Míra závažnosti:  
  (95/100)

Odstranit Vista Protection 2014

od Linas Kiguolis - - | Druh: Programy kradoucí data

Co je to Vista Protection 2014?

Vista Protection 2014 je závažná počítačová hrozba, která ke svému nepozorovanému proplížení do počítačů využívá pomoci trojanů. Tento virus, jak již napovídá jeho jméno, dokáže napadnout pouze počítače s operačním systémem Windows Vista. Tím ale není řečeno, že by se uživatelé Windows 7, Windows 8 či Windows XP měli cítit v souvislosti s tímto virem v bezpečí. Vista Protection 2014 je totiž součástí početné rodiny rougů známé pod názvem Braviax. Ta zahrnuje i řadu dalších verzí zmíněné hrozby, přičemž tyto variace dokáží napadnout ostatní verze operačního systému Windows. První věc, kterou Vista Protection 2014 udělá, když se mu podaří do počítače proniknout, jsou modifikace v systému. Tento rouge je obvykle nastaven tak, aby zanechal své vlastní záznamy v registru a aby co nejrycheji po napadení uložil do počítače i některé své soubory. Kromě toho začne Vista Protection 2014 zobrazovat také falešná skenování systému a oznámení o napadení počítače smyšlenými viry. Těmito upozorněními se virus snaží svou oběť vystrašit a přinutit ji, aby uvěřila, že jediným skutečným řešením nastalého ‚problému‘ je zakoupení licencované verze Vista Protection 2014. Jde samozřejmě pouze o metodu, kterou tento rouge využívá k podvodnému vylákání peněz od lidí. Všechna upozornění patřící tomuto rouge viru, prosím, ignorujte a svůj počítač namísto toho zkontrolujte důvěryhodným anti-spywarem. Bezpochyby vám odhalí skutečný virus.

Jak může Vista Protection 2014 proniknout do mého počítače?

Jak již bylo řečeno, šíří se Vista Protection 2014 s pomocí Trojanů, které se dokáží do počítače snadno vplížit díky nedostatečnému zabezpečení. Chcete-li se jim vyhnout, měli byste se ujistit, že máte na počítači nainstalovaný spolehlivý antivirus a anti-spyware. Odborníci na bezpečnost doporučují také vyhýbat se nezákonným webovým stránkám, podezřelým e-mailům a pochybným programům šířeným po internetu zdarma. Jakmile Vista Protection 2014 infikuje systém cílového počítače, provede v něm určité změny a spustí falešné skenování systému. Jak jsme již uvedli, tyto reklamy byste měli ignorovat, neboť jejich cíl je jediný – oklamat vás a přimět vás k zakoupení podvodné ‚licencované verze‘. Jestliže jste toto nebo podobná varování o závažném napadení vašeho systému zpozorovali, měli byste svůj počítač zkontrolovat prostřednictvím spolehlivého anti-spywaru. Jde totiž o jeden z nejjasnějších příznaků toho, že váš přístroj byl napaden virem typu ‚rouge‘.

Odhalen sledovací software!
Aktivita na vašem počítači je sledována. Jedná se pravděpodobně o napadení spywarem. Může být ohrožena bezpečnost vašich dat. Mohou být odcizeny citlivé údaje. Zabraňte škodám ihned spuštěním kompletního bezpečnostního skenování.

Napadení systému!
V systému byla nalezena bezpečnostní hrozba. Viry a/nebo spyware mohou právě teď poškozovat váš systém. Zabraňte napadení a ztrátě či odcizení dat spuštěním bezpečnostního skenování zdarma.

Jak odstranit Vista Protection 2014?

Jestliže jste si všimli upozornění od Vista Protection 2014, která vám tvrdí, že váš počítač je napaden trojany, adwarem a dalšími nebezpečnými programy, jedná se o jasný příznak toho, že váš počítač byl napaden. Nemarněte čas a tento rouge anti-spyware odstraňte. Doporučujeme využít k tomu jeden z těchto důvěryhodných anti-spywarových programů: Reimage, SpyHunterCombo Cleaner, případně Malwarebytes Malwarebytes. Jestliže není možné žádný z těchto programů spustit, můžete vyzkoušet tento registrační klíč, jenž fungoval u předchozích verzí této skupiny virů: 3425-814615-3990. Po jeho uplatnění spusťte úplné skenování systému a odstraňte napadené soubory ze svého počítače.

Jestliže nemůžete spustit uvedené programy ani poté, postupujte následovně:

1. Restartujte svůj počítač a spusťte jej v Nouzovém režimu se sítí. Ihned po spuštění, jakmile začne počítač tzv. bootovat, začněte opakovaně mačkat klávesu F8.
2. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v normálním režimu Windows.
3. Nyní klikněte na IE nebo jiný prohlížeč, zvolte ‚Spustit jako‘ nebo ‚Spustit jako správce‘ a v případě, že je to nutné, zadejte heslo ke svému administrátorskému účtu.
4. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé procesy viru Vista Protection 2014 zabít a poté odstranit jeho soubory.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Vista Protection 2014
obrázek pro Vista Protection 2014

O autorovi

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Linas Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-vista-protection-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích