miliony nových virů vydávaných každý týden (až 1 milion denně!), je renomovaný bezpečnostní nástroj něčím, co musíte zvážit. Bez něj byste mohli dostat infekci hned první den prohlížení, zničit zařízení a přijít o vaše soukromé informace!

Kybernetické ​hrozby se mohou značně lišit v tom, co způsobují. Nicméně, bez ohledu na jejich cíl, budete nějakým způsoben zasaženi. Například, ransomware je vytvořen, aby od vás vyloudil peníze tím, že zašifruje všechny vaše soubory a požaduje výkupné za dešifrovací klíč.

Trojské koně se mohou do vašeho systému dostat jako bezpečně vypadající soubory a umožnit hackerovi kontrolu nad počítačem. Dokonce i adware může způsobit mnoho škod, zaplaví váš prohlížeč otravnými vyskakovacími okny, reklamami v textu a bannery až do okamžiku, kdy nebude možné zařízení používat.

Výběr správného softwaru pro kybernetickou bezpečnost

ReviewedbyPro vám pomůže, abyste se neztratili ve světě bezpečnostních aplikací . Zveřejněné recenze vám pomohou při výběru nejlepšího bezpečnostního nástroje dle vašich potřeb.

K dispozici jsou také části věnované stahování, instalaci a používání softwaru, které obsahují podrobné uživatelské příručky. Chcete-li se rozhodnout co nejlépe, můžete také najít srovnávací tabulky, kde jsou porovnávány hlavní funkce.

Review by Pro pevně věří v ochranu soukromí uživatelů a nabízí také širokou škálu recenzí VPN (virtuální privátní síť). Služba VPN umožňuje bezpečné procházení internetu s veřejnou WiFi sítí a zabraňuje kybernetickému nebezpečí, když se připojíte z míst, jako je kavárna nebo restaurace.

Díky velkému množství recenzí VPN a srovnávacích tabulek budete moci srovnávat ceny, další funkce a podobné informace.

Pokud jste si již vybrali požadovaný software, můžete se podívat na sekci Novinky na stránkách ReviewedbyPro.com, abyste zjistili nejnovější útoky škodlivého softwaru a jak se před nimi chránit.

Závěrečné připomínky ke stránkám ReviewedbyPro

V případě, že máte otázku týkající se bezpečnosti, ochrany osobních údajů nebo jiných podobných témat, neváhejte a sdílejte své obavy s odborníkem na webových stránkách. V pravém horním rohu stránky se nachází sekce ASK, kde můžete zadat svou otázku.

Dále si můžete přečíst dříve kladené dotazy a sdílet své nápady v komentářích. Mějte na paměti, že k tomu, abyste mohli komentovat, musíte být registrovaným uživatelem stránky. Neváhejte a navštivte webové stránky vytvořené lidmi, kterým skutečně záleží na vaší bezpečnosti a soukromí.

V pravém horním rohu stránky se nachází sekce ASK, kde můžete zadat svou otázku. Kromě toho si můžete přečíst dříve kladené dotazy a sdílet své nápady v komentářích. Mějte na paměti, že k tomu, abyste mohli komentovat, musíte být registrovaným uživatelem stránky.

Neváhejte a navštivte webové stránky vytvořené lidmi, kterým skutečně záleží na vaší bezpečnosti a soukromí.

O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Ugnius Kiguolis je profesionální malwarový analytik, který je také zakladatelem a vlastníkem stránek odstranitvirus.cz. V současné době přebírá funkci šéfredaktora.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Přečtěte si v jiném jazyce
Soubory
Software
Porovnávání