Míra závažnosti:  
  (80/100)

Odstranit ClientConnect Ltd (Návod pro jednoduché odstranění)

Co je ClientConnect Ltd?

ClientConnect Ltd je společnost, která je nechvalně známá pro vývoj a distribuci „únosců“ prohlížeče, jmenovitě Trovi. Tento únosce má různé názvy mezi které patří např. Lab.trovi.com, Trovi, Trovi.com, a tak dále. Nicméně, všechny verze únosců prohlížeče od ClientConnect Ltd jsou nastaveny nahradit výchozí úvodní stránku, vyhledávač a okno s novou kartou s hxxp: //www.trovi.com. Ačkoli zobrazuje výsledky vyhledávání vyhledávače Bing, je velmi důležité, aby uživatelé pochopili rozdíl mezi výsledky vyhledávání Bingem a Bingem poháněným vyhledávačem Trovi Search. Ve skutečnosti je velmi pravděpodobné, že ty zobrazené Bingem poháněným vyhledávačem Trovi Search budou poškozeny, tj naplněny sponzorovanými odkazy a reklamou. K tomu všemu je tato nespravedlivá společnost také zodpovědná za porušení ochrany osobních údajů, protože využívá sledovací soubory cookies bez oprávnění uživatele a začne zjišťovat, které webové stránky uživatel zobrazuje, jaký obsah do nich zadává, na co kliká, jaké vyhledává výrazy a tak dále. Může však také shromažďovat údaje jako je IP adresa, umístění PC, e-mailová adresa a některé osobně identifikovatelné údaje.

Další nezanednbatelná skutečnost je, že únosce ClientConnect vždy doprovází Search Protect pomocný objekt prohlížeče. Tento nástroj neumožňuje provádění žádných změn v nastavení webového prohlížeče, což znamená, že bude blokovat pokusy uživatele nahradit virus přesměrování hxxp://www.trovi.com za jiný vyhledávač. Nicméně, i když odstranění „únosce“ prohlížeče ClientConnect Ltd není povoleno, nevzdávejte to. I když tento úkol může být náročný, pokud se jej snažíte odstranit manuálně, pomocí programu Reimage nebo jiného renomovaného anti-spywaru se viru hxxp://www.trovi.com a všech jeho komponent snadno zbavíte.

ClientConnect Ltd browser hijacker

Jak ClientConnect Ltd „unesl“ můj počítač?

Adware ClientConnect Ltd podporuje prohlížeč Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer a Safari. To znamená, že každý z nich může být „unesen“ nastavením hxxp://www.trovi.com jako výchozí úvodní stránky a poskytovatele vyhledávání. Toto se obvykle stává, když uživatelé uspěchají instalaci programů zdarma. Trovi Search od Client Connect Ltd se v podstatě šíří prostřednictvím softwarových balíčků. Pokud si pozorně prohlédnete nastavení pokročilé/vlastní instalace při instalaci programů Manuals Search, Install Converter nebo jiných programů zdarma (především panelů nástrojů z ourtoolbar.com), který se podílí na distribuci tohoto únosce, uvidíte podezřelé zaškrtávací políčko, které tvrdí, že souhlasíte s nastavením Trovi Search jako výchozí úvodní stránky a hxxp://www.trovi.com jako výchozího poskytovatele vyhledávání. V zájmu ochrany webového prohlížeče před neautorizovanými změnami, hrozbami z webových stránek, a narušením vašeho soukromí, byste se stahování a instalaci pochybných programů zdarma měli vyhnout. Také místo rychlé nebo doporučené instalace vždy volte pokročilou nebo vlastní, neboť je to jediný způsob, jak vidět a zrušit výběr dodatečných komponent softwarových balíčků.

Jak odstranit virus ClientConnect Ltd?

Viry přesměrování nebo „únosci“ prohlížeče od ClientConnect Ltd jsou podobné ostatním, například, mohou uživatele přesměrovat na pochybné webové stránky, zobrazovat zavádějící reklamy během jejich prohlížení, špehovat je, využívat počítačové zdroje a tak dále. Proto byste si v počítači nikdy neměli nechávat nainstalovaný Trovi Search, ClientConnect Ltd adware nebo „únosce“ prohlížeče. Jak jsme již uvedli, může tato společnost používat pomocný objekt Search Protect a zabránit tak odstranění některého ze svých produktů. Proto doporučujeme použít výkonný anti-malware.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro ClientConnect Ltd
obrázek pro ClientConnect Ltd

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-clientconnect-ltd.html

Návody na odstranění v dalších jazycích