Míra závažnosti:  
  (96/100)

Odstranit Win 8 Protection 2014

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 8 Protection 2014?

Win 8 Protection 2014 je, stejně jako Win 8 Antivirus 2014, XP Protection 2014 a mnoho dalších, program typu ‚rouge anti-spyware‘, jenž byl vytvořen tak, aby lidi přinutil k zakoupení své licencované verze. Tento virus byl navržen pro napadání operačního systém Windows 8; uživatelé systémů XP nebo Windows 7 jsou proto před tímto vetřelcem v bezpečí. Je ale třeba zmínit, že existují i další verze této hrozby, které jsou naopak navrženy pro útok na Windows 7, Windows XP a další operační systémy. Win 8 Antivirus 2014 je šířen zpravidla s pomocí trojského koně, takže chcete-li se této a dalším hrozbám vyhnout, měli byste se ujistit, že váš přístroj je náležitě chráněn. Ve chvíli, kdy se tomuto nebezpečnému viru podaří do cílového počítače proniknout, začne provádět falešné skenování a upozorňovat svou oběť na výskyt smyšlených virů, které se v systému uživatele údajně ukrývají. Je velmi pravděpodobné, že tato upozornění uvidíte pokaždé, když počítač znovu spustíte. Podobným zavádějícím upozorněním, prosím, nikdy nedůvěřujte, neboť jde o způsob, jímž se virus snaží přimět lidi k zakoupení jeho plné verze. Jestliže se na vašem počítači upozornění Win 8 Protection 2014 objevila, měli byste provést kompletní skenování svého počítače s pomocí alternativního anti-spywaru a ověřit si, že jediný virus, který se na vašem počítači ukrývá, je ve skutečnosti Win 8 Protection 2014. Z výše uvedených důvodů vřele doporučujeme tento nebezpečný program z počítače odstranit ihned poté, co svá upozornění začne zobrazovat.

Jak může Win 8 Protection 2014 proniknout na můj počítač?

Win 8 Protection 2014 je šířen zpravidla s pomocí různých nečestných metod. Tento parazit se obvykle ukrývá v legitimně vyhlížejících reklamách a odkazech umístěných na legitimních, stejně jakož i pochybných webových stránkách. Jestliže na tyto reklamy kliknete, může se tento záludný parazit snadno dostat do vašeho počítače. Kromě toho se tam dokáže dostat i prostřednictvím nevyžádané pošty, jež může být plná škodlivých příloh. Jestliže jste proto v nedávné době obdrželi podezřelý e-mail, zkontrolujte, zda v něm nejsou gramatické chyby a překlepy, ověřte si odesílatele atp. Pokud se vám kromě toho také neustále zobrazuje upozornění, jež tvrdí, že Win 8 Protection 2014 odhalil ve vašem počítači celou řadu virů, byl váš počítač touto hrozbou již napaden. Falešná upozornění této hrozby vypadají následovně:

Napadení systému!
V systému byla nalezena bezpečnostní hrozba. Viry a/nebo spyware mohou právě teď poškozovat váš systém. Zabraňte napadení a ztrátě dat spuštěním bezpečnostního skenu zdarma.

Win 8 Protection 2014 zablokoval program, který se pokoušel připojit k internetu.
Program je infikován hrozbou Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Osobní data, včetně údajů z kreditních karet a hesel, mohou být odcizena třetí stranou.

Upozornění Win 8 Antivirus 2014
Napadení systému!
Neznámý program právě provádí skenování vašeho systémového registru! Byla zaznamenána snaha o odcizení identity.

Tato upozornění NEIGNORUJTE, neboť virus může být dále využit také k infikování vašeho počítače dalšími hrozbami, k zablokování určitých programů a k dalším nebezpečným aktivitám. Abyste svůj počítač udrželi v bezpečí, ujistěte se, že tuto hrozbu odstraníte také včetně všech jejích škodlivých souborů.

Jak lze Win 8 Protection 2014 odstranit?

Jestliže jste si povšimli výše popsaných upozornění Win 8 Protection 2014, která vám tvrdí, že je váš počítač infikován, neměli byste s řešením situace otálet. Stáhněte si spolehlivý anti-spyware a tuto hrozbu odstraňte. Doporučujeme využít programy Reimage a SpyHunterCombo Cleaner. Pokud je váš počítač zablokován a vy nemůžete zmíněné programy spustit, použijte tento kód, abyste virus přesvědčili, že jste si zakoupili jeho licenci: 3425-814615-3990. Po využití tohoto klíče spusťte úplné skenování systému s pomocí anti-spywarového programu a odstraňte z počítače napadené soubory.

Jestliže není možné programy spustit, použijte následující návod:

1. Restartujte svůj počítač a spusťte jej v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po spuštění, jakmile začne počítač tzv. bootovat, začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a v případě, že je to nutné, zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu.
4. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé procesy viru Win 8 Protection 2014 zabít a poté odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Win 8 Protection 2014
obrázek pro Win 8 Protection 2014

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích