Driver Support. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Systémové nástroje
12

Driver Support je podvodný program, který upozorňuje na pochybné ‚problémy‘ v počítači (chyby ovladačů) a poté požádá o zaplacení za jejich nápravu. Kromě toho také může zdát, že tento program nelze z počítače nikdy zcela odstranit, neboť snahy o jeho odstranění s pomocí funkce Přidat/Odebrat programy obvykle selhávají. Přestože je tento program prezentován jako inovativní nástroj, který je možné využít pro hledání chybějících, zastaralých či poškozených ovladačů a tedy pro optimalizaci výkonu počítače, měli byste před jeho instalací do systému přemýšlet dvakrát. Pokud jste si všimli, že virus Driver Support pronikl do vašeho přístroje, měli byste svůj počítač zkontrolovat s pomocí spolehlivého anti-spywaru a všechny položky, které patří k tomuto potenciálně nežádoucímu programu, odstranit. Jestliže jej v počítači ponecháte, může dojít ke zpomalení systému, program může zobrazovat různá varování a podobně.

The picture of Driver Support software

Jak se může Driver Support dostat do počítače?

Driver Support může být nainstalován ručně z různých stránek pro stahování. V takovém případě je však třeba věnovat vždy pozornost hodnocení a recenzím programu, neboť ty pomáhají určit míru jeho důvěryhodnosti. Je třeba také varovat před nevyžádanou instalací tohoto programu, k níž může dojít po stažení nějakého programu od neznámých tvůrců. Chcete-li se takové instalaci vyhnout, měli byste si volit možnost Vlastní či Pokročilé instalace a zrušit zaškrtnutí u souhlasu s instalací Driver Support do systému. Jakmile do systému pronikne, začne tento program skenovat systém a zobrazovat hlášení o zastaralých ovladačích a podobných problémech. Někdy se může zdát, že cílem programu je vzbudit zájem o jeho licenci. Svá hlášení totiž zobrazuje po každém spuštění. Než však za licenci zaplatíte, měli byste systém zkontrolovat s použitím další bezpečnostní aplikace. Už předem ale můžeme říci, že ta najde v počítači Driver Support a vyhodnotí jej jako potenciálně nežádoucí program či jako scarware.

Jak odstranit Driver Support?

Jestliže jste již byli k instalaci viru Driver Support do počítače přinuceni, měli byste jej, namísto toho, abyste platili za jeho licenci, odstranit. Pro definitivní odstranění tohoto programu doporučujeme postupovat následovně:

  • Klikněte na Start Control Panel Programs and Features (používáte-li prohlížeč Windows XP, klikněte naAdd/Remove Programs).
  • Používáte-li prohlížeč Windows 10 / Windows 8, klikněte pravým tlačítkem myši na levý spodní roh obrazovky. Jakmile se objeví Quick Access Menu, zvolte Control Panel a Uninstall a Program.
  • Zde vyhledejte položku Driver Support či jakékoli další nedávno nainstalované podezřelé programy.
  • Odinstalujte je a klikněte na OK pro uložení těchto změn.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Driver Support souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Driver Support. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Více informací o autorovi

Zdroj: http://www.2-spyware.com/remove-driver-support.html

Návody na odstranění v dalších jazycích