Míra závažnosti:  
  (75/100)

Andromeda AntiVirus. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Malware

Andromeda AntiVirus je vznešený název jedné nové podvodné aplikaci. Andromeda AntiVirus má stejné rysy jako jiné falešné bezpečnostní nástroje: nejedná se o žádný bezpečnostní program a jeho snahou je pouze přimět lidi ke koupi jeho zbytečné licence.

Aplikace Andromeda AntiVirus zobrazuje uživateli velké množství smyšlených bezpečnostních varování a systémových výzev a podněcuje také skenování počítače. Cílem těchto falešných upozornění je lidi vystrašit a přinutit k tomu, abyi si koupili plnou verzi Andromeda AntiVirus. Programu rozhodně nedůvěřujte! S aplikací Andromeda AntiVirus bude váš počítač nepoužitelný, neboť program jej zahltí množstvím vyskakovacích oken a každou vaši aktivitu bude pravidelně přerušovat žádostmi o zaplacení částky v rozmezi $50-$80 výměnou za odstrannění neexistujících hrozeb.

Název tohoto malwaru má někdy také podobu Andromeda AntiVirus 2009 či AndromedaAntiVirus 2009. Několik dní poté, co se program objevil na internetu, změnil Andromeda AntiVirus svůj název na AndromedaAV. Bez ohledu na to, zda si program říká AndromedaAntiVirus 2009 či Andromeda AV, jde vždy o malware a scam.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Důležité: Je vyžadována manuální asistence znamená, že jeden nebo žádný z odstraňovačů nebyl schopen odstranit parazita bez manuálního přispění. Přečtěte si, prosím, instrukce pro manuální odstranění, viz níže.

Andromeda AntiVirus manuální odstranění

Zabít procesy:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

Vymazat hodnoty z registru
HKEY_CURRENT_USERSoftwareAntivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAntivirus
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun?�?Antivirus?�? = ?�?%ProgramFiles%AndromedaAntiVirusAntvrs.exe?�?

Odregistrovat DLL soubory
hinetres.dll
rpthreadVC.dll
thunk.dll
cpifmgr.dll
tmswdat10.dll
hinetres.dll

Smazat soubory
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-andromeda-antivirus.html

Návody na odstranění v dalších jazycích