Odstranit virus Luckysite123.com - aktualizace Dub 2017

Návod na odstranění viru Luckysite123.com

Co je to Luckysite123.com virus?

Má Luckysite123.com nějaké výhody?

Virus Luckysite123.com nefunguje jako standardní vyhledávač. Vzhledem k jeho vlastnostem jej IT odborníci označili jako „únosce“ prohlížeče . Tento vyhledávací nástroj je obviněn z toho, že těží z techniky pay-per-click. Všimnete si toho hned po instalaci tohoto „únosce“ prohlížeče. Budete mít také dost rušivého přesměrování Luckysite123.com. Reklamy vás zavedou na různé sponzorované domény sledované společnostmi třetích stran. Tento PUP v současné době nejvíce trápí uživatele prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox. Je však kompatibilní i s ostatními prohlížeči. Kromě toho je jeho ochrana osobních údajů plná ustanovení, které prozrazují jeho pochybnou činnost a prvotní poslání. Podívejte se na tomto úryvek z dokumentu:

Luckysite123 může požadovat nebo shromažďovat osobní údaje od uživatelů mnoha různými způsoby, a to i prostřednictvím on-line formulářů […];
Luckysite123.com využívá log soubory. Tyto informace mohou zahrnovat internetové protokoly (IP) adresy, typ prohlížeče, poskytovatele internetových služeb (ISP), odkazové/výstupní stránky, typ platformy, datum/časové značky a počet kliknutí;
Naši zákazníci a uživatelé budou příležitostně dostávat zpravodaje nebo e-maily s informacemi o produktech, službách či speciálních nabídkách;

Obrázek vyhledávače Luckysite123.com a jeho stránky "O nás"Používání vyhledávače LuckySite123 po delší dobu může zvýšit riziko narušení soukromí.

Jak vidíte, můžete být vyzváni k zadání osobních údajů prostřednictvím on-line formuláře, a kromě toho také monitorovaní sledovacími cookies soubory stránky Lucky Site123, které budou shromažďovat také anonymní informace. Posledně uvedené údaje mohou být použity pro marketingové účely. Uvádějí, že osobní údaje mohou sloužit k výzkumným účelům. Majitelé tvrdí, že tyto informace nesdílí s třetími stranami. Nicméně, v případě fúze, tyto informace budou předány novým vlastníkům. Pokud si vážíte svého on-line soukromí, tato ustanovení se mohou stát skutečným problémem. Pokud se vám nevyžádané personalizované nabídky nezdají atraktivní, doporučujeme vám neposkytovat žádné osobní údaje, nebo e-mail prostřednictvím jakýchkoliv formulářů, které vám tyto stinné stránky předkládají.

To je jeden z hlavních důvodů, proč byste měli LuckySite123 odstranit. Nejdůležitější věci, kterým byste měli věnovat pozornost, jsou výsledky vyhledávání a reklamy, které tento nástroj zobrazuje. Doporučujeme vám, na ně neklikat, bez ohledu na to, jak zajímavě, užitečně, nebo atraktivně vypadají. Mohou vás zavést na nebezpečné stránky plné klamavých informací nebo jiného typu materiálu, kterému byste se měli vyhýbat. Mohly byste být požádáni o registraci na stinných webových stránkách, vyzváni k instalaci falešných Java nebo Flash aktualizací nebo dalších programů. Takové nabídky nepřijímejte! Jejich stažení může vést k šokujícímu překvapení, například, spywaru nebo malwaru. Vzhledem k tomu, že tento nástroj pro vyhledávání, může poskytovat odkazy na pochybné webové stránky, měli byste Luckysite123.com odstranit ze systému s použitím anti-malwarového nebo anti-spywarového programu. Můžete použít program FortectIntego, Malwarebytes, nebo postupovat podle návodu k odstranění Luckysite123.com, který je uveden níže.

Rada, jak se vyhnout potenciálně nežádoucím programům

Potenciálně nežádoucí programy se obvykle šíří spolu s dalším softwarem. Proto aby nedošlo k jejich instalaci, je třeba vědět, jak správně každý program instalovat. Klíčem k úspěchu je vybrat správné nastavení instalace. Pokud vždy volíte „Výchozí“ nebo „Standardní“ nastavení, není divu, že jste skončili instalací spywaru. Měli byste vždy vybrat „Vlastní“ nebo „Pokročilou“ možnost instalace, projít seznam volitelných programů třetích stran a nakonec odmítnout jejich instalaci. Chcete-li tyto dodatky odmítnout, zrušte jejich zaškrtnutí. Pamatujte na tuto radu, když budete instalovat nové programy do počítače příště – softwarové instalátory často skrývají informace o dalším softwaru třetích stran, a proto je nezbytně nutné přečíst si všechny informace. Tak se budete moci vyhnout nejen „únosci“ LuckySite123, ale také vážnějším hrozbám.

Odstranit Luckysite123.com rychle a efektivně

Pokud jste zkušený uživatel počítače, mělo by pro vás být odstranění viru Luckysite123.com snadné. Nicméně, pro méně zkušené uživatele to může být složitější, a to je zcela normální. Ve skutečnosti se jedná o tvrdohlavého „únosce“ prohlížeče a k jeho odstranění budete potřebovat hodně trpělivosti. Tak si prosím pozorně prostudujte pokyny k odstranění Luckysite123.com předtím, než s ním začnete. Nejbezpečnější možností je spustit automatický nástroj pro odstranění spywaru a nechat jej vyčistit systém za vás.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu FortectIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění viru Luckysite123.com

Odinstalování ze systému Windows

Postupujte podle pokynů a nezapomeňte odstranit všechny podezřelé programy, které si nepamatujete, že byste instalovali.

Chcete-li Luckysite123.com virus odstranit z počítače se systémem Windows 10/8, postupujte následovně:

 1. Zadejte Ovládací panely do vyhledávacího pole Windows a stiskněte klávesu Enter nebo klikněte na výsledek vyhledávání.
 2. V části Programy vyberte Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Vyhledejte programy související s Luckysite123.com virus (nebo jakýkoli jiný nedávno nainstalovaný podezřelý program).
 4. Pravým tlačítkem na program klikněte a vyberte Odinstalovat.
 5. Pokud se zobrazí Řízení uživatelských účtů, klikněte na Ano.
 6. Počkejte na dokončení odinstalace a klikněte na OK. Odinstalování ze systému Windows

Pokud používáte systém Windows 7/XP, postupujte následovně:

 1. Klikněte na Windows Start > Ovládací panely v pravé části (pokud používáte Windows XP, klikněte na Přidat nebo odebrat programy).
 2. V okně Ovládací panely vyberte Programy > Odinstalovat program. Odinstalování ze systému Windows
 3. Jednou klikněte na aplikaci, kterou chcete odstranit.
 4. Nahoře klikněte na Změnit/odebrat.
 5. Pro potvrzení vyberte Ano.
 6. Po dokončení klikněte na OK.

Odstranit Luckysite123.com ze Mac OS X systému

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Luckysite123.com a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Odstraňte nežádoucí rozšíření z prohlížeče MS Edge:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Rozšíření.
 2. Ze seznamu vyberte rozšíření a klikněte na Ozubené kolečko.
 3. Dole klikněte na Odinstalovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymazejte soubory cookies a další data prohlížeče:

 1. Klikněte na Menu (tři tečky v pravém horním rohu v okně prohlížeče) a vyberte Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 2. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 3. Vyberte vše (kromě hesel, i když možná budete chtít zahrnout také licence Médií) a klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte nastavení pro novou kartu a domovskou stránku:

 1. Klikněte na ikonku menu a vyberte Nastavení.
 2. Poté vyberte Po spuštění.
 3. Pokud jste našli podezřelou doménu, klikněte na Zakázat.

Pokud výše uvedené kroky nefungují, obnovte prohlížeč MS Edge:

 1. Otevřete Správce úloh stisknutím kláves Ctrl + Shift + Esc.
 2. Klikněte na šipku Více informací ve spodní části okna.
 3. Vyberte záložku Podrobnosti.
 4. Nyní přejděte dolů a vyhledejte každou položku s názvem Microsoft Edge. Klepněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte možnost Ukončit úlohu, abyste zabránili spuštění aplikace MS Edge. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokud ani toto řešení nepomáhá, budete muset použít pokročilou metodu obnovení. Než budete pokračovat, musíte si zálohovat data.

 1. V počítači najděte složku: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Vyberte všechny složky stisknutím kláves Ctrl + A.
 3. Na vybrané složky klikněte pravým tlačítkem a vyberte Odstranit.  Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge
 4. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Start a vyberte Windows PowerShell (správce).
 5. Když se otevře nové okno, zkopírujte a vložte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Pokyny pro prohlížeč Edge založený na Chromium

Odstraňte rozšíření z prohlížeče MS Edge (Chromium):

 1. Otevřete aplikaci Edge a přejděte na Nastavení > Rozšíření.
 2. Nežádoucí rozšíření vymažte kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Vymažte mezipaměť a data stránek:

 1. Klikněte na Menu a přejděte do Nastavení.
 2. Vyberte Ochrana osobních údajů a služby.
 3. V části Vymazat údaje o procházení vyberte Zvolit, co chcete vymazat.
 4. V části Časový rozsah vyberte Za celou dobu.
 5. Klikněte na Vymazat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnovte prohlížeč MS Edge založený na Chromium:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. Na levé straně vyberte Resetovat nastavení.
 3. Vyberte Obnoví výchozí hodnoty nastavení.
 4. Potvrďte kliknutím na Resetovat. Obnovení prohlížeče MS Edge/Chromium Edge

Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Ve Firefoxu, obnovte domovskou stránku a odstraňte vyhledávač Luckysite123 přes sekci „Správa vyhledávačů“. Použijte instrukce uvedeny níže.

Odstraňte nebezpečné doplňky:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Menu (tři vodorovné čáry v pravé horní části okna).
 2. Vyberte Doplňky.
 3. Zde vyberte doplňky, které souvisejí s Luckysite123.com virus a klikněte na Odstranit. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte domácí stránku:

 1. Klikněne na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte do nabídky.
 2. Vyberte Možnosti.
 3. Pod možnost Domovská stránka zadejte preferovanou stránku, která se otevře pokaždé, když prohlížeč Mozilla Firefox spustíte.

Odstraňte soubory cookies a data webových stránek:

 1. Klikněte na Nabídku a vyberte Možnosti.
 2. Přejděte do části Ochrana osobních údajů a zabezpečení.
 3. Přejděte dolů a najděte Soubory cookies a data stránek.
 4. Klikněte na Vymazat data…
 5. Vyberte Soubory cookies a data stránek, Webový obsah v mezipaměti a klikněte na Vymazat. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovte prohlížeč Mozilla Firefox

V případě, že se vám i po provedení výše uvedených kroků nepodařilo Luckysite123.com virus odstranit, obnovte nastavení prohlížeče Mozilla Firefox:

 1. Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox a klikněte na Nabídku.
 2. Přejděte na Pomoc a vyberte Informace o řešení problémů. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox
 3. V části Vyladit Firefox klikněte na Obnovit Firefox…
 4. Jakmile se zobrazí vyskakovací okno, potvrďte výběr kliknutím na Obnovit Firefox – nyní by měl být Luckysite123.com virus odstraněn. Obnova nastavení prohlížeče Mozilla Firefox

Obnovení prohlížeče Google Chrome

V prohlížeči Chrome vymažte Luckysite123.com odkaz na domovskou stránku, jak je popsáno níže a odkaz Luckysite123.com také vymažte v části Vzhled.

Odstraňte škodlivá rozšíření z prohlížeče Google Chrome:

 1. Otevřete prohlížeč Google Chrome, klikněte na Menu (tři svislé tečky v pravém horním rohu) a vyberte Další nástroje > Rozšíření.
 2. V nově otevřeném okně uvidíte všechna nainstalovaná rozšíření. Odinstalujte všechny podezřelé pluginy související s Luckysite123.com virus kliknutím na Odebrat. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Vymažte mezipaměť a data webů z prohlížeče Chrome:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Ochrana soukromí a zabezpečení vyberte Vymazat údaje o prohlížení.
 3. Vyberte Historie prohlížení, Soubory cookie a jiná data webů a Obrázky a soubory v mezipaměti.
 4. Klikněte na Vymazat data. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Změňte domovskou stránku:

 1. Klikněte na menu a vyberte Nastavení.
 2. V části Při spuštění vyhledejte podezřelý web, například Luckysite123.com virus.
 3. Klikněte na Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek, klikněte na tři tečky vedle stránky a vyberte Odebrat.

Obnovte prohlížeč Google Chrome:

Pokud výše uvedený postup nefunguje, obnovte prohlížeč Google Chrome, abyste eliminovali všechny komponenty související s Luckysite123.com virus následovně:

 1. Klikněte na Menu a vyberte Nastavení.
 2. V Nastavení přejeďte dolů a klikněte na Rozšířená nastavení.
 3. Přejděte dolů do části Resetovat a vyčistit.
 4. Klikněte na Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty.
 5. A dokončete odstranění Luckysite123.com virus kliknutím na Resetovat nastavení. Obnovení prohlížeče Google Chrome

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Luckysite123.com rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Doporučujeme Vám

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích