Míra závažnosti:  
  (97/100)

Rango Win 7 Protection 2014. Jak ho odstranit? (Průvodce odinstalace)

od Jake Doevan - - | Druh: Spyware

Co je Rango Win 7 Protection 2014?

Rango Win 7 Protection 2014 je falešný anti-spyware, jehož cílem je odcizit peníze napadených uživatelů. Začnou-li vás proto vyskakovací okna tohoto programu obtěžovat, měli byste ihned provést skenování počítače spolehlivým anti-spywarem! Tento rouge vás může přesměrovat na škodlivé internetové stránky, dokáže zaznamenávat vaše údery na klávesnici a může provádět i některé další nebezpečné aktivity. Zmíněná přesměrování vás mohou snadno dovést na stránky plné dalších virů a schopnost programu zaznamenávat stisknuté klávesy může vést k odcizení vaší identity, bankovních údajů a podobně. Ihned poté, co se tomuto viru podaří do vašeho počítače proniknout, vám začne zobrazovat své falešné skenování systému a smyšlená upozornění. Obsah těchto vzkazů vám můžeme prozradit už teď. Program vás upozorní na závažné hrozby a viry, které se ve vašem počítači údajně nacházejí. Tvrzení této aplikace jsou však zcela smyšlená. Tento falešný anti-spyware totiž neobsahuje ani žádnou databázi virů, ani další obvyklé komponenty skutečných bezpečnostních programů. Poté, co vás informuje o závažných hrozbách číhajících uvnitř vašeho systému, vám Rango Win 7 Protection 2014 nabídne ke koupi svou licencovanou verzi, která má vaši svízelnou situaci vyřešit. Nechcete-li ale pouze přijít o své peníze, měli byste tuto nabídku ignorovat. Místo zakoupení podvodné licence nechte svůj počítač zkontrolovat jiným anti-spywarem, který vám pomůže vyhledat a odstranit skutečné viry. Doporučujeme použít aplikaci Reimage.

Jak se může Rango Win 7 Protection 2014 dostat do mého počítače?

Podobně jako některé další viry se i Rango Win 7 Protection 2014 šíří internetem prostřednictvím falešných upozornění. Tyto profesionálně vyhlížející zprávy vás ve většině případů upozorní na nutnost aktualizovat programy jako Java, Flash Player, FLV Player či některé další. Naísto těchto aktualizací budou ale samozřejmě nainstalovány podvodné aplikace typu ‚rouge‘. Stejným způsobem se šíří také mnohé ‚adwarové programy‘, ‚prohlížečoví únosci‘ a ‚potenciálně nežádoucí programy‘. V dalších případech se můžete setkat zase s oznámením, které vám nabídne ‚skenování systému zdarma‘. I takovou nabídku, přestože může působit přesvědčivě, je ale třeba odmítnout. Žádné seriózní ‚skenování zdarma‘ totiž neexistuje. Ihned poté, co se do systému dostane, v něm Rango Win 7 Protection 2014 provede určité změny, díky nimž je poté schopen zobrazovat uživateli svá falešná upozornění. V zájmu ochrany počítače je žádoucí ignorovat všechna oznámení následujícího znění:

Rango Win 7 Protection 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

Vyrušují-li podobná upozornění i vás, měli byste provést kontrolu svého počítače spolehlivým anti-spywarovým programem. Antispyware vám pomůže virus Rango Win 7 Protection 2014 vyhledat a zlikvidovat. Pokud to neuděláte, můžete se tím vystavit některým závažným problémům jako např. odcizení určité finanční částky, odcizení identity apod.

Jak mohu virus Rango Win 7 Protection 2014 odstranit?

Mějte na paměti, že Rango Win 7 Protection 2014 je závažná kybernetická hrozba, jejíž přítomnost na počítači může velice snadno vést k jeho poškození. Pokud skenování a upozornění tohoto pochybného programu právě začala trápit i vás, na nic nečekejte a jednejte. Využijte MOŽNOST AUTOMATICKÉHO ODSTRANĚNÍ, při němž stačí pouze stáhnout spolehlivý anti-spyware, aktualizovat jej a spustit úplné skenování systému. Další informace a podrobnější instrukce najdete v tomto návodu. K odstranění viru Rango Win 7 Protection 2014 doporučujeme využít Reimage nebo SpyHunterCombo Cleaner, neboť tyto programy dokážou odhalit všechny složky této či dalších kybernetických hrozeb ukrývající se uvnitř vašeho systému.

POZOR! Rango Win 7 Protection 2014 se může, jak již bylo zmíněno, pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních programů, a to včetně aplikací SpyHunter a StopZilla. Pokud proto nemůžete žádný z těchto programů spustit anebo nainstalovat, vyzkoušejte následující postupy:

1. ZASTAVTE VIRUS S POMOCÍ OBNOVENÍ SYSTÉMU:

 1. Klikněte na Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Jakmile se zobrazí okno Obnovení systémových souborů a nastavení, klikněte na Další.
 3. Zvolte si podle svého uvážení bod obnovení a klikněte na Další.
 4. Klikněte na Dokončit pro potvrzení a počkejte, dokud se počítač po restartu znovu nespustí.
 5. Nyní si stáhněte Reimage a poté, co provedete jeho aktualizaci, spusťte úplné skenování systému.

2. RESTARTUJTE POČÍTAČ V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač
 2. Ihned po novém startu začněte opakovaně mačkat klávesu F8. Vydržte do chvíle, kdy se objeví obrazovka Rozšířené možnosti spuštění.
 3. Zvolte (s využitím kláves se šipkami) možnost Nouzový režim se sítí a poté stiskněte Enter.
 4. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v běžném režimu Windows.
 5. Nyní klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu IE či jiného prohlížeče a zvolte si Spustit jako či Spustit jako správce. Zadejte své administrátorské heslo (pokud to bude nutné).
 6. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu. Poté, co bude spuštěn, odstraní tento program škodlivé soubory z vašeho počítače.

3. VYTVOŘENÍ ÚČTU „GUEST“ A SPUŠTĚNÍ SKENOVÁNÍ:

Máte-li na počítači ještě další účet (Guest), můžete se pokusit spustit úplné skenování systému v něm. Stačí se pouze přihlásit, stáhnout si Reimage a spustit úplné skenování systému. Účet Guest můžete aktivovat následovně:

 1. Klikněte na Start -> Ovládací panely a zvolte si Uživatelské účty a zabezpečení rodiny.
 2. V okně, které se objeví, klikněte na Přidat nebo odebrat uživatelské účty -> Účet Guest.
 3. Nyní klikněte na tlačítko Zapnout a restartujte počítač.
 4. Vyčkejte, dokud neuvidíte přihlašovací obrazovku Windows, a zvolte si Účet Guest, ve kterém posléze stáhněte doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S POMOCÍ DALŠÍHO POČÍTAČE:

 1. Použijte další počítač, který by samozřejmě neměl být napaden dotyčným virem, a stáhněte si na něj Reimage nebo SpyHunterCombo Cleaner.
 2. Poté uložte stažený anti-malware na CD/DVD, externí disk nebo na USB flash disk.
 3. V mezičase rovněž ukončete škodlivé procesy bežící na napadeném počítači. K tomu můžete využít následující návod.
 4. Médium, na které jste anti-spywarový program uložili, připojte k napadenému počítači a spusťte jej.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.
obrázek pro Rango Win 7 Protection 2014
obrázek pro Rango Win 7 Protection 2014

O autorovi

Jake Doevan
Jake Doevan - Život je příliš krátký na to ztrácet čas s viry

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Jake Doevan
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-rango-win-7-protection-2014.html

Návody na odstranění v dalších jazycích