Co je to h@tkeysh@@k.dll? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

H@tkeysh@@k.dll je škodlivý soubor, který se vám může nainstalovat do systému, aniž byste si ho všimli. Pokud jej na svém počítači objevíte, odstraňte jej. V opačném případě by mohl být zneužit k některým skutečně nebezpečným činnostem. Shrneme-li to jednou větou, tento soubor je základní součástí určitého parazita a je využíván ke stahování či k odstraňování určitých souborů na napadeném počítači. Může být ale nastaven i tak, aby dokázal zaznamenávat údery na klávesnici, aby umožnil počítačovým hackerům vzdálený přístup do systému nebo k dalším podobným činnostem. Pamatujte si, že v důsledku těchto aktivit vám mohou být odcizeny vaše osobní informace nebo vám může být do počítače zavlečen malware!

H@tkeysh@@k.dll je obyvkle umístěn v adresáři C:\Windows\System32. Velikost tohoto souboru je 20,480 bytů.

Z hlediska technické bezpečnosti je tento soubor považován za NEBEZPEČNÝ.

Pokud soubor H@tkeysh@@k.dll na svém počítači najdete, důrazně doporučujeme provést skenování systému spolehlivým anti-spywarem a nechat tento škodlivý soubor a další nálezy, které s ním mohou souviset, odstranit. K tomu doporučujeme využít programy Reimage či Malwarebytes Malwarebytes.

výsledek - stav souboru
nebezpečný soubor
Doporučení Je-li váš počítač pomalý nebo máte problémy s nevyžádanou reklamou a přesměrováním na neznámé stránky, vřele vám doporučujeme otestovat váš počítač důvěryhodným anti-spywarovým programem. Proveďte některé z testů dostupných zdarma a zkontrolujte, zda máte v systému nevyžádané aplikace, které by mohly být za tyto problémy zodpovědné.
Můžeme být partnerem jakéhokoli produktu, který doporučujeme na našich stránkách. Pro plné znění viz Dohodu o užívání Stažením kteréhokoli z poskytnutých Anti-spywarových programů souhlasíte s zásady ochrany osobních údajů a dohoda o užívání
jednejte ihned!
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Nástroj pro zjištění problémů Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Kompatibilní s OS X
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodařilo odstranit infekci pomocí programu Reimage, odešlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností o problému.
Reimage je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému.
Více informací o tomto programu naleznete v recenzi programu Reimage.
Tiskové zmínky o Reimage
Podobné programy
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-htkeyshk-dll.html

Návody na odstranění v dalších jazycích


Soubory
Software
Porovnávání