Co je to abDocsDllLoader.exe? Mám ho odstranit?

Jake Doe - -

K čemu je soubor abDocsDllLoader.exe určen?

abDocsDllLoader.exe je spustitelný soubor. Vydavatelem je společnost Acer Incorporated. Je součástí aplikace abDocs, která umožňuje uživatelům přístup k nejnovějším souborům z Wordu, PowerPointu nebo Excelu. S pomocí aplikace abDocs, můžete přistupovat k souborům, které byly aktualizované během posledních 30 dnů.

Soubor abDocsDllLoader.exe, který se nachází ve složce C:\Program Files, se spustí při startu systému Windows automaticky. Přestože tento spustitelný soubor pro Windows není nutný, také se nezdá být nebezpečný, neboť jeho developer je známá důvěryhodná společnost. I když je tento proces schopen zapamatovat si stisky kláves a kliknutí myši, nepoužívá tyto informace pro žádné pochybné účely. Jedná se o legální soubor, ale antivirové programy jej detekují jako hrozbu.

Jak si můžete soubor abDocsDllLoader.exe nainstalovat?

Jak jsme se již zmínili, soubor abDocsDllLoader.exe je součástí aplikace abDocs a může být do počítače nainstalován spolu s ní. I když se jedná o bezpečný soubor, berte na vědomí, že počítačoví zločinci mají tendenci dávat bezpečně vypadající názvy škodlivým souborům a pokud si aplikaci abDocs stáhnete z nebezpečného zdroje, můžete skončit s nebezpečnou variantou souboru abDocsDllLoader.exe. Proto, pokud si chcete nainstalovat originální a ověřenou verzi aplikace abDocs, nehledejte jeho odkazu ke stažení na podezřelých stránkách třetích stran či sítí pro sdílení souborů P2P. Pravou verzi můžete najít na oficiálních internetových stránkách společnosti Acer, nebo v obchodě iTunes Store.

Jak soubor abDocsDllLoader.exe odstranit?

Aplikaci abDocs můžete odinstalovat stejným způsobem jako každý jiný program. Nicméně, pokud jste si po stažení tohoto softwaru a souboru abDocsDllLoader.exe všimli podezřelé aktivity jako je zpomalení systému, sekání počítače, dotěrných vyskakovacích reklam nebo jiných podobných nepříjemností, může to být tím, že jste si namísto skutečného softwaru abDocs nainstalovali malware. Pak budete muset počítač zkontrolovat pomocí dobrého anti-malwarového softwaru, který všechny škodlivé komponenty najde a bezpečně odstraní. Doporučujeme vám zvolit anti-malwarový program Reimage.

výsledek - stav souboru
vyžaduje diagnózu
výzkumné středisko Odstranitvirus.cz shromažďuje a kontroluje všechny informace související s abDocsDllLoader.exe. Klademe si otázky jako 'Může být tento soubor závadný?', 'Je tento název souboru používán malwarem?' a podobně. Stav souboru je pouze naším názorem, který si tvoříme na základě našeho zkoumání. Stav VYŽADUJE DIAGNÓZU znamená, že název souboru je spojován s viry. Existuje ale mnoho nebezpečných souborů se stejnými názvy jako bezpečné soubory. Řiďte se doporučením níže.
doporučení
Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Tiskové zmínky o Reimage
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
zdroj: http://www.2-spyware.com/file-abdocsdllloader-exe.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání