Co je to MyBabylonTB.exe? Mám ho odstranit?

Lucia Danes - -

MyBabylonTB.exe se může jevit jako neškodný soubor. Nicméně, byste se neměli nechat uvést v omyl jeho názvem (v překladu MůjBabylonTB), protože není „váš“. Tento soubor patří několika podezřelým aplikacím, které mohou ve vašem počítači snadno způsobit pořádný nepořádek. Mezi tyto aplikace patří delta-homes.com, Babylon Toolbar a isearch.babylon.com. Uvědomte si, že všechny tyto aplikace jsou podezřelé a patří do kategorie „únosce prohlížeče“. Bez ohledu na to, že jsou prezentovány jako důvěryhodné vyhledávače/panely nástrojů, mohou snadno „unést“ váš webový prohlížeč bez vašeho svolení. Poté, co tak učiní, můžete vidět, že hned jak začnete prohlížet internet se vám budou zobrazovat různé odkazy, vyskakovací reklamy a podobný obsah. Prosím, NEKLIKEJTE na ně, protože se používají pro propagaci přidružených stran, které jsou jen stěží důvěryhodné. To může vést k infiltraci dalšího malwaru a podobným problémům. „Únosci“ prohlížeče jsou schopni sledovat uživatele PC a shromažďovat údaje, které souvisí s jejich návyky prohlížení. Obvykle shromažďují osobně neidentifikovatelné údaje, není však známo s kým tyto údaje mohou sdílet.

Existuje spousta antivirových programů a jiných bezpečnostních produktů, které detekují MyBabylonTB.exe jako potenciální hrozbu. Může být detekován pod názvem: Win32/Toolbar.Babylon; W32/Toolbar.BABYLON; PUP.Optional.BabylonToolBar.A; Trojan.Win32.BhoSiggen.bbayaz; Babylon (fs). Programy Delta Homes nebo Babylon Toolbar a jejich komponenty můžete najít ve vašem správci úloh a v podsložce složky Windows Temp. Velikost souboru by měla být 2,445,608 bajtů.

Pokud vás váš bezpečnostní software právě informoval o hrozbě MyBabylonTB.exe, měli byste zkontrolovat váš počítač s programem Reimage pro další informace, nebo můžete také použít Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Neprodleně se tohoto souboru zbavte, neboť, jak můžete jasně vidět, souvisí s velmi pochybnými programy, které mohou způsobit další problémy.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s MyBabylonTB.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-mybabylontb-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání