Míra závažnosti:  
  (96/100)

Odstranit Win 7 Protection 2014

od Julie Splinters - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je Win 7 Protection 2014?

Win 7 Protection 2014 je program typu ‚rogue anti-spyware‘ a na vašem počítači se může objevit i bez toho, že byste si jej sami stáhli. V takovém případě si můžete na počítači všimnout jeho skenování a oznámení, které vás bude upozorňovat na výskyt seriózních hrozeb na vašem přístroji a žádat vás o zakoupení licencované verze programu, která by tyto hrozby odstranila. Tato situace skutečně znamená, že váš počítač byl napaden škodlivým programem. Nejdůležitější v takové chvíli je, abyste tato skenování i varování programu Win 7 Protection 2014 oznamující výskyt celé řady smyšlených, avšak závažně vyhlížejících virů, ignorovali. Pamatujte si, že tento program nemá žádnou databázi virů. Nemůže být proto schopen trojany, adware, jiné rouge nebo další kybernetické hrozby ani rozpoznat, ani najít. Kdybyste tento program spustili na dvou různých počítačích zároveň, viděli byste, že v obou případech zobrazí stejná upozornění a nahlásí tytéž viry. Kromě toho jde v případě Win 7 Protection 2014 o tzv. scareware, jehož cílem je lidi přimět ke koupi verze s licencí. Právě proto vám program tvrdí, že zakoupení jeho licencované verzi je nutné, chcete-li dát svůj počítač do pořádku. Jedná se však samozřejmě pouze o strategii používanou k odcizení peněz. Důrazně vám doporučujeme, abyste zmíněné výzvy Win 7 Protection 2014 neuposlechli a abyste místo toho tento rouge anti-spyware ze svého počítače odstranili. Můžete k tomu využít kterýkoli z programů uvedených níže.

Jak může Win 7 Protection 2014 infikovat můj počítač?

Virus Win 7 Protection 2014 je, stejně jako Win 7 Antivirus 2014, šířen zpravidla s pomocí falešných vyskakovacích oznámení, která uživatelům nabízí kontrolu jejich počítačů zdarma. Pamatujte si, že se tato upozornění mohou objevit na legitimních i nezákonných webových stránkách, měli byste proto být vždy velmi opatrní. Kromě toho můžete být tímto virem napadeni také prostřednictvím nevyžádané pošty. Pokud obdržíte e-mail, který vás bude přesvědčovat o tom, že byste si měli stáhnout jeho přílohy, vždy si raději dvakrát prověřte odesílatele takového e-mailu. Věnujte pozornost také překlepům či gramatickým chybám, protože i ty mohou často prozradit falešné e-maily využívané k distribuci virů, jako je právě Win 7 Protection 2014. Jak napovídá i název tohoto viru, zaměřuje se virus na napadání systémů Windows. Obzvláště velký pozor byste si na tento rouge měli dát v případě, že používáte Windows 7. Hlavním symptomem napadení tímto virem jsou tato či obdobná upozornění:

Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jestliže se domníváte, že váš počítač byl tímto rogue anti-spywarem napaden, měli byste tato upozornění ignorovat a NIKDY byste neměli platit za licenci Win 7 Protection 2014. Zdůrazňujeme to proto, že platbou byste mohli výrobcům scamu nejen odevzdat své peníze, nýbrž také odhalit údaje z vaší kreditní karty a další osobní data. Jestliže vás sužují falešná upozornění a skenování systému, postupujte podle návodu uvedeného níže a virus Win 7 Protection 2014 bez váhání odstraňte.

Jak odstranit Win 7 Protection 2014?

Jestliže chcete Win 7 Protection 2014 ze svého počítače odstranit, měli byste si pamatovat, že vám v tomto případě nedoporučujeme postupovat podle návodu na manuální odstranění. Mohlo by totiž dojít k odstranění nesprávných souborů a k poškození vašeho počítače. Doporučujeme naopak využít automatizované anti-malwarové nástroje, jako jsou např. Reimage či SpyHunterCombo Cleaner. Jestliže došlo k zablokování vašeho počítače, použijte tento kód, s nímž virus přesvědčíte, že jste si jeho licenci zakoupili: 3425-814615-3990. Po uplatnění tohoto kódu spusťte úplné skenování systému jedním z uvedených anti-spywarových programů a odstraňte infikované soubory ze svého počítače.

Nemůžete-li tyto programy spustit, postupujte následovně:

1. Restartujte svůj počítač v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po startu počítače začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se s pomocí stejného uživatelského účtu jako v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a zadejte své administrátorské heslo (je-li to nutné).
4. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si daný program na pracovní plochu. Poté jej spusťte, aby mohl škodlivé procesy viru Win 7 Protection 2014 zabít a jeho soubory odstranit z počítače.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Win 7 Protection 2014
obrázek pro Win 7 Protection 2014

O autorovi

Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Julie Splinters
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-protection-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích