Míra závažnosti:  
  (99/100)

Odstranit Win 8 Antispyware 2014

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 8 Antispyware 2014?

Win 8 Antispyware 2014 je dalším rogue anti-spywarem z dobře známé rodiny Braviax. Jde o nebezpečný virus, který byl hackery vytvořen za účelem podvodného vyloudění peněz od napadených uživatelů. Při letmém pohledu se může zdát, že jde o regulérní bezpečnostní nástroj. Po úspěšném proniknutí do systému ale tento rouge zahájí úplné skenování systému a poté předloží dlouhý seznam různých napadení. Tento seznam obvykle obsahuje soubory a programy z vašeho počítače, o nichž se tvrdí, že byly zavirovány či poškozeny. Dejte si pozor na to, že jde o soubory buď zcela smyšlené anebo náhodně vybrané ze systému vašeho počítače. Důrazně proto doporučujeme, abyste tyto soubory nemazali a nedovolili to ani aplikaci Win 8 Antispyware 2014. Mohli byste tak svůj počítač poškodit odstraněním legitimních aplikací. Můžete se také nechat přesvědčit o tom, že tento falešný anti-spyware je spolehlivý bezpečnostní nástroj a můžete se pokusit odstranit domnělé hrozby s jeho pomocí. Jestliže to zkusíte, nabídne vám Win 8 Antispyware 2014 zakoupení své verze s licencí. Té ale v žádném případě nedůvěřujte a NIKDY za tuto licenci neplaťte, neboť jde o podvod. Tento program není schopen viry ani najít, ani odstranit. Program totiž nemá žádné funkce, které by mu to umožnily. Platby za takové programy povedou pouze ke ztrátě vašich peněz. Pokud jste proto tento rouge ve svém systému odhalili, jednejte ihned a bezodkladně jej ze svého počítače odstraňte.

Jak může Win 8 Antispyware 2014 proniknout do mého počítače?

Win 8 Antispyware 2014 je podvodný program, jehož cílem je lidi oklamat. Neměli byste proto očekávat, že si ve své snaze proniknout do počítačového systému řekne o vaše svolení. Obvykle se do počítačů proplíží díky jejich nedostatečnému zabezpečení. Tento rouge zpravidla pronikne do počítače tehdy, když se uživatel nechá svést ke stažení falešných aktualizací, zavirovaných příloh e-mailů či falešného ‚bezpečnostního programu pro skenování‘. Během pohybu po internetu můžete také zahlédnout vyskakovací upozornění, která tvrdí, že váš počítač je zavirován a že byste měli provést jeho skenování s pomocí zdarma nabízeného systémového scanneru. Těmto upozorněním nedůvěřujte a pamatujte si, že nic takového jako bezpečnostní program pro online skenování neexistuje. Dále byste mohli obdržet také falešné zprávy, které vám budou tvrdit, že obsahují informace týkající se určité důležité záležitosti anebo že jste vyhráli v loterii. Budou se vás tak snažit vyprovokovat ke stažení jejich příloh. Pokud to uděláte, můžete si tím snadno nainstalovat trojského koně, který virus Win 8 Antispyware 2014 šíří. Po instalaci zanechá tento nebezpečný virus své záznamy v registru a provede změny v počítačovém systému tak, aby se vám začala zobrazovat jeho falešná upozornění. Jestliže se jeho nabídky již začaly objevovat, NEDŮVĚŘUJTE jim. Viry typu rouge z rodiny Braviax totiž ‚odhalí‘ tytéž viry na všech počítačích ve snaze přimět k zakoupení falešné licence všechny své oběti. Pamatujte si, že Win 8 Antispyware 2014 je nebezpečný virus, který je třeba bezprostředně odstranit. Jediný způsob, jak lze počítač ochránit a předejít napadení tímto či podobnými viry i v budoucnu, je instalace legitimního a spolehlivého anti-spywaru. Nemluvě o tom, že takový software je třeba udržovat neustále aktualizovaný.

Jak lze virus Win 8 Antispyware 2014 odstranit z počítače?

Jestliže jste si na svém počítači povšimli falešných upozornění Win 8 Antispyware 2014, nemarněte čas a tento rogue anti-spyware odstraňte. Vřele doporučujeme spolehnout se na MOŽNOST AUTOMATICKÉHO ODSTRANĚNÍ a vyhnout se odstranění manuálnímu. Jestliže se spolehnete na automatickou cestu, stačí vám pouze stáhnout si spolehlivý anti-spyware, aktualizovat jej a spustit úplné skenování systému. Potřebujete-li podrobnější instrukce s vysvětlením jednotlivých kroků, přečtěte si tento návod.

K odstranění Win 8 Antispyware 2014 doporučujeme použít programy Reimage a SpyHunterCombo Cleaner. Dokážou totiž v počítači snadno najít všechny skryté komponenty této i jiných kybernetických hrozeb.

POZOR! Jak již bylo zmíněno, může se Win 8 Antispyware 2014 pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních programů, a to včetně programů SpyHunter a StopZilla. Nemůžete-li žádný z takových programů stáhnout nebo spustit, vyzkoušejte následující možnosti:

1. VYUŽIJTE OBNOVENÍ SYSTÉMU PRO ZABRÁNĚNÍ VIRU V ČINNOSTI:

 1. Jděte na úvodní obrazovku Windows 8 a napište do políčka pro vyhledávání bod obnovení.
 2. Nyní klikněte na Nastavení -> Vytvořit bod obnovení.
 3. V záložce Ochrana systému zvolte možnost Obnovení systému.
 4. Klikněte na tlačítko Další pro zobrazení vašich bodů obnovení a poté klikněte levým tlačítkem myši na záznam, který si vyberete.
 5. Nyní zvolte Skenování napadených programů -> Zavřít -> Další -> Dokončit.
 6. Po restartu počítače si stáhněte Reimage a po jeho aktualizování spusťte úplné skenování systému.

2. RESTART V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Klikněte na klávesu Windows a přejděte do pravého dolního rohu.
 2. Vyberte Nastavení -> Změnit nastavení počítače -> Obecné.
 3. Klikněte na tlačítko Restartovat nyní v sekci Pokročilé možnosti spuštění.
 4. Nyní vyberte Technická podpora -> Pokročilé možnosti -> Nastavení spuštění.
 5. Nyní zvolte Restartovat a stiskněte F5.
 6. Spusťte IE nebo jiný prohlížeč a do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe
 7. Stáhněte si program na pracovní plochu a spusťte jej, aby mohl odstranit závadné soubory.

3. VYUŽIJTE KE STAŽENÍ ANTI-SPYWARU DALŠÍ POČÍTAČ:

 1. Použijte ke stažení programů Reimage či SpyHunterCombo Cleaner další počítač, který není napaden zde popisovaným virem.
 2. Po dokončení stahování přesuňte tento anti-malware na CD/DVD, externí disk nebo na flash disk.
 3. Mezitím nechte zabít škodlivé procesy ve vašem zavirovaném počítači. K tomu můžete využít tento návod.
 4. Připojte médium, které jste použili pro přenesení anti-spywarového programu, k zavirovanému počítači a spusťte jej.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antispyware-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích