Míra závažnosti:  
  (96/100)

Win 8 Protection 2014. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 8 Protection 2014?

Win 8 Protection 2014 je, stejně jako Win 8 Antivirus 2014, XP Protection 2014 a mnoho dalších, program typu ‚rouge anti-spyware‘, jenž byl vytvořen tak, aby lidi přinutil k zakoupení své licencované verze. Tento virus byl navržen pro napadání operačního systém Windows 8; uživatelé systémů XP nebo Windows 7 jsou proto před tímto vetřelcem v bezpečí. Je ale třeba zmínit, že existují i další verze této hrozby, které jsou naopak navrženy pro útok na Windows 7, Windows XP a další operační systémy. Win 8 Antivirus 2014 je šířen zpravidla s pomocí trojského koně, takže chcete-li se této a dalším hrozbám vyhnout, měli byste se ujistit, že váš přístroj je náležitě chráněn. Ve chvíli, kdy se tomuto nebezpečnému viru podaří do cílového počítače proniknout, začne provádět falešné skenování a upozorňovat svou oběť na výskyt smyšlených virů, které se v systému uživatele údajně ukrývají. Je velmi pravděpodobné, že tato upozornění uvidíte pokaždé, když počítač znovu spustíte. Podobným zavádějícím upozorněním, prosím, nikdy nedůvěřujte, neboť jde o způsob, jímž se virus snaží přimět lidi k zakoupení jeho plné verze. Jestliže se na vašem počítači upozornění Win 8 Protection 2014 objevila, měli byste provést kompletní skenování svého počítače s pomocí alternativního anti-spywaru a ověřit si, že jediný virus, který se na vašem počítači ukrývá, je ve skutečnosti Win 8 Protection 2014. Z výše uvedených důvodů vřele doporučujeme tento nebezpečný program z počítače odstranit ihned poté, co svá upozornění začne zobrazovat.

Jak může Win 8 Protection 2014 proniknout na můj počítač?

Win 8 Protection 2014 je šířen zpravidla s pomocí různých nečestných metod. Tento parazit se obvykle ukrývá v legitimně vyhlížejících reklamách a odkazech umístěných na legitimních, stejně jakož i pochybných webových stránkách. Jestliže na tyto reklamy kliknete, může se tento záludný parazit snadno dostat do vašeho počítače. Kromě toho se tam dokáže dostat i prostřednictvím nevyžádané pošty, jež může být plná škodlivých příloh. Jestliže jste proto v nedávné době obdrželi podezřelý e-mail, zkontrolujte, zda v něm nejsou gramatické chyby a překlepy, ověřte si odesílatele atp. Pokud se vám kromě toho také neustále zobrazuje upozornění, jež tvrdí, že Win 8 Protection 2014 odhalil ve vašem počítači celou řadu virů, byl váš počítač touto hrozbou již napaden. Falešná upozornění této hrozby vypadají následovně:

Napadení systému!
V systému byla nalezena bezpečnostní hrozba. Viry a/nebo spyware mohou právě teď poškozovat váš systém. Zabraňte napadení a ztrátě dat spuštěním bezpečnostního skenu zdarma.

Win 8 Protection 2014 zablokoval program, který se pokoušel připojit k internetu.
Program je infikován hrozbou Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Osobní data, včetně údajů z kreditních karet a hesel, mohou být odcizena třetí stranou.

Upozornění Win 8 Antivirus 2014
Napadení systému!
Neznámý program právě provádí skenování vašeho systémového registru! Byla zaznamenána snaha o odcizení identity.

Tato upozornění NEIGNORUJTE, neboť virus může být dále využit také k infikování vašeho počítače dalšími hrozbami, k zablokování určitých programů a k dalším nebezpečným aktivitám. Abyste svůj počítač udrželi v bezpečí, ujistěte se, že tuto hrozbu odstraníte také včetně všech jejích škodlivých souborů.

Jak lze Win 8 Protection 2014 odstranit?

Jestliže jste si povšimli výše popsaných upozornění Win 8 Protection 2014, která vám tvrdí, že je váš počítač infikován, neměli byste s řešením situace otálet. Stáhněte si spolehlivý anti-spyware a tuto hrozbu odstraňte. Doporučujeme využít programy Reimage a Malwarebytes Malwarebytes. Pokud je váš počítač zablokován a vy nemůžete zmíněné programy spustit, použijte tento kód, abyste virus přesvědčili, že jste si zakoupili jeho licenci: 3425-814615-3990. Po využití tohoto klíče spusťte úplné skenování systému s pomocí anti-spywarového programu a odstraňte z počítače napadené soubory.

Jestliže není možné programy spustit, použijte následující návod:

1. Restartujte svůj počítač a spusťte jej v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po spuštění, jakmile začne počítač tzv. bootovat, začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a v případě, že je to nutné, zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu.
4. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé procesy viru Win 8 Protection 2014 zabít a poté odstranit jeho soubory.

Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytovaných anti-spywarových programů pro odstranění Win 8 Protection 2014 souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage se doporučuje pro odinstalování Win 8 Protection 2014. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

Důležité: Je vyžadována manuální asistence znamená, že jeden nebo žádný z odstraňovačů nebyl schopen odstranit parazita bez manuálního přispění. Přečtěte si, prosím, instrukce pro manuální odstranění, viz níže.

Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování Win 8 Protection 2014 (2014-09-15)
Podobné programy
Malwarebytes
Vyzkoušeli jsme, jak je Malwarebytes účinný při odstraňování Win 8 Protection 2014 (2014-09-15)
obrázek pro Win 8 Protection 2014
obrázek pro Win 8 Protection 2014

Win 8 Protection 2014 manuální odstranění

Zabít procesy:
[random characters].exe

Smazat soubory
[random characters].exe

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích