Co je to h@tkeysh@@k.dll? Mám ho odstranit?

od Ugnius Kiguolis - -

H@tkeysh@@k.dll je škodlivý soubor, který se vám může nainstalovat do systému, aniž byste si ho všimli. Pokud jej na svém počítači objevíte, odstraňte jej. V opačném případě by mohl být zneužit k některým skutečně nebezpečným činnostem. Shrneme-li to jednou větou, tento soubor je základní součástí určitého parazita a je využíván ke stahování či k odstraňování určitých souborů na napadeném počítači. Může být ale nastaven i tak, aby dokázal zaznamenávat údery na klávesnici, aby umožnil počítačovým hackerům vzdálený přístup do systému nebo k dalším podobným činnostem. Pamatujte si, že v důsledku těchto aktivit vám mohou být odcizeny vaše osobní informace nebo vám může být do počítače zavlečen malware!

H@tkeysh@@k.dll je obyvkle umístěn v adresáři C:\Windows\System32. Velikost tohoto souboru je 20,480 bytů.

Z hlediska technické bezpečnosti je tento soubor považován za NEBEZPEČNÝ.

Pokud soubor H@tkeysh@@k.dll na svém počítači najdete, důrazně doporučujeme provést skenování systému spolehlivým anti-spywarem a nechat tento škodlivý soubor a další nálezy, které s ním mohou souviset, odstranit. K tomu doporučujeme využít programy Reimage Reimage Cleaner Intego či SpyHunter 5Combo Cleaner.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-htkeyshk-dll.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na h@tkeysh@@k.dll

Soubory
Software
Porovnávání