Míra závažnosti:  
  (38/100)

Odstranit Malware Protection Live (Jednoduchý návod k odstranění) - aktualizováno Zář 2017

od Lucia Danes - - | Druh: Systémové nástroje

Popis aplikace Malware Protection Live

Malware Protection Live

Malware Protection Live o sobě tvrdí, že je důvěryhodný software, který vyřeší všechny problémy s počítačem a zabezpečí ho před škodlivými počítačovými hrozbami. Ve skutečnosti je to podvodný a nebezpečný parazit, který je považován za potenciálně nežádoucí program (PUP).

I když se snaží předstírat, že je bezpečnostní nástroj, nejdná se o nic jiného než problém, který byste si do systému neměli instalovat. Tento pochybný antivirový program může být nainstalován společně s dalšími nedůvěryhodnými aplikacemi zdarma. Obyčejně začíná svou pochybnou činnost po restartování infikovaného počítače.

Při startu systému Windows spustí své procesy a předstírá, že je třeba zařízení zkontrolovat pro PC hrozby a parazity. Ve skutečnosti váš systém vůbec nekontroluje; nicméně poté, co „dokončí“ falešné skenování, odešle vyskakovací zprávy, které tvrdí, že byly zjištěny četné počítačové infekce a že musí být okamžitě odstraněny.

NEMĚLI byste věřit ničemu, co tato falešná aplikace tvrdí o stavu zabezpečení vašeho počítače. Nejedná se o nástroj pro zabezpečení počítače. Nicméně, tento program se snaží vytvořit dojem, že počítač je napaden škodlivým softwarem a pak opakovaně nabízí ke koupi plnou verzi programu Malware Protection Live na opravu těchto problémů s vaším počítačem.

Není pochyb o tom, že program Malware Protection Live je naprosto k ničemu a nevyřeší žádný problém s vaším počítačem, protože program sám o sobě je problém, což může vystavit váš počítač riziku. Doporučujeme tento program ihned odstranit. Můžete k tomu použít anti-malwarový software, jako je Reimage Reimage Cleaner Intego.

Malware Protection Live

Jak může Malware Protection Live proniknout do mého počítače?

V době psaní tohoto příspěvku se Malware Protection Live právě začíná šířit na internetu. Proto ještě není mnoho podvedených počítačových uživatelů. Je však již známo, že programy Vuze a Trillian se používají k jeho šíření. Tyto programy zdarma nejsou škodlivé. Nicméně, mohly být přidány do kategorie „potenciálně nežádoucích programů“, protože se používají k šíření podezřelých nástrojů, jako je tento.

Adwary, „únosce“ prohlížeče, a podobné potenciálně nežádoucí programy lze také nainstalovat pomocí těchto a jiných programů, takže byste měli být velmi opatrní při jejich instalaci do počítače. Hlavní věc, na kterou byste neměli zapomenout, je zvolit možnost vlastní nebo pokročilé instalace. Kromě toho byste měli najít všechny podezřelé políčka, které tvrdí, že chcete nainstalovat volitelné komponenty do počítače.

Bez ohledu na to, jak krásně jsou tyto programy líčeny, mohou jen stěží zajistit to, co slibují. Proto doporučujeme se jim vyhnout. Pokud budete potřebovat program na ochranu vašeho PC, předem se o takových programech informujte a stáhněte si opravdu jen to, co potřebujete. Také se držte dál od softwarových balíčků, protože mohou způsobit různé problémy.

Pokud vám tato pochybná aplikace již začala posílat děsivé vyskakovací zprávy, ihned ji ze svého systému odstraňte. 

Jak odstranit virus Malware Protection Live?

Pokud vás skenery a výstrahy programu Malware Protection Live právě začaly rušit při vaší činnosti, měli byste jej odinstalovat. K tomu můžete použít návod, který je uveden níže, nebo jeden z těchto programů: Reimage Reimage Cleaner Intego.

Návod k odstranění programu Malware Protection Live:

  1. Klepněte na Start → Ovládací panely → Programy a funkce (jste-li uživatel systému Windows XP, klikněte na Přidat/Odebrat program).
  2. Jste-li uživatel systému Windows 8 nebo Windows 10, klepněte pravým tlačítkem do levého dolního rohu obrazovky. Jakmile se objeví menu Rychlý přístup, vyberte položku Ovládací panely a Odinstalovat program.
  3. V tomto okně najděte program Malware Protection Live nebo jakékoliv jiný podezřelý program, který jste nedávno nainstalovali.
  4. Klikněte na „Odinstalovat“ a pak na tlačítko OK pro uložení změn.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

O autorovi

Lucia Danes
Lucia Danes - Zabývající se viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Lucia Danes
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-malware-protection-live.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Malware Protection Live