Míra závažnosti:  
  (97/100)

Odstranit Win 7 Antivirus 2014

od Julie Splinters - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 7 Antivirus 2014?

Win 7 Antivirus 2014 je program typu rogue anti-spyware a patří ke staré skupině virů známých jako Braviax. V minulosti jsme došli k přesvědčení, že viry z této staré skupiny počítačových hrozeb se znovu již neobjeví. Zdá se ale, že tato domněnka byla mylná.. Po proniknutí do počítače začne Win 7 Antivirus 2014 zobrazovat falešná upozornění, která se uživatele snaží přesvědčit o tom, že jejich počítač je napaden a vážně ohrožen. Svou aktivitu zahajuje tento rouge po každém spuštění počítače. Zobrazuje přitom falešné skenování systému, po kterém nahlásí nalezení dlouhého výčtu smyšlených virů. Mezi hrozbami, před kterými vás může Win 7 Antivirus 2014 na vašem počítači varovat, jsou trojany, adware, jiné rouge viry a další. Tyto smyšlené hrozby, jejichž výskyt vám tento rouge nahlásí, samozřejmě neodstraní. Namísto toho vás požádá, abyste za jejich odstranění zaplatili určitou finanční částku. Jak jste ale už nejspíš pochopili, za licenci Win 7 Antivirus 2014 byste nikdy platit neměli, protože ta váš počítač neopraví. Problém byste měli řešit naopak spuštěním legitimního anit-spywaru a poté zkontrolovat, co anti-spyware najde. Použijete-li k tomu aktualizovanou verzi, program vás informuje o nalezení rouge viru Win 7 Antivirus 2014 a poté jej za vás také odstraní.

Jak může Win 7 Antivirus 2014 napadnout můj počítač?

Win 7 Antivirus 2014 se šíří stejným způsobem jako mnoho jiných závažných kybernetických hrozeb. Pokud budete i nadále navštěvovat nezákonné webové stránky, klikat na podezřelé reklamy nebo stahovat přílohy podezřelých e-mailů, může se snadno stát, že se tato hrozba někde ve vašem počítači vyskytne a ukryje. Pokuste se, prosím, veškerým reklamám, které vám budou nabízet kontrolu zabezpečení vašeho počítače zdarma, vyhýbat. Stejně tak se vyhýbejte i e-mailům, které vás budou nabádat k otevření příloh, v nichž na vás údajně čeká příležitost k výdělku. Do svého počítače byste si měli také nainstalovat důvěryhodný anti-spyware a udržovat jej aktualizovaný, chcete-li útoku Win 7 Antivirus 2014 a jiných kybernetických hrozeb skutečně předejít. Když Win 7 Antivirus 2014 do systému pronikne, zanechá v něm své soubory a také záznamy v registru. Kromě toho začne uživateli zobrazovat falešná skenování systému a po nich tato nebo podobná upozornění:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Win 7 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Tato a další upozornění, která Win 7 Antivirus 2014 uživatelům předkládá, jsou vytvořena a používána pouze k tomu, aby s pomocí lsti přiměla uživatele ke koupi licencované verze programu. Pokud jste si licenci už zakoupili, můžeme vás bohužel ujistit, že je vám zcela k ničemu a že jste tím pouze odevzdali své peníze tvůrcům scamu.. Tento program si, prosím, na svém počítači nenechávejte. Mohl by do něj totiž stahovat další viry. Jestliže k napadení vašeho počítače už došlo, měli byste problém vyřešit s pomocí níže uvedeného návodu:

Jak mohu Win 7 Antivirus 2014 odstranit?

Odstranění programu Win 7 Antivirus 2014 z počítače je celkem složitý proces, neboť aplikace používá pro své soubory náhodné pojmenování, aby je tak dokázala na počítači ukrýt. Proto se vřele doporučuje používat pro odstranění těchto hrozeb automatické anti-malwarové nástroje. Jestliže je váš počítač zablokován a vy proto nemůžete tyto nástroje spustit, použijte tento kód, abyste virus přesvědčili, že jste si jeho licenci zakoupili: 3425-814615-3990. Po uplatnění kódu spusťte úplný sken systému s pomocí programů Reimage či SpyHunterCombo Cleaner a odstraňte napadené soubory ze svého počítače.

Jestliže tyto programy spustit nemůžete, postupujte následovně:

1. Restartujte svůj počítač v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po startu počítače začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Poté klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte možnost ‚Spustit jako‘ či ‚Spustit jako správce‘ a zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu (je-li to nutné).
4. Do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na svou pracovní plochu. Spusťte jej, aby mohl škodlivé procesy viru Win 7 Antivirus 2014 zabít a odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Win 7 Antivirus 2014
obrázek pro Win 7 Antivirus 2014

O autorovi

Julie Splinters
Julie Splinters - Specialistka na odstraňování malwaru

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Julie Splinters
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antivirus-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích