Co je to multivab.exe? Mám ho odstranit?

Harold Dalma - -

Jak nebezpečný je soubor multivab.exe?

Reklamy, přesměrování a zpomalení vašeho počítače jsou jen některé z mnoha nepříjemností se kterými se budete muset vypořádat, pokud je soubor multivab.exe spuštěn ve vašem počítači. Tento soubor je spojen s jedním z nejrozšířenějších adwarů součastnosti, DNS Unlocker. Tento adware je propagován jako praktická funkce prohlížeče, která vám umožní „Odblokovat zablokované webové stránky a digitální média zdarma!“. Ve skutečnosti tato aplikace slíbené funkce nemá. Místo toho během svého pobytu na počítači virus DNS Unlocker do výsledků vyhledávání a webových stránek vloží několik sponzorovaných reklam a způsobuje přesměrování na partnerské webové stránky třetích stran. Tyto webové stránky nejsou obvykle nejbezpečnější místa k návštěvě na internetu a mohou zahrnovat infikovaný obsah. Proto používání služeb DNS Unlockeru a klikání na ním generované reklamy může vést k kontaminaci závažnějšími viry, než je tento adwarový program.

Soubor multivab.exe je zodpovědný za všechny zmíněné procesy v počítači. Proto se nedoporučuje jej nechávat v systému nainstalován. Vzhledem k tomu, že adwarové programy je obvykle složité odstranit, protože mohou do počítače instalovat další komponenty, doporučujeme použít některý ze spolehlivých antivirových nástrojů, jako je Reimage a soubor Multivab.exe ze systému odstranit.

Jak mohu zabránit tomuto souboru vstoupit do mého počítače?

Pokud se chcete souboru multivab.exe vyhnout, měli byste se nejprve seznámit s metodami, kterými se adwarové programy šíří. Můžete se setkat s aplikací DNS Unlocker připojenou k populárnějšímu softwaru, jako jsou audio/video přehrávače, manažery stahování, atd. Pokud narazíte na takový program při instalaci jiného softwaru, ujistěte se, že zrušíte označení tohoto volitelného stahování nebo instalaci zcela ukončíte. V případě, že taková situace nastane, dvakrát zkontrolujte spolehlivost webové stránky ze které software stahujete a poohlédněte se po spolehlivějším zdroji stahování. Pokud při instalaci dosud nevolíte možnost pokročilé instalace, je nejvyšší čas začít. Toto opatření pomáhá chránit váš počítač před nežádoucími programy, které obvykle nejsou zobrazeny u „rychlé“ nebo „doporučené“ možnosti instalace.

Jak se souboru multivab.exe zbavit:

Jak jsme se již zmínili výše, soubor Multivab.exe patří k adwaru DNS Unlocker, takže k jeho odstranění z počítače můžete použít náš experty-navrženy návod k odstranění DNS Unlocker. Nicméně, pokud nemáte zájem se s viry vypořádat sami, doporučujeme nainstalovat seriózní antivirový software a spoléhat se na to, že virus odstraní za vás. Ujistěte se, že je váš antivirový program vždy aktualizován na poslední verzi, takto může rozpoznat nejnovější viry, stejně jako starší upravené internetové hrozby.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s multivab.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav NEBEZPEČNÝ SOUBOR znamená, že soubor představuje hrozbu vašemu systému. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-multivab-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání