Odstranit Notice! Please update your FLV Player

Návod na odstranění hrozby Notice! Please update your FLV Player

Co je to Notice! Please update your FLV Player?

„Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ je podvodná výzva, která se využívá k tomu, aby lidi přiměla k instalaci malwaru. Objeví se obvykle tehdy, když si uživatel pouští videa z internetu nebo se pokouší si některé stáhnout do svého počítače. Předtím, než výzvu „Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ spatříte, uvidíte pravděpodobně ještě obrazovku s oznámením “Pro stažení videa je zapotřebí FLV Video Download”. Důrazně doporučujeme, abyste tento podvodný požadavek na aktualizaci aplikace FLV Player ignorovali. Zdá se totiž, že se jedná o další produkt stránky toplugs.com, která je známá tím, že se podílela na šíření malwaru JavaScript Obfuscation. Zde popisovaný virus je ve skutečnosti škodlivý kód, který může do napadeného počítače následně instalovat podvodný a nežádoucí software. Pokud se domníváte, že váš FLV Player skutečně vyžaduje aktualizaci, měli byste navštívit oficiální stránky tohoto softwaru a stáhnout si aktualizaci tam.

KDE MOHU VIDĚT “Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player”?

„Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player” se může objevit ve všech internetových prohlížečích, které lze v systému najít, včetně Google Chrome, Mozilly Firefox a Internet Exploreru. Objeví se zpravidla ve chvíli, kdy se během prohlížení internetových stránek pokusíte pustit nějaké video online. Toto falešné upozornění dokáže zablokovat požadované video, což hackerům umožňuje zmást a tím i přimět ke stažení malwaru větší množství uživatelů. Jestliže varování „Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ uvidíte ve svém prohlížeči, měli byste jej ignorovat a prohlížeč ihned zavřít. Pokud už jste si tuto neověřenou aktualizaci pro FLV Player stáhli, vřele doporučujeme provést skenování vašeho počítače aktualizovanou verzí anti-spywaru.

CO DĚLAT, POKUD JSTE KLIKLI NA „OK“?

Jestliže se této falešné aktualizaci pro FLV Player podařilo vás oklamat, nemarněte čas a proveďte skenování svého počítače anti-malwarem. Za tímto účelem doporučujeme využít některou z těchto aplikací: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego, Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Alice Woods
Alice Woods

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Alice Woods
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích