Míra závažnosti:  
  (98/100)

Odstranit Win 8 Antivirus 2014

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 8 Antivirus 2014?

Win 8 Antivirus 2014 je falešný anti-virus, který už si vysloužil nálepku ‚rouge anti-spyware‘. Přestože se při prvním pohledu na tento program a jeho funkce může zdát, že jde o o legitimní program, ve skutečnosti se jedná o závažného počítačového parazita, který se vás může pokusit oklamat a připravit o peníze. Win 8 Antivirus 2014 je členem rodiny Braviax či také Rogue.FakeRean-Braviax, jejíž hrozby jsou šířeny zpravidla za pomoci trojských koňů. Po nainstalování uskuteční tento škodlivý program modifikace systému a začne počítač po každém spuštění skenovat. Kromě toho zobrazuje stovky falešných upozornění, která oznamují, že v systému se ukrývají škodlivé soubory. Dále může Win 8 Antivirus 2014 přesměrovat vaše prohlížeče a zablokovat určité stránky tak, že místo nich zobrazí varování, že dané stránky nejsou bezpečné. Buďte si vědomi toho, že podobná upozornění jsou falešná a že infekce, které jsou na nich zmiňovány, jsou ve skutečnosti vymyšlené. Jestliže na tato oznámení kliknete, můžete být přesměrováni na prodejní stránky, kde vám bude nabízeno zakoupení plné verze tohoto programu. Touto cestou se tento scareware snaží podvodně vyloudit od lidí peníze. Win 8 Antivirus 2014 se mimochodem rovněž záludně brání vlastnímu odstranění. Zablokuje všechny legitimní bezpečnostní programy, které se pokusíte spustit, a zobrazí falešné upozornění, které tvrdí, že daný program je napaden virem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Mějte, prosím, na paměti, že příčinou všech těchto upozornění je Win 8 Antivirus 2014 a že jsou falešná. Měli byste je proto ignorovat. Tomuto rogue anti-spywaru v žádném případě nedůvěřujte a odstraňte jej z počítače ihned po jeho odhalení. Pro tento účel vám doporučujeme instalaci důvěryhodného anti-spywaru.

Jak může Win 8 Antivirus 2014 napadnout můj počítač?

Podobně jako další rogue anti-spywary se i Win 8 Antivirus 2014 proplíží do počítače, aniž by uživatele žádal o svolení. Tento scareware se šíří zpravidla prostřednictvím pochybných webových stránek, které byly napadeny a poté přizpůsobeny tak, aby do špatně zabezpečených počítačů instalovaly škodlivé programy. Win 8 Antivirus 2014 se navíc může do cílového počítače dostat také s pomocí trojského koně, který se ukrývá ve zdánlivě legitimních programech a aktualizacích. Jestliže na takovou aktualizaci kliknete nebo se pokusíte stáhnout takto infikovaný program, můžete si touto cestou nainstalovat do počítače Win 8 Antivirus 2014. Když program do systému pronikne, začne okamžitě zobrazovat podvodná upozornění na výskyt kybernetických hrozeb. Mějte se na pozoru, neboť tento program je scareware či rouge anti-spyware, jehož záměrem je přimět vás uvěřit, že váš počítač je napaden závažnými hrozbami a vy si kvůli nápravě situace musíte zakoupit falešnou licenci tohoto programu. Pravděpodobnost, že vás tento podvodný program opravdu přesvědčí o tom, že váš systém je závažně napaden, je vysoká. Doporučujeme vám, abyste všechna upozornění, která vás nabádají ke koupi licence Win 8 Antivirus 2014, ignorovali, neboť touto cestou by vaše peníze pouze přišly vniveč. Situaci můžete řešit využitím alternativního anti-spywaru, který vám potvrdí, že jediná hrozba na vašem počítači je ve skutečnosti tento rouge.

Jak odstranit Win 8 Antivirus 2014?

Jestliže se vám zobrazují podvodná upozornění viru Win 8 Antivirus 2014, bez otálení tento rouge anti-spyware odstraňte. Vřele vám doporučujeme spolehnout se na jeden z těchto důvěryhodných anti-spywarových programů: Reimage, SpyHunterCombo Cleaner, případně Malwarebytes Malwarebytes. Jestliže je váš počítač zablokován a vy tyto programy nemůžete spustit, vyzkoušejte tento registrační klíč, který fungoval u předchozích verzí virů z této skupiny: 3425-814615-3990. Po jeho použití spusťte úplný sken systému a odstraňte z počítače napadené soubory.

Jestliže ani tak nemůžete zmíněné programy spustit, postupujte následovně:

1. Restartujte svůj počítač a spusťte jej v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po spuštění, jakmile začne počítač tzv. bootovat, začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a v případě, že je to nutné, zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu.
4. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé procesy viru Win 8 Antivirus 2014 zabít a poté odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Win 8 Antivirus 2014
obrázek pro Win 8 Antivirus 2014

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antivirus-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích