Míra závažnosti:  
  (86/100)

CyberSitter. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

CyberSitter je dalším z řady nedůvěryhodných bezpečnostních nástrojů. Pokud si myslíte, že jste jeho jméno již někdy zaslechli, nemýlíte se. Existuje totiž i komerční keylogger téhož jména, který útočníkovi umožňuje monitorovat své oběti.

Nový CyberSitter (či také „CyberSitter version 10.0“) je jiný typ počítačového parazita. Tváří se jako anti-spyware a doufá, že se lidé tímto programem s mizerným designem nechají přesvědčit a rozhodnou se tuto podvodnou aplikaci zakoupit. Přemýšlíte-li o zakoupení plné verze CyberSitteru, zamyslete se na chvíli nad tím, zda si vzpomínáte, jak se program na vašem počítači objevil. CyberSitter je obvykle nainstalován s pomocí Trojanů. Žádnému programu šířenému tímto způsobem byste neměli důvěřovat.

CyberSitter vám bude hlásit nalezení obrovského množství virů a napadení na vašem počítači, přičemž však jediným problémem bude v té chvíli CyberSitter sám. Bývá příčinou zpomalení a omezení internetového připojení. Může také způsobit vážné škody tím, že ohlásí jako napadené a škodlivé i soubory, které jsou pro systém životně důležité, a přiměje uživatele je odstranit.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění CyberSitter souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování CyberSitter. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Důležité: Je vyžadována manuální asistence znamená, že jeden nebo žádný z odstraňovačů nebyl schopen odstranit parazita bez manuálního přispění. Přečtěte si, prosím, instrukce pro manuální odstranění, viz níže.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování CyberSitter (2014-09-01)
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování CyberSitter (2014-09-01)

CyberSitter manuální odstranění

Zabít procesy:
WVCSRT.exe
WVCSCR.exe
WVCSWD.exe
setupCS10.exe
MSLSPC.exe
WVCSDG.exe
CComSvc.exe
WVCSUH.exe

Vymazat hodnoty z registru
MimarSinan\InstallAware\Ident.Cache\{87F93AA6-C062-40AC-970F-DEE3628548D9}
Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{87F93AA6-C062-40AC-970F-DEE3628548D9}

Odregistrovat DLL soubory
lspcs.dll

Smazat soubory
CYB10.EXE
WVCSRT.exe
WVCSCR.exe
lspcs.dll
WVCSWD.exe
setupCS10.exe
MSLSPC.exe
WVCSDG.exe
CComSvc.exe
WVCSUH.exe

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-cybersitter.html

Návody na odstranění v dalších jazycích