Míra závažnosti:  
  (96/100)

Odstranit XP Antivirus 2014

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

XP Antivirus 2014 je závažný virus, který se může snadno stát příčinou problémů na vašem počítači. Patří do pověstné skupiny rouge anti-spywarů známé pod názvem braviax. Když tento rouge poběží na vašem počítači, nebude jeho jediným symptomem pouze neustálé skenování systému a upozornění na nález různých druhů virů. Všimnout byste si mohli i opakujících se pobídek ke koupi jeho licencované verze. Pokud s touto koupí svolíte, mohli byste se dostat do ještě nebezpečnějších potíží, protože v takovém případě budou vaše peníze, údaje z kreditní karty a další osobně charakteristické údaje odeslány přímo do rukou hackerů. Upozorněními viru XP Antivirus 2014 se, prosím, nenechte napálit a NIKDY za licencovanou verzi neplaťte. Jedná se o podvod. Ve skutečnosti tento program není schopen odhalit žádný druh počítačových hrozeb. Jediné, co virus dokáže, je zobrazovat všem lidem totožná upozornění, jejichž cílem je, aby uživatelé dostali strach a uvěřili, že jejich počítač je nebezpečně napaden. Jediný virus, který se na jejich počítačích skrývá, je však pouze právě samotný XP Antivirus 2014. NENECHÁVEJTE, prosím, tento rouge, aby vás obelstil. Měli byste jej odstranit hned, když vám začne zobrazovat svá smyšlená vyskakovací upozornění.

Jak může XP Antivirus 2014 napadnout můj počítač?

XP Antivirus 2014 je šířen stejným způsobem jako mnoho dalších parazitů typu ‚rouge‘, mezi jinými například Win 7 Protection 2014 nebo Win 7 Antivirus 2014. Znamená to, že nemáte-li na počítači nainstalový spolehlivý anti-spyware, je váš přístroj zranitelný a může být touto či jinými hrozbami ze skupiny Braviax snadno napaden. Kromě toho byste se také měli snažit vyhýbat nezákonným webovým stránkám, spamu a zavádějícím vyskakovacím oknům, která se mohou objevit během vaší návštěvy nezákonných i legitimních webových stránek. Taková okna obvykle tvrdí, že počítač může být ohrožen, a nabízejí jeho kontrolu zdarma. Když na takové upozornění kliknete, dojde samozřejmě ke stažení trojanu, jehož prostřednictvím je poté nainstalován rouge. V případě, kdy XP Antivirus 2014 počítač napadne, zanechá na něm tento rouge vlastní záznamy v registru a také soubory. Poté zahájí svou činnost okamžitě po restartování počítače a začne se zobrazováním těchto nebo podobných upozornění:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

V případě, že vás upozornění od XP Antivirus 2014 trápí a snaží se vás informovat o desítkách různých virů, ignorujte je. Pokud se touto léčkou necháte zmást, můžete snadno přijít jak o peníze, tak i o osobní údaje. Nejjednodušší způsob, jak se těchto reklam zbavit, je odstranit rouge anti-spyware ze systému. Toho lze dosáhnout s pomocí návodu poskytnutého níže:

Jak odstranit XP Antivirus 2014?

Proces odstranění hrozby XP Antivirus 2014 z počítače je poměrně složitý, neboť program používá pro své soubory náhodně utvořené názvy, aby je tak v napadeném systému lépe ukryl. Naštěstí vám ale mohou pomoci automatizované anti-malwarové nástroje. Ty dokáží podobné hrozby odstranit a problém vyřešit. Doporučujeme vám využít pro tento účel programy Reimage nebo SpyHunterCombo Cleaner. Jestliže došlo k zablokování systému a vy proto nemůžete zmíněné programy spustit, můžete vyzkoušet tento registrační kód, který fungoval v případě předchozích verzí virů z této skupiny: 3425-814615-3990. Po jeho úspěšném použití spusťte úplné skenování systému a napadené soubory ze svého počítače odstraňte.

Jestliže uvedené programy skutečně spustit nemůžete, postupujte následovně:

1. Restartujte svůj počítač v Nouzovém režimu se sítí. Ihned při spuštění, během tzv. „bootování“ počítače, mačkejte opakovaně klávesu F8.
2. Přihlašte se s pomocí stejného uživatelského účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo na jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a zadejte heslo do svého administrátorského účtu (je-li třeba).
4. Do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté jej spusťte, aby mohl program zabít škodlivé procesy programu XP Antivirus 2014 a odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro XP Antivirus 2014
obrázek pro XP Antivirus 2014

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-xp-antivirus-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích