Co je to IELowutil.exe? Mám ho odstranit?

od Olivia Morelli - -
IELowutil.exe

Soubor IELowutil.exe je legitimní soubor, který můžete najít ve Windows Vista a v pozdějších verzích tohoto operačního systému. Soubor má spojitost s prohlížečem Internet Explorer, který jej využívá k lepšímu zvládnutí operací s nízkou úrovní integrity. Přesněji řečeno, soubor je využíván ke kontrole Informačních kanálů a oblastí Web Slice za účelem zjištění aktualizací stránek a podobně. Již stovky lidí však uvedly, že jim soubor IELowutil.exe komplikuje normální používání jejich počítače. Uvádějí zpomalení systému a chybová hlášení tohoto typu:

Tato aplikace požádala ‚runtime‘ o ukončení neobvyklým způsobem. Pro více informací se, prosím, obraťte na tým uživatelské podpory této aplikace.

Jestliže se s tímto problémem potýkáte i vy, můžete jej vyřešit s pomocí následujících kroků:

Po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu IExploreru přejděte na Možnosti internetu.
Zde přejděte na Obsah → Informační kanály a oblasti Web Slice → Nastavení.
Nyní zrušte zaškrtnutí u „Automaticky zjišťovat aktualizace u Informačních kanálů a oblastí Web Slice“.

NEBEZPEČÍ!

Soubor IELowutil.exe se nemůže vyskytovat v systému Windows XP, proto jestliže jste jej v tomto operačním systému objevili, může být tento soubor nebezpečný. Tvůrci malwaru dávají svým škodlivým procesům názvy shodné s existujícími soubory, aby tak své viry na napadených počítačích lépe ukryli. Důvěryhodnost souboru IELowutil.exe, který jste objevili, byste měli ověřit spuštěním skenování s pomocí aplikace RegCure Pro.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.

O autorovi

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-ielowutil-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání