Míra závažnosti:  
  (95/100)

Win 8 Protection 2013. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Win 8 Protection 2013 je podvodný program, který spadá do kategorie rouge anti-spywaru. Do systému proniká podobně jako Win 7 Protection 2013 bez jakékoli žádosti o uživatelův souhlas a ihned poté začne zobrazovat svá falešná upozornění na výskyt smyšlených virů na počítači. Tyto ‚viry‘ jsou ve skutečnosti důležité systémové soubory nebo zcela smyšlené hrozby, které nemají s počítačem oběti nic společného. Jestliže jste byli tímto virem napadeni, ocitli jste se tím v politováníhodné situaci. Win 8 Protection 2013 je totiž velmi agresivní parazit. Nejenže se snaží zabránit svému odstranění blokováním všech legitimních bezpečnostních aplikací, ale může do cílového počítače dokonce stahovat další kybernetická napadení. Chcete-li napadení tímto virem předejít, ujistěte se, že je váš počítač chráněn aktualizovou verzí antivirového i anti-spywarového programu. Kromě toho byste neměli otálet ani s případným odstraněním hrozby, jestliže do počítače již pronikla. Pro tento účel využijte automatický bezpečnostní software.

JAK MOHU BÝT NAPADEN virem Win 8 Protection 2013?

Win 8 Protection 2013 je distribuován prostřednictvím freewaru, sharewaru, nevyžádané pošty a dalších podobných metod. Do systému se dostává zpravidla s pomocí trojského koně, který i poté stahuje do počítače škodlivé soubory, aniž by o tom však dal vědět. Tento trojan je kromě toho zodpovědný také za změny v parametrech počítače a dokáže zmíněný malware nastavit tak, aby zahájil svou činnost po každém spuštění počítače. V důsledku toho začne Win 8 Protection 2013 přebírat kontrolu nad kybernetickým životem oběti s využitím falešných upozornění a oznámení. Například:

Upozornění systémového zabezpečení!
Nalezeno nedostatečné zabezpečení.
Kontrola narušení bezpečnosti běžící na pozadí byla dokončena. Byly nalezeny závažné problémy. Zabezpečte svůj systém proti zneužití, malwaru a virům ihned aktivací Proactive Defence.

Upozornění systémového zabezpečení!
Neznámý program právě provádí skenování vašeho systémového registru! Identifikujte nalezené vloupání.

Je samozřejmě velmi jednoduché nechat se těmito bezpečnostními upozorněními oklamat, neboť varují před vážným ohrožením bezpečnosti vašeho počítače. I v situacích tohoto typu je však doporučeno zkontrolovat počítač alternativní bezpečnostní aplikací a ujistit se, že avizované ohrožení počítače je skutečné. V tomto případě můžeme prohlásit už předem, že po takové dvojité kontrole bude Win 8 Protection 2013 nahlášen jako virus.

JAK ODSTRANIT Win 8 Protection 2013?

Když se Win 8 Protection 2013 na vašem počítači objeví, měli byste bezodkladně provést skenování systému aktualizovaným anti-spywarem. V tomto případě byste měli využít Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner či Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Pamatujte si, že tento virus může váš počítač částečně zablokovat, neboť se aktivně snaží své odstranění znemožnit. Zablokování lze obejít s pomocí následujících instrukcí:

1. Restartujte svůj počítač v Nouzovém režimu s připojením k síti. Pouze vypněte a znovu zapněte počítač a ihned po zahájení bootování začněte opakovaně mačkat klávesu F8.

2. Přihlašte se do Windows s pomocí téhož uživatelského účtu, k němuž jste byli přihlášeni v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a zadejte heslo svého administrátorského účtu (je-li to nutné).
4. Do adresního řádku zadejte: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe a stáhněte si program na svou pracovní plochu. Program spusťte, aby mohl škodlivé procesy Win 8 Protection 2013 zabít a poté odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2013.html

Návody na odstranění v dalších jazycích