Co je to MyBabylonTB.exe? Mám ho odstranit?

MyBabylonTB.exe se může jevit jako neškodný soubor. Nicméně, byste se neměli nechat uvést v omyl jeho názvem (v překladu MůjBabylonTB), protože není „váš“. Tento soubor patří několika podezřelým aplikacím, které mohou ve vašem počítači snadno způsobit pořádný nepořádek. Mezi tyto aplikace patří delta-homes.com, Babylon Toolbar a isearch.babylon.com. Uvědomte si, že všechny tyto aplikace jsou podezřelé a patří do kategorie „únosce prohlížeče“. Bez ohledu na to, že jsou prezentovány jako důvěryhodné vyhledávače/panely nástrojů, mohou snadno „unést“ váš webový prohlížeč bez vašeho svolení. Poté, co tak učiní, můžete vidět, že hned jak začnete prohlížet internet se vám budou zobrazovat různé odkazy, vyskakovací reklamy a podobný obsah. Prosím, NEKLIKEJTE na ně, protože se používají pro propagaci přidružených stran, které jsou jen stěží důvěryhodné. To může vést k infiltraci dalšího malwaru a podobným problémům. „Únosci“ prohlížeče jsou schopni sledovat uživatele PC a shromažďovat údaje, které souvisí s jejich návyky prohlížení. Obvykle shromažďují osobně neidentifikovatelné údaje, není však známo s kým tyto údaje mohou sdílet.

Existuje spousta antivirových programů a jiných bezpečnostních produktů, které detekují MyBabylonTB.exe jako potenciální hrozbu. Může být detekován pod názvem: Win32/Toolbar.Babylon; W32/Toolbar.BABYLON; PUP.Optional.BabylonToolBar.A; Trojan.Win32.BhoSiggen.bbayaz; Babylon (fs). Programy Delta Homes nebo Babylon Toolbar a jejich komponenty můžete najít ve vašem správci úloh a v podsložce složky Windows Temp. Velikost souboru by měla být 2,445,608 bajtů.

Pokud vás váš bezpečnostní software právě informoval o hrozbě MyBabylonTB.exe, měli byste zkontrolovat váš počítač s programem FortectIntego pro další informace, nebo můžete také použít SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Neprodleně se tohoto souboru zbavte, neboť, jak můžete jasně vidět, souvisí s velmi pochybnými programy, které mohou způsobit další problémy.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích