Míra závažnosti:  
  (10/100)

Odstranit virus Launchpage.org (aktualizace Led 2021)

od Linas Kiguolis - - | Druh: Únosce prohlížeče

Launchpage.org je falešný vyhledávač, který se snaží vypadat legitimně

Virus Launchpage.org je vyhledávač, který již byl přidán do kategorie „únosce prohlížeče“. Nezáleží na tom, jak užitečná se zdá, měli byste být s touto stránkou velmi opatrní, protože může nahradit vaši domovskou stránku, výchozí vyhledávač a následně způsobit nepříjemné přesměrování. V současné době nabízí odkazy na Gmail, Facebook, Youtube a další oblíbené sociální sítě a pokud kliknete na nabídku v pravém horním rohu, najdete další oblíbené služby. Vyhledání pomocí služby Launchpage se však nedoporučuje, protože výsledky vyhledávání mohou být plné sponzorovaných odkazů na webové stránky třetích stran. Vzhledem ke vzhledu vyhledávače jej uživatelé prohlížeče Chrome mohou přehlédnout a nechat ho svůj počítač „unést“. Bohužel tato chyba může vést k mnoha problémům. Pokud jste nalezli tuto potenciálně nežádoucí aplikaci ve vašem webovém prohlížeči, neměli byste ztrácet čas a Launchpage.org z počítače odstranit. Důrazně doporučujeme nainstalovat nástroj ReimageIntego nebo jiný nástroj proti malwaru/anti-spyware, který je považován za spolehlivý, abyste se zbavili pomocných objektů prohlížeče a podobných komponent, které putují spolu s tímto „únoscem“.

Obrázek viru Launchpage.org

Podle nejnovějších údajů z výzkumu by tento potenciálně nežádoucí program mohl souviset s ilitil.com, teeion.com, zhinku.info, a podobnými „únosci prohlížečů“. Proto může být obtížné odstranit všechny podezřelé položky ručně. Pokud dáváte přednost manuálnímu odstranění, postupujte prosím pečlivě podle našeho připravovaného průvodce krok za krokem. Hlavním účelem „únosce prohlížeče“ je generovat výnosy pro vývojáře. Ve skutečnosti je LaunchPage.org k použití zdarma; proto vývojáři potřebují další zdroj příjmů. Z tohoto důvodu vytvářejí příjmy z online reklamy. Virus může změnit výsledky vyhledávání a nahradit originální odkazy sponzorovanými. Tímto způsobem vývojáři přimějí uživatele kliknout na odkazy třetích stran, které se objevují v horních pozicích výsledků vyhledávání. Majitelé těchto webových stránek často chtějí zoufale zvýšit svůj prodej nebo zvýšit návštěvnost svých webů. A uživatelé často musejí procházet podezřelé internetové stránky, kde nemusí najít to, co hledají. Kromě toho jsou některé tendence přesměrování Launchpage.org znepokojivé. Uživatelé mohou skončit na škodlivém webu. Mohli byste například zadat webovou stránku podvodné technické podpory nebo navštívit poškozený web, kde se podvodníci pokoušejí získat vaše osobní údaje. Použití tohoto nástroje může být tedy velmi nebezpečné. Navíc tato potenciálně nežádoucí aplikace může poskytovat zavádějící reklamy třetích stran , které nabízejí ke stažení podezřelý software nebo upozorňují na různé problémy související s počítačem. Uvědomte si, že tyto reklamy mohou obsahovat ransomware nebo jiný malware. Takže místo toho, abyste riskovali další problémy, odstraňte Launchpage.org ze zařízení.

Launchpage.org virusVýzkum ukazuje, jak vypadá web Launchpage.org. Vypadá téměř totožně s výchozí domovskou stránkou Google Chrome.

Hlavní způsoby, které Launchpage.org používá k infiltraci počítačových systémů

„Únosci prohlížeče“, včetně Launchpage.org, spoléhají na velmi běžnou metodu infiltrace, která se spoléhá na freeware a shareware. Věříme, že existuje mnoho uživatelů počítačů, kteří se zabývali podezřelým vyhledávačem, který se objevil na obrazovce počítače z ničeho nic. Potenciálně nežádoucí programy se však na počítačích nemohou magicky objevit. Musí být nainstalovány. Uživatelé počítačů jsou bohužel ti, kteří dávají přímý či nepřímý přístup k systému. Obvykle je tento „únos“ iniciován tak, že je začleněn do konkrétního softwarového balíčku. Pravděpodobně jste si mysleli, že instalujete jeden program a spoléhali jste se na rychlé nebo doporučené nastavení instalace. Byl to okamžik, kdy mohlo dojít k „únosu“. Při instalaci programu zdarma nebo sdíleného softwaru vám nikdo neřekne, zda jde o softwarový balíček nebo ne. To si musíte zjistit sami. Jediný způsob, jak to udělat, je zvolit vlastní/pokročilé nastavení instalace. Poté musíte pomalu a pečlivě sledovat každý krok instalace a najít seznam předem vybraných aplikací třetích stran. Můžete také najít prohlášení, v němž souhlasíte s tím, že Launchpage.org nebo jiný neznámý poskytovatel vyhledávání bude vaší výchozí domovskou stránkou a vyhledávačem. Je samozřejmé, že nesouhlasíte s těmito smlouvami a odmítnete všechny nabídky k instalaci neznámých rozšíření prohlížeče, antivirových nástrojů nebo nástrojů pro optimalizaci počítače. Jsou sotva užitečné a ve většině případů způsobují problémy. Zrušte výběr těchto položek a chraňte počítač před potenciálně nežádoucími programy.

Nejčastější dotazy týkající se tohoto prohlížeče (FAQ)

Otázka. Vyhledávací nástroj Launchpage.org se stal mým výchozím. Snažil/a jsem se jej přepnout zpět na Google; ale to nefungovalo. Jak se ho mohu zbavit?

Odpověď. Tato stránka se stala vaším výchozím vyhledávačem, protože váš prohlížeč byl „unesen“. Tento „únosce prohlížeče“ může připojit argumenty k různým zástupcům a nainstalovat pomocné objekty, aby zabránil uživatelům nastavit jako výchozí jejich preferovaný vyhledávač nebo adresu domovské stránky. Tento vyhledávač byste však neměli používat. Místo toho je třeba „únosce“ odstranit. Pokyny, jak to udělat, naleznete níže.

Otázka. Můj počítač byl infikován tímto virem a nyní nemohu běžně prohlížet internet. Nemohu nastavit Google jako můj výchozí vyhledávač; Jsem často přesměrován/a na pochybné webové stránky a vidím mnoho reklam. Mohli byste mi pomoci tyto problémy odstranit?

Odpověď. Zbavit se těchto problémů je možné. Jediné, co musíte udělat, je virus odstranit. Mezitím musíte být při prohlížení internetu velmi opatrní. Vyhněte se vyhledávání pomocí tohoto nástroje, okamžitě opusťte webové stránky, kde jste byli přesměrováni, a držte se dál od reklam. Po klepnutí na ně můžete skončit na infikovaných stránkách nebo nainstalovat škodlivý software. Chcete-li virus odstranit, doporučujeme zkontrolovat počítač pomocí aktualizovaného programu proti malwaru. Může být obtížné odhalit všechny komponenty související s viry a odstranit je ze systému. Samozřejmě se můžete pokusit udělat to ručně, ale prosím, dávejte pozor a postupujte podle našich připravených pokynů.

Otázka. Snažil/a jsem se smazat Launchpage.org z Google Chrome. Při restartování počítače se však stále zobrazuje v prohlížeči. Jak ho můžu zcela odstranit?

Odpověď. Vymazání této URL adresy a nastavení vaší preferované adresy nestačí, abyste se „únosce prohlížeče“ úplně zbavili. Níže naleznete pokyny pro úplné odstranění. Následujte je pečlivě.

Otázka. Nainstaloval/a jsem konvertor PDF a byl/a jsem požádán/a, nastavit tento vyhledávač jako výchozí vyhledávací stránku. Myslel/a jsem, že se budu moci vrátit ke svému běžnému vyhledávači. Není tomu tak. Nyní vidím nejen tento vyhledávač, ale mnoho podezřelých výstrah, že je třeba počítač zkontrolovat. Co s nimi mám dělat?

Odpověď. Při instalaci nových programů byste měli být opatrnější a nesouhlasit s nastavením neznámého vyhledávače jako výchozí. A co víc, měli byste také zrušit zaškrtnutí všech aplikací třetích stran, které jsou k dispozici ke stažení. Tyto další programy jsou „únosci prohlížeče“, adware a jiné potenciálně nežádoucí programy, které by neměly být nainstalovány v počítači. Tyto programy mohou změnit nastavení prohlížeče a poskytovat zavádějící reklamy, jako ty, které jste uvedli. Nevěřte jim a vyhněte se kliknutí na ně. Mohou být škodlivé a nabízet ke stažení falešný software. Proto je nyní nutné Launchpage.org odstranit z počítače. Doporučujeme zkontrolovat počítač pomocí důvěryhodného anti-spywaru. Podrobné pokyny k odebrání naleznete níže.

Otázka. Můj počítač je infikován virem Launchpage.org. Nejsem si jistý, co mám teď dělat… Prosím pomozte.

Odpověď. Chceme poukázat na to, že tento vyhledávač je potenciálně nežádoucí program a „únosce prohlížeče“. Nemusíte se děsit; nemůže poškodit počítačový systém, ukrást osobní data nebo šifrovat soubory. Mohl by však zvýšit pravděpodobnost, že dojde k nakažení kybernetickými infekcemi, které toho schopné jsou. Proto musíte tohoto parazita okamžitě odstranit z počítače. Nejrychlejší a nejbezpečnější způsob odstranění je systémové skenování pomocí profesionálního bezpečnostního softwaru. Podrobné vysvětlení, jak odstranit tento potenciálně nežádoucí program, je uvedeno níže.

Techniky odebrání programu Launchpage.org

Máte dvě možnosti, jak Launchpage.org odstranit, pokud tento podezřelý vyhledávač „unesl“ váš webový prohlížeč. Doufáme, že si nechcete tohoto „únosce“ na vašem počítači nechat, protože taková možnost může způsobit infiltraci závažného malwaru, takže se nedoporučuje. Jak už víte, mít tohoto „únosce prohlížeče“ v počítači může zvýšit vaše šance k nakažení počítačovou infekcí a ztrátě osobních souborů. Přestože tato aplikace není sama o sobě škodlivá; múže vést k vážným problémům. Pro odstranění programu Launchpage doporučujeme zkontrolovat počítač pomocí spolehlivého antivirového programu. Tato metoda zajišťuje, že ze systému budou odstraněny všechny potenciálně nebezpečné položky. Kromě toho se můžete tohoto kybernetického parazita zbavit ručně, když budete postupovat podle námi připravených pokynů na konci tohoto článku.

Poškození způsobené viry můžete odstranit pomocí programu ReimageIntego. K detekci potenciálně nežádoucích programů a virů se všemi soubory a položkami registru, které s nimi souvisí se doporučují programy SpyHunter 5Combo Cleaner a Malwarebytes.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

Návod na ruční odstranění viru Launchpage.org:

Odstranit Launchpage.org ze Windows systémů

Postupujte podle zde uvedených pokynů a odstraňte programy spojené s tímto „únoscem“ z počítače. Podle nejnovějších zpráv může tento virus souviset s ilitil.com, teeion.com, zhinku.info a podobnými „únosci prohlížečů“. Je samozřejmé, že byste měli tyto podezřelé aplikace odinstalovat.

 1. Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte na Add/Remove Programs). Klikněte na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (používáte-li prohlížeč 'Windows XP', klikněte na 'Add/Remove Programs').
 2. Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program. Používáte-li prohlížeč 'Windows 10 / Windows 8', klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví 'Quick Access Menu', zvolte 'Control Panel' a 'Uninstall a Program'.
 3. Odstranění hrozby Launchpage.org a s ní spojených programů
  Zde vyhledejte položku Launchpage.org či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
 4. Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn. Klikněte pravým tlačítkem na každou z podezřelých položek a zvolte 'Uninstall'

Odstranit Launchpage.org ze Mac OS X systému

Tento „únosce prohlížeče“ může jen zřídka ovlivnit systém Mac OS X. Pokud jste však zažili „únos“ programem Launchpage.org, postupujte podle pokynů, abyste se ho zbavili.

 1. Používáte-li OS X, klikněte na tlačítko Go v levém horním rohu obrazovky a zvolte Applications Klikněte na 'Go' a zvolte 'Applications'
 2. Vyčkejte, dokud neuvidíte složku Applications. V té pak vyhledejte Launchpage.org a jakékoli další podezřelé programy. Poté klikněte na každou z těchto položek pravým tlačítkem myši a zvolte Move to Trash Klikněte postupně na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Move to Trash'

Odstranit Launchpage.org z Internet Explorer (IE)

Po „únosu“ IE můžete mít různé problémy související s tímto prohlížečem. Důrazně doporučujeme jej resetovat pomocí těchto pokynů:

 1. Odstraňte nebezpečné doplňky
  Otevřete Internet Explorer, klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu IE) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Manage Add-ons. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Manage add-ons'
 2. Uvidíte okno Manage Add-ons Zde vyhledejte Launchpage.org a další pochybné pluginy. Ukončete jejich činnost kliknutím na Disable: Klikněte pravým tlačítkem myši na každou ze škodlivých položek a zvolte 'Disable'
 3. V případě, že virus změnil vaši domovskou stránku, změňte ji zpátky:
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) v pravém horním rohu prohlížeče a zvolte Internet Options. Zůstaňte v záložce General.
 4. Zde smažte škodlivou URL adresu a zadejte jméno domény, které dáváte přednost. Klikněte na Apply pro uložení změn. Smažte škodlivé URL adresy, zadejte název domény, které dáváte přednost, a klikněte na 'Apply' pro uložení těchto změn
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Internet Explorer
  Klikněte na ikonu s ozubeným kolem (menu) ještě jednou a zvolte Internet options. Přejděte do záložky Advanced.
 6. Zde zvolte Reset.
 7. V dalším okně zaškrtněte Delete personal settings a znovu zvolte Reset pro dokončení úplného odstranění hrozby Launchpage.org Přejděte na záložku 'Advanced' a klikněte na tlačítko 'Reset'. Nyní zvolte 'Delete personal settings' a klikněte na tlačítko 'Reset' ještě jednou

Odstraňte virus Launchpage.org z Microsoft Edge

Postupujte podle pokynů a resetujte Microsoft Edge po „únosu“. Virus Launchpage.org mohl nainstalovat pochybné položky bez požadavku na vaše oprávnění. Tyto položky tedy musíte odstranit.

Obnovte nastavení programu Microsoft Edge (metoda 1):

 1. Spusťte aplikaci Microsoft Edge a klikněte na More (tři tečky v pravém horním rohu obrazovky).
 2. Klepněte na Settings pro další možnosti.
 3. Jakmile se otevře okno Settings, klepněte na tlačítko Choose what to clear pod možností Clear browsing data. Přejděte na Nastavení a zvolte 'Choose what to clear'
 4. Zde zvolte vše, co chcete odstranit a klepněte na Clear. Vyberte tlačítko 'Clear'
 5. Nyní pravým tlačítkem myši klikněte na tlačítko Start (Windows logo). Zde zvolte Task Manager. Otevřete nabídku Start a zvolte 'Task Manager'
 6. Na kartě Processes najděte Microsoft Edge.
 7. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte možnost Go to details. Pokud možnost Go to details nevidíte, klikněte na More details a opakujte předchozí kroky. Klepněte pravým tlačítkem myši na 'Microsoft Edge' a zvolte 'Go to details' Kdyby se volba 'Go to details' nezobrazila, vyberte 'More details'
 8. Když se zobrazí karta Details, najděte všechny položky s názvem Microsoft Edge. Klikněte pravým tlačítkem na každou z nich a vyberte End Task. Najděte položky Microsoft Edge a zvolte 'End Task'

Obnovení prohlížeče Microsoft Edge (metoda 2):

Pokud metoda 1 selhala, budete muset použít pokročilou metodu obnovení aplikace Edge.

 1. Poznámka: před použitím této metody je třeba zálohovat data.
 2. Najděte v počítači tuto složku: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Vyberte každou položku, která je v ní uložena a klikněte pravým tlačítkem myši. Pak zvolte Delete. Přejděte do složky Microsoft Edge, klepněte pravým tlačítkem myši na každou položku a klepněte na 'Delete'
 4. Klikněte na tlačítko Start (logo Windows) a do řádku Search my stuff zadejte window power.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Windows PowerShell a zvolte Run as administrator. Najděte Windows PowerShell, klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte 'Run as administrator'
 6. Jakmile jste správce: Ukáže se okno Windows PowerShell, vložte tento příkazový řádek za PS C:\WINDOWS\system32> a stiskněte klávesu Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Zkopírujte a vložte požadovaný příkaz a klikněte na 'Enter'

Po dokončení těchto kroků by měl být Launchpage.org z prohlížeče Microsoft Edge odstraněn.

Odstranit Launchpage.org z Mozilla Firefox (FF)

Zkontrolujte seznam rozšíření. Seřaďte je podle data a hledejte ty neznámé. Pokud najdete nějaké rozšíření, pluginy nebo doplňky nainstalované v Mozille, okamžitě je odinstalujte. Tyto aplikace třetích stran mohou být zodpovědné za zobrazování nadměrného množství reklam, sledování dat nebo ochranu tohoto „únosce“.

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete Mozilla Firefox, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Add-ons Extensions. Klikněte na ikonu menu a zvolte 'Add-ons'
 2. Zde vyberte Launchpage.org a další pochybné pluginy. Klikněte na Remove pro odstranění těchto položek. Zvolte 'Extensions' a vyhledejte škodlivé položky. Klikněte na 'Remove' pro odstranění každé z nich
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Mozilla Firefox
  Klikněte na menu Firefox v levém horním rohu a poté klikněte na otazník. Zde zvolte Troubleshooting Information. Klikněte na ikonu menu a poté na '?'. Zvolte 'Troubleshooting Information'
 4. Nyní uvidíte zprávu Reset Firefox to its default state s tlačítkem Reset Firefox. Na toto tlačítko několikrát klikněte pro definitivní odstranění hrozby Launchpage.org. Několikrát klikněte na tlačítko 'Reset Firefox'

Odstranit Launchpage.org z Google Chrome

Otevřete aplikaci Chrome, přejděte na Nastavení a na kartu Rozšíření. Pokud tento panel nemůžete najít, postupujte podle níže uvedených pokynů a určitě ho najdete. Odstraňte podezřelé rozšíření, včetně launchpage.org, ilitil.com, teeion.com, zhinku.info atd. Chrome můžete také obnovit.

 1. Odstraňte škodlivé pluginy
  Otevřete Google Chrome, klikněte na ikonu menu (v pravém horním rohu) a zvolte Tools Extensions. Klikněte na ikonu menu. Zvolte 'Tools' a 'Extensions'
 2. Zde vyberte Launchpage.org a další škodlivé pluginy a odstraňte tyto položky s pomocí ikony koše. Vyhledejte škodlivé položky a odstraňte každou z nich kliknutím na ikonu koše
 3. Klikněte na ikonu menu ještě jednou a v sekci Search zvolte Settings Manage Search engines. V kroku 'Settings' zvolte 'Manage search engines...'
 4. V části Search Engines... odstraňte škodlivé vyhledávací stránky. Měli byste zde ponechat pouze Google či vaši oblíbenou doménu. Pro odstranění škodlivých URL adres klikněte na 'X'
 5. Obnovit původní nastavení aplikace Google Chrome
  V pravém horním rohu prohlížeče Google Chrome klikněte na ikonu menu a zvolte Settings.
 6. Sjeďte dolů až na konec stránky a klikněte na Reset browser settings. V části 'Settings' pokračujte dolů až k tlačítku 'Reset browser settings' a na něj klikněte
 7. Klikněte na Reset pro potvrzení této akce a definitivní odstranění hrozby Launchpage.org. Pro dokončení úplného odstranění klikněte na tlačítko 'Reset'

Odstranit Launchpage.org z Safari

Po „únosu“ postupujte podle těchto kroků a Safari resetujte.

 1. Odstraňte nebezpečná rozšíření
  Otevřete internetový prohlížeč Safari a v hlavní nabídce v levém horním rohu obrazovky klikněte na možnost Safari. Poté zvolte možnost Preferences. Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Preferences'
 2. Zde si zvolte možnost Extensions. Vyhledejte Launchpage.org, případně jiné podezřelé položky a odstraňte je kliknutím na tlačítko Uninstall. Přejděte na 'Extensions' a odinstalujte škodlivé prohlížečové doplňky
 3. Obnovit původní nastavení aplikace Safari
  Otevřete prohlížeč Safari a klikněte na Safari v menu v levém horním rohu obrazovky. Poté zvolte Reset Safari... Klikněte na 'Safari' a zvolte 'Reset Safari...'
 4. Zobrazí se vám podrobné dialogové okno plné různých možností obnovy původních nastavení. Všechny tyto možnosti jsou obvykle zaškrtnuté, avšak vy si můžete sami vybrat jednotlivá nastavení, která si skutečně přejete obnovit. Poté, co bude odstranění aplikace Launchpage.org dokončeno, klikněte na tlačítko Reset. Vyberte všechny možnosti a klikněte na tlačítko 'Reset'

Po odinstalování tohoto potenciálně nežádoucího programu a dokončení nápravy i v internetových prohlížečích doporučujeme provést úplné skenování počítačového systému spolehlivým anti-spywarem. Ten vám pomůže odstranit pozůstatky programu Launchpage.org rovněž z vašeho registru a odhalit parazity, které mohou s daným programem souviset, případně další malwarové hrozby ukryté ve vašem systému. K tomu můžete využít některý z našich nejlépe hodnocených programů určených k odstraňování malwaru: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner nebo Malwarebytes.

Nenechte se špehovat vládou

Vláda má spoustu problémů ohledně sledování údajů uživatelů a špehování obyvatel, proto byste to měli vzít v úvahu a dozvědět se více o pochybných postupech shromažďování informací. Vyhněte se sledování nebo špehování vládou tím, že budete na internetu naprosto anonymní. 

Než budete procházet internet, můžete si zvolit jinou polohu a získat tak přístup k jakémukov obsahu bez omezení. S použitím Private Internet Access VPN se můžete v klidu připojit k internetu bez toho, abyste se obávali, že budete napadeni hackery.

Převezměte kontrolu nad informacemi ke kterým může mít přístup vláda nebo jakákoliv nežádoucí třetí strana a serfujte na internetu bez toho, aby vás někdo špehoval. I když se nezapojujete do nelegálních aktivit a vybraným službám a platformám důvěřujete, buďte podezřívaví v zájmu své vlastní bezpečnosti a jako preventivní opatření používejte službu VPN.

Pro případ útoku malwarem, zálohujte své soubory pro pozdější použití

Různé ztráty dat mohou uživatelům počítače způsobit kybernetické infekce nebo jejich vlastní zavinění. Problémy s programy způsobené malwarem nebo přímo ztráta dat díky zašifrování může vést k problémům s vašim zařízením nebo jeho trvalému poškození. Pokud máte vytvořené správné a aktuální zálohy, snadno se z takového útoku vzpamatujete a vrátíte se zpět k práci.

Po provedení jakýchkoli změn je důležité vytvořit aktualizaci záloh, abyste se mohli vrátit k bodu, na kterém jste pracovali, než malware provedl na vašem zařízení změny nebo způsobil poškození dat nebo výkonu. Pokud máte k dispozici předchozí verzi každého důležitého dokumentu nebo projektu, vyhnete se frustraci a nezhroutite se z toho. A pokud se malware objeví z ničeho nic, určitě se to bude hodit. K obnovení systému použijte program Data Recovery Pro.

O autorovi
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Linas Kiguolis
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích