Míra závažnosti:  
  (33/100)

Notice! Please update your FLV Player. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Alice Woods - - | Druh: Malware
12

„Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ je podvodná výzva, která se využívá k tomu, aby lidi přiměla k instalaci malwaru. Objeví se obvykle tehdy, když si uživatel pouští videa z internetu nebo se pokouší si některé stáhnout do svého počítače. Předtím, než výzvu „Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ spatříte, uvidíte pravděpodobně ještě obrazovku s oznámením “Pro stažení videa je zapotřebí FLV Video Download”. Důrazně doporučujeme, abyste tento podvodný požadavek na aktualizaci aplikace FLV Player ignorovali. Zdá se totiž, že se jedná o další produkt stránky toplugs.com, která je známá tím, že se podílela na šíření malwaru JavaScript Obfuscation. Zde popisovaný virus je ve skutečnosti škodlivý kód, který může do napadeného počítače následně instalovat podvodný a nežádoucí software. Pokud se domníváte, že váš FLV Player skutečně vyžaduje aktualizaci, měli byste navštívit oficiální stránky tohoto softwaru a stáhnout si aktualizaci tam.

KDE MOHU VIDĚT “Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player”?

„Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player” se může objevit ve všech internetových prohlížečích, které lze v systému najít, včetně Google Chrome, Mozilly Firefox a Internet Exploreru. Objeví se zpravidla ve chvíli, kdy se během prohlížení internetových stránek pokusíte pustit nějaké video online. Toto falešné upozornění dokáže zablokovat požadované video, což hackerům umožňuje zmást a tím i přimět ke stažení malwaru větší množství uživatelů. Jestliže varování „Upozornění! Prosím, aktualizujte svůj FLV Player“ uvidíte ve svém prohlížeči, měli byste jej ignorovat a prohlížeč ihned zavřít. Pokud už jste si tuto neověřenou aktualizaci pro FLV Player stáhli, vřele doporučujeme provést skenování vašeho počítače aktualizovanou verzí anti-spywaru.

CO DĚLAT, POKUD JSTE KLIKLI NA „OK“?

Jestliže se této falešné aktualizaci pro FLV Player podařilo vás oklamat, nemarněte čas a proveďte skenování svého počítače anti-malwarem. Za tímto účelem doporučujeme využít některou z těchto aplikací: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage, Malwarebytes Anti Malware.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Notice! Please update your FLV Player souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Notice! Please update your FLV Player. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
obrázek pro Notice! Please update your FLV Player
obrázek pro Notice! Please update your FLV Player

O autorovi

Alice Woods
Alice Woods

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-notice-please-update-your-flv-player.html

Návody na odstranění v dalších jazycích