Míra závažnosti:  
  (96/100)

Odstranit Windows AntiBreach Module

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Spyware

Co je Windows AntiBreach Module?

Windows AntiBreach Module je škodlivá aplikace z početné rodiny počítačových hrozeb s názvem FakeVimes. Po napadení počítače začne provádět falešné skenování systému, po němž uživateli zobrazí smyšlené výsledky s výčtem desítek různých virů. Musíme uznat, že upozornění této aplikace působí velmi přesvědčivě. Nenechte se jím proto zmást a mějte na paměti, že je falešné. S pomocí smyšlených varování se Windows AntiBreach Module pokouší uživatele vystrašit a přinutit jej k zakoupení své licence. Avšak nechcete-li pouze přijít o peníze, jeho licenci byste si kupovat neměli. Tento falešný anti-spyware byste měli naopak co nejdříve odinstalovat ze systému, protože zobrazování falešných upozornění není to jediné, co může ve vašem počítači způsobit. Windows AntiBreach Module může být využit například i k šíření dalších virů. Ty se tak mohou s jeho pomocí dostat do vašeho systému. Program může rovněž zaznamenávat vaše údery na klávesnici, což může být velice nebezpečné, neboť tak může dojít k odcizení vašich osobně identifikovatelných informací. Proto se viru Windows AntiBreach Module, prosím, pokud možno vyhýbejte! Jste-li přesvědčeni o tom, že se tomuto viru podařilo do vašeho počítače dostat, využijte program Reimage a zbavte se této počítačové hrozby s pomocí jeho skenování.

Jak se mi může Windows AntiBreach Module dostat do počítače?

Jelikož nebylo zjištěno, že by v šíření tohoto viru došlo k nějakým změnám, lze říci, že jeho distribuční strategie staví především na falešných upozorněních a nevyžádané poště. Nejsnazší cesta tohoto viru do vašeho systému vede přes vyskakovací okna s reklamou, která se vám mohou zobrazit během surfování po internetu a vy na ně kliknete. Některá z těchto upozornění vás mohou nabádat k aktualizaci Javy, Flash Playeru či jiného programu, zatímco jiná vám budou nabízet antivirovou kontrolu počítače s pomocí ‚skenování přes internet‘. Na podobná upozornění nikdy nereagujte, neboť jejich jediným cílem je přimět vás ke stažení Windows AntiBreach Module, případně jiných potenciálně nežádoucích programů/virů! Pokud jste se k nějakému skenování svého počítače přes internet nechali přesvědčit, měli byste svůj počítač zkontrolovat některým z programů Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes či jiným spolehlivým anti-spywarem. Nic takového jako ‚skenování přes internet‘ totiž ve skutečnosti neexistuje. Ve snaze dostat se do vašeho počítače vám může Windows AntiBreach Module zobrazovat např. tato upozornění:

Error
Potential malware detected. It is recommend to activate the protection and perform a thorough system scan to remove the malware.

Error
Software without a digital signature detected. Your system files are at risk. We strongly advise you to activate your protection.

Obsahu podobných upozornění proto nevěnujte pozornost. Jejich cílem je jediné – namluvit vám, že potřebujete placenou a licencovanou verzi programu Windows AntiBreach Module. Namísto utrácení peněz za falešné sliby je třeba odinstalovat z počítače tento nežádoucí rouge, a to s využitím níže uvedeného návodu.

Jak odstranit virus Windows AntiBreach Module?

Pokud se vám na obrazovce objevilo upozornění Windows AntiBreach Module, znamená to, že váš počítač byl napaden stejnojmenným virem. Ten může být využit k různým škodlivým činnostem, proto byste neměli marnit čas a měli byste jej z počítače odstranit. Virus lze odstranit tak, že provedete kontrolu svého počítače s pomocí aplikace Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner či Malwarebytes. Doporučujeme využít MOŽNOST AUTOMATICKÉHO ODSTRANĚNÍ viru, při které postačí provést jen několik jednoduchých kroků. Stačí stáhnout si spolehlivý anti-spyware, aktualizovat jej a spustit úplné skenování systému. Můžete se tak vyhnout poškození systému a dalším případným problémům. Potřebujete-li podrobnějši instrukce, jak stáhnout a nainstalovat anti-spywarový program, přečtěte si tento návod.

POZOR! Už jsme se zmínili o tom, že Windows AntiBreach Module se může pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních programů včetně aplikací SpyHunter a StopZilla. V případě, že zmíněné programy nemůžete stáhnout nebo spustit, zkuste některou z následujících možností:

1. ZABLOKOVÁNÍ VIRU S POMOCÍ OBNOVENÍ SYSTÉMU:

 1. Klikněte na Start -> Všechny programy -> Doplňky -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Ihned poté, co se objeví okno Obnovit systémové soubory a nastavení, klikněte na Další.
 3. Podle svých potřeb si zvolte vhodný bod obnovy a klikněte na tlačítko Další.
 4. Klikněte na Dokončit a vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje.
 5. Poté si stáhněte aplikaci Reimage a po její aktualizaci spusťte úplné skenování systému.

V případě, že jste uživatelem Windows 8, postupujte následovně:

 1. Přejděte na startovní obrazovku Windows 8 a do políčka pro vyhledávání začněte psát bod obnovy.
 2. Poté klikněte na Nastavení -> Vytvořit bod obnovy.
 3. V záložce Ochrana systému si zvolte možnost Obnovení systému.
 4. Klikněte na tlačítko Další a levým tlačítkem myši si zvolte položku, kterou potřebujete.
 5. Poté si zvolte možnost Vyhledat ovlivněné programy -> Zavřít -> Další -> Dokončit.
 6. Jakmile dojde k restartování počítače, stáhněte si Reimage, aktualizujte jeho databázi hrozeb a spusťte úplné skenování systému.

2. RESTARTOVÁNÍ POČÍTAČE V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač.
 2. Jakmile bude počítač znovu aktivní, začněte opakovaně mačkat klávesu F8 až do chvíle, kdy se objeví obrazovka Pokročilé možnosti startu.
 3. Zde si zvolte Nouzový režim se sítí (s pomocí kláves se šipkami) a stiskněte Enter.
 4. Přihlaste se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
 5. Poté klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu IE či jiného prohlížeče a zvolte si Spustit jako nebo Spustit jako správce. Pokud to bude nutné, zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu.
 6. Do adresního řádku zkopírujte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Spusťte jej a program odstraní škodlivé soubory.

3. KONTROLA POČÍTAČE S POMOCÍ VYTVOŘENÍ UŽIVATELSKÉHO ÚČTU:

Máte-li další uživatelský účet (Guest), můžete se pokusit spustit antivirovou kontrolu počítače s jeho pomocí. Postačí vám příhlásit se do daného účtu a stáhnout si aplikaci Reimage, která poté provede hloubkové skenování vašeho systému. Účet Guest lze aktivovat s pomocí následujících instrukcí:

 1. Klikněte na tlačítko Start -> Ovládací panely a zvolte si Uživatelské účty a zabezpečení rodiny.
 2. Poté, co se objeví nové okno, klikněte na Uživatelské účty -> Spravovat jiný účet -> Guest.
 3. Poté klikněte na tlačítko Zapnout a restartujte počítač.
 4. Nyní vyčkejte, dokud neuvidíte přihlašovací obrazovku pro Windows, a zvolte si účet Guest, v němž poté stáhněte doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S VYUŽITÍM DALŠÍHO POČÍTAČE:

 1. Vezměte si na pomoc další počítač, který by však neměl být napaden výše zmíněným virem, a stáhněte si do něj aplikaci Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Poté, co daný proces dokončíte, zkopírujte stažený anti-malwarový program na CD/DVD, externí disk či na flash disk.
 3. Mezitím ukončete škodlivé procesy viru běžící na napadeném počítači. Zde najdete podrobný návod.
 4. Vložte do zavirovaného počítače médium, na které jste uložili anti-spywarový program, a ten spusťte.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Windows AntiBreach Module
obrázek pro Windows AntiBreach Module

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-windows-antibreach-module.html

Návody na odstranění v dalších jazycích