Míra závažnosti:  
  (75/100)

Odstranit Andromeda AntiVirus

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

Andromeda AntiVirus je vznešený název jedné nové podvodné aplikaci. Andromeda AntiVirus má stejné rysy jako jiné falešné bezpečnostní nástroje: nejedná se o žádný bezpečnostní program a jeho snahou je pouze přimět lidi ke koupi jeho zbytečné licence.

Aplikace Andromeda AntiVirus zobrazuje uživateli velké množství smyšlených bezpečnostních varování a systémových výzev a podněcuje také skenování počítače. Cílem těchto falešných upozornění je lidi vystrašit a přinutit k tomu, abyi si koupili plnou verzi Andromeda AntiVirus. Programu rozhodně nedůvěřujte! S aplikací Andromeda AntiVirus bude váš počítač nepoužitelný, neboť program jej zahltí množstvím vyskakovacích oken a každou vaši aktivitu bude pravidelně přerušovat žádostmi o zaplacení částky v rozmezi $50-$80 výměnou za odstrannění neexistujících hrozeb.

Název tohoto malwaru má někdy také podobu Andromeda AntiVirus 2009 či AndromedaAntiVirus 2009. Několik dní poté, co se program objevil na internetu, změnil Andromeda AntiVirus svůj název na AndromedaAV. Bez ohledu na to, zda si program říká AndromedaAntiVirus 2009 či Andromeda AV, jde vždy o malware a scam.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-andromeda-antivirus.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Váš názor na Andromeda AntiVirus