Míra závažnosti:  
  (96/100)

Win 7 Antispyware 2014. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Win 7 Antispyware 2014?

Win 7 Antispyware 2014 je jeden z nejnovějších rouge anti-spywarů, který se objevil na začátku září. Stejně jako XP Antivirus 2014, Win 8 Protection 2014 a další hrozby pochází z dobře známé rodiny rouge virů známé pod jménem Braviax. Nejdůležitější věc, kterou byste si o této skupině virů měli pamatovat, je, že jsou navrženy pouze pro jeden účel – odcizení peněz uživatelů. Jakmile Win 7 Antispyware 2014 systém napadne, začne zobrazovat jeho falešné skenování a poté i hlášení o nalezení různých druhů virů. Může vás informovat o trojanech, adwaru a dalších nebezpečných programech. Ve skutečnosti jsou tato upozornění zobrazována pouze proto, aby vás donutila uvěřit, že váš počítač je dramaticky zavirován a že musíte udělat něco proto, abyste jej dali do pořádku. Win 7 Antispyware 2014 vám pak v každém případě nabídne, abyste si aktivovali jeho licencovanou verzi a s její pomocí všechny viry ze systému odstranili. Než tak učiníte, pamatujte si, že každý virus nahlášený tímto rouge anti-spywarem je smyšlený a zobrazuje se z jediného důvodu – snaží se vás okrást o peníze. Kdybyste některý ze známých a spolehlivých anti-spywarových programů spustili, zjistili byste, že Win 7 Antispyware 2014 nemá s ochranou vašeho počítače nic společného a naopak právě on je tím, co vás a váš počítač vážně ohrožuje. Jestliže se domníváte, že váš počítač může být tímto podvodným softwarem napaden, měli byste okamžitě spustit úplný sken systému s pomocí programu Reimage. Ten vám bez problémů pomůže virus Win 7 Antispyware 2014 ze systému odstranit.

Jak může Win 7 Antispyware 2014 napadnout můj počítač?

Win 7 Antispyware 2014 se snaží svého podvodného cíle dosáhnout ihned poté, co infikuje počítač, takže ve chvíli, kdy jeho skenování a upozornění uvidíte, bude se již jednat o závažný příznak toho, že tento virus již do vašeho počítače pronikl. Abyste se virům tohoto typu vyhnuli, pamatujte si, že metoda, kterou se virus šíří nejčastěji, se spoléhá na falešná upozornění. Tato upozornění se objevují obvykle během brouzdání uživatelů po internetu a informují je o dostupných aktualizacích a programech pro skenování systému zdarma. Mohou vám také nabízet ke stažení aktualizace pro Javu, Flash Player a podobné programy. Těmto nabídkám byste nikdy uvěřit neměli, protože by vás mohly místo toho svést ke stažení viru Win 7 Antispyware 2014 do vašeho systému. Kromě toho byste měli být extrémně opatrní také s podezřelými e-maily. Jestliže je e-mail plný pravopisných chyb a překlepů, měli byste jej ignorovat, případně rovnou smazat z Přijatých zpráv. Když se viru Win 7 Antispyware 2014 podaří do počítače proniknout, zanechá na něm své soubory a vlastní záznamy v registru, takže může zahájit svou aktivitu po každém dalším startu počítače. Začne v takovém případě neustále zobrazovat své falešné skenování systému a ohlašovat nalezení desítek smyšlených virů. Například:

Napadení systému!
V systému byla nalezena bezpečnostní hrozba. Viry a/nebo spyware mohou právě teď poškozovat váš systém. Zabraňte napadení a ztrátě či odcizení dat spuštěním bezpečnostního skenu zdarma.

Jestliže už jste došli k přesvědčení, že jediné, co k odstranění údajných virů potřebujete, je licenční klíč Win 7 Antispyware 2014, měli byste přemýšlet znovu. Tyto hrozby jsou smyšlené a jediný skutečný virus, který se na počítači skrývá, je právě tento ‚anti-spyware‘.

Jako odstranit Win 7 Antispyware 2014?

Chcete-li se viru Win 7 Antispyware 2014 vyhnout, ignorujte veškerá podezřelá upozornění a nabídky aktualizací či nabídky ke stažení programu pro skenování systému zdarma. V rámci prevence před touto kybernetickou infekcí byste se měli vyhýbat také nevyžádané poště. Jestliže už se na vašem počítači tento virus objevil, doporučujeme vám vyhnout se jeho ručnímu odstranění, neboť tento virus vytvořil a ukryl v systému počítače stovky různých souborů. Namísto manuálního vyhledávání těchto souborů byste si měli raději zvolit MOŽNOST AUTOMATICKÉHO ODSTRANĚNÍ. K němu byste si měli stáhnout spolehlivý anti-spyware, aktualizovat jej a spustit úplné skenování systému. Potřebujete-li podrobné instrukce s vysvětlením, jak postupovat, přečtěte si tento návod.

Námi doporučené programy pro odstranění viru Win 7 Antispyware 2014 jsou Reimage a SpyHunterCombo Cleaner. Tyto programy totiž dokáží snadno odhalit jakoukoli skrytou součást patřící těmto i jiným počítačových hrozbám.

POZOR! Jak jsme se již zmínili dříve, může se Win 7 Antispyware 2014 pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních programů včetně SpyHunteru a StopZilly. V případě, že programy nemůžete stáhnout či spustit, vyzkoušejte následující možnosti:

1. ZAMEZTE VIRU V ČINNOSTI OBNOVENÍM SYSTÉMU:

 1. Klikněte na Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Jakmile se zobrazí okno Obnovení systémových souborů a nastavení, klikněte na Další.
 3. Zvolte si podle svého uvážení bod obnovení a klikněte na Další.
 4. Klikněte na Dokončit pro potvrzení a počkejte, dokud se počítač po restartu znovu nespustí.
 5. Nyní si stáhněte Reimage a po jeho aktualizování spusťte úplné skenování systému.

2. RESTART V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač.
 2. Ihned poté, co je počítač opět aktivní, začněte nepřetržitě mačkat klávesu F8, dokud neuvidíte obrazovku Rozšířené možnosti spuštění.
 3. Zde zvolte Nouzový režim se sítí (s použitím kláves se šipkami) a poté stiskněte Enter.
 4. Přihlašte se s pomocí stejného uživatelského účtu, ve kterém jste pracovali v normálním režimu Windows.
 5. Nyní klikněte pravým tlačítkem na IE či na ikonu jiného prohlížeče a zvolte Spustit jako či Spustit jako správce. Zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu (je-li to třeba).
 6. Do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a program si uložte na pracovní plochu. Spusťte jej, aby mohl odstranit škodlivé soubory.

3. SKENOVÁNÍ POČÍTAČE S POMOCÍ VYTVOŘENÉHO ÚČTU GUEST:

Máte-li další uživatelský (či Guest) účet, můžete zkusit spustit úplné skenování systému z tohoto účtu. Je třeba se do tohoto účtu pouze přihásit a stáhnout si pro úkol úplného skenování systému program Reimage. Svůj guest účet můžete aktivovat s pomocí těchto instrukcí:

 1. Klikněte na Start -> Ovládací panely a zvolte si Uživatelské účty a zabezpečení rodiny.
 2. Poté co se objeví nové okno, klikněte na Přidat nebo odebrat uživatelské účty -> Účet Guest.
 3. Nyní klikněte na tlačítko Zapnout a restartujte počítač.
 4. Počkejte, dokud neuvidíte obrazovku přihlášení do Windows, a zvolte si účet Guest, ve kterém následně stáhněte doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S VYUŽITÍM DRUHÉHO POČÍTAČE:

 1. Stáhněte si Reimage nebo SpyHunterCombo Cleaner na další počítač, který není tímto virem napaden.
 2. Po dokončení stahování přeneste tento anti-malware na CD/DVD, externí disk či na flash disk.
 3. Mezitím zabijte škodlivé procesy na zavirovaném počítači. K tomu můžete využít následující návod.
 4. Připojte médium, na které jste stažený anti-spyware uložili, k počítači a spusťte jej.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Win 7 Antispyware 2014
obrázek pro Win 7 Antispyware 2014

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antispyware-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích