Míra závažnosti:  
  (20/100)

Odstranit ClientMan.bho1

ClientMan.bho1 je další verzí spywaru ClientMan

Slovy vývojáře:
V – Uživatel chápe a bere na vědomí, že tato aplikace a její související části mohou komunikovat se systémem serverů Odysseus Marketing, Inc a/nebo s jeho partnery a uděluje svůj výslovný souhlas s touto komunikací a s přenosem dat jakéhokoli druhu používaným touto aplikací nebo jakoukoli její související částí.

VI – Uživatel chápe, bere na vědomí a souhlasí s tím, že tato aplikace a její související části mohou ovlivnit pohyb po internetu a/nebo počítač uživatele způsobem, který je přijatelný pro Odysseus Marketing Inc, podle vlastního uvážení, včetně (ale nikoli výhradně) výsledků vyhledávání, zobrazování vyskakovacích oken, zvýraznění slov na webových stránkách a vytvoření hypertextových odkazů z těchto slov, přesměrování stránek s chybovým hlášením, změn domovské stránky uživatele, přidání záložek do prohlížeče uživatele a/nebo dalších změn/úprav.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions