Co je to bobrowser.exe? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

bobrowser.exe je primární spustitelný soubor programu BoBrowser [BoBrowser], který je také známý jako velmi ošklivý „únosce“ prohlížeče. Jakmile pronikne do systému, Bobrowser unese všechny webové prohlížeče a začne přesměrovávat na přidružené webové stránky a provádět další podezřelé aktivity. Co přesně tento program dělá? Za prvé, může snadno začít blokovat legitimní vyhledávače jako je Google, Yahoo nebo Bing, nahrazením úvodní stránky a výchozího vyhledávače za isearch.bobrowser.com [isearch.bobrowser.com]. Kromě toho, Bobrowser může zobrazovat pozměněné výsledky vyhledávání, a pak přesměrovávat na své přidružené webové stránky. Není zaručeno, že webové stránky propagované pomocí této metody jsou bezpečné, proto byste si měli dávat pozor kam vás Bobrowser přesměrovává. Pokud jste právě objevili soubor bobrowser.exe ve vašem správci úloh, měli byste zkontrolovat počítač renomovaným anti-spywarovým programem. To vám pomůže najít další soubory patřící programu Bobrowser, které se mohou skrývat ve vašem počítači.

bobrowser.exe a další podezřelé soubory, které patří k tomuto programu mohou být do vašeho počítače nainstalovány, bez toho aniž byste o tom věděli. To proto, že Bobrowser a další „únosci“ prohlížeče, adwary a potenciálně nežádoucí programy se aktivně šíří ve svazku s freewarem a sharewarem. Aby se zabránilo proniknutí těchto souborů do počítače, jako první byste měli začít věnovat zvýšenou pozornost při instalaci freewaru a zvolit možnost vlastní nebo pokročilé instalace. Dále se ujistěte, že zrušíte zaškrtnutí u všech políček, které tvrdí, že chcete změnit nastavení vašeho počítače a začít používat Bobrowser pro vaše vyhledávání na internetu.

Pokud si myslíte, že jste to již udělali, měli byste si okamžitě stáhnout Reimage nebo jiný renomovaný anti-spywarový program. Poté se ujistěte, že tímto programem zkontrolujete počítač a odstraníte z něj všechny podezřelé soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-bobrowser-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání