Míra závažnosti:  
  (86/100)

Odstranit CyberSitter

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

CyberSitter je dalším z řady nedůvěryhodných bezpečnostních nástrojů. Pokud si myslíte, že jste jeho jméno již někdy zaslechli, nemýlíte se. Existuje totiž i komerční keylogger téhož jména, který útočníkovi umožňuje monitorovat své oběti.

Nový CyberSitter (či také „CyberSitter version 10.0“) je jiný typ počítačového parazita. Tváří se jako anti-spyware a doufá, že se lidé tímto programem s mizerným designem nechají přesvědčit a rozhodnou se tuto podvodnou aplikaci zakoupit. Přemýšlíte-li o zakoupení plné verze CyberSitteru, zamyslete se na chvíli nad tím, zda si vzpomínáte, jak se program na vašem počítači objevil. CyberSitter je obvykle nainstalován s pomocí Trojanů. Žádnému programu šířenému tímto způsobem byste neměli důvěřovat.

CyberSitter vám bude hlásit nalezení obrovského množství virů a napadení na vašem počítači, přičemž však jediným problémem bude v té chvíli CyberSitter sám. Bývá příčinou zpomalení a omezení internetového připojení. Může také způsobit vážné škody tím, že ohlásí jako napadené a škodlivé i soubory, které jsou pro systém životně důležité, a přiměje uživatele je odstranit.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-cybersitter.html

Návody na odstranění v dalších jazycích