Míra závažnosti:  
  (86/100)

Odstranit CyberSitter

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

CyberSitter je dalším z řady nedůvěryhodných bezpečnostních nástrojů. Pokud si myslíte, že jste jeho jméno již někdy zaslechli, nemýlíte se. Existuje totiž i komerční keylogger téhož jména, který útočníkovi umožňuje monitorovat své oběti.

Nový CyberSitter (či také „CyberSitter version 10.0“) je jiný typ počítačového parazita. Tváří se jako anti-spyware a doufá, že se lidé tímto programem s mizerným designem nechají přesvědčit a rozhodnou se tuto podvodnou aplikaci zakoupit. Přemýšlíte-li o zakoupení plné verze CyberSitteru, zamyslete se na chvíli nad tím, zda si vzpomínáte, jak se program na vašem počítači objevil. CyberSitter je obvykle nainstalován s pomocí Trojanů. Žádnému programu šířenému tímto způsobem byste neměli důvěřovat.

CyberSitter vám bude hlásit nalezení obrovského množství virů a napadení na vašem počítači, přičemž však jediným problémem bude v té chvíli CyberSitter sám. Bývá příčinou zpomalení a omezení internetového připojení. Může také způsobit vážné škody tím, že ohlásí jako napadené a škodlivé i soubory, které jsou pro systém životně důležité, a přiměje uživatele je odstranit.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-cybersitter.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na CyberSitter