Co je to abDocsDllLoader.exe? Mám ho odstranit?

K čemu je soubor abDocsDllLoader.exe určen?

abDocsDllLoader.exe je spustitelný soubor. Vydavatelem je společnost Acer Incorporated. Je součástí aplikace abDocs, která umožňuje uživatelům přístup k nejnovějším souborům z Wordu, PowerPointu nebo Excelu. S pomocí aplikace abDocs, můžete přistupovat k souborům, které byly aktualizované během posledních 30 dnů.

Soubor abDocsDllLoader.exe, který se nachází ve složce C:\Program Files, se spustí při startu systému Windows automaticky. Přestože tento spustitelný soubor pro Windows není nutný, také se nezdá být nebezpečný, neboť jeho developer je známá důvěryhodná společnost. I když je tento proces schopen zapamatovat si stisky kláves a kliknutí myši, nepoužívá tyto informace pro žádné pochybné účely. Jedná se o legální soubor, ale antivirové programy jej detekují jako hrozbu.

Jak si můžete soubor abDocsDllLoader.exe nainstalovat?

Jak jsme se již zmínili, soubor abDocsDllLoader.exe je součástí aplikace abDocs a může být do počítače nainstalován spolu s ní. I když se jedná o bezpečný soubor, berte na vědomí, že počítačoví zločinci mají tendenci dávat bezpečně vypadající názvy škodlivým souborům a pokud si aplikaci abDocs stáhnete z nebezpečného zdroje, můžete skončit s nebezpečnou variantou souboru abDocsDllLoader.exe. Proto, pokud si chcete nainstalovat originální a ověřenou verzi aplikace abDocs, nehledejte jeho odkazu ke stažení na podezřelých stránkách třetích stran či sítí pro sdílení souborů P2P. Pravou verzi můžete najít na oficiálních internetových stránkách společnosti Acer, nebo v obchodě iTunes Store.

Jak soubor abDocsDllLoader.exe odstranit?

Aplikaci abDocs můžete odinstalovat stejným způsobem jako každý jiný program. Nicméně, pokud jste si po stažení tohoto softwaru a souboru abDocsDllLoader.exe všimli podezřelé aktivity jako je zpomalení systému, sekání počítače, dotěrných vyskakovacích reklam nebo jiných podobných nepříjemností, může to být tím, že jste si namísto skutečného softwaru abDocs nainstalovali malware. Pak budete muset počítač zkontrolovat pomocí dobrého anti-malwarového softwaru, který všechny škodlivé komponenty najde a bezpečně odstraní. Doporučujeme vám zvolit anti-malwarový program FortectIntego.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Fortect Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s macOS
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Fortect Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Fortect Intego má bezplatný omezený skener. Fortect Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Fortect, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Návody na odstranění v dalších jazycích