Co je to IELowutil.exe? Mám ho odstranit?

Soubor IELowutil.exe je legitimní soubor, který můžete najít ve Windows Vista a v pozdějších verzích tohoto operačního systému. Soubor má spojitost s prohlížečem Internet Explorer, který jej využívá k lepšímu zvládnutí operací s nízkou úrovní integrity. Přesněji řečeno, soubor je využíván ke kontrole Informačních kanálů a oblastí Web Slice za účelem zjištění aktualizací stránek a podobně. Již stovky lidí však uvedly, že jim soubor IELowutil.exe komplikuje normální používání jejich počítače. Uvádějí zpomalení systému a chybová hlášení tohoto typu:

Tato aplikace požádala ‚runtime‘ o ukončení neobvyklým způsobem. Pro více informací se, prosím, obraťte na tým uživatelské podpory této aplikace.

Jestliže se s tímto problémem potýkáte i vy, můžete jej vyřešit s pomocí následujících kroků:

Po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu IExploreru přejděte na Možnosti internetu.
Zde přejděte na Obsah → Informační kanály a oblasti Web Slice → Nastavení.
Nyní zrušte zaškrtnutí u „Automaticky zjišťovat aktualizace u Informačních kanálů a oblastí Web Slice“.

NEBEZPEČÍ!

Soubor IELowutil.exe se nemůže vyskytovat v systému Windows XP, proto jestliže jste jej v tomto operačním systému objevili, může být tento soubor nebezpečný. Tvůrci malwaru dávají svým škodlivým procesům názvy shodné s existujícími soubory, aby tak své viry na napadených počítačích lépe ukryli. Důvěryhodnost souboru IELowutil.exe, který jste objevili, byste měli ověřit spuštěním skenování s pomocí aplikace RegCure Pro.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích