Hodnocení:  
  (87/100)

Recenze BullGuard Mobile Security, stažení zdarma

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Antivirové programy

BullGuard Mobile Security je účinný antivirus navržený pro mobilní přístroje s Androidem. Slibuje kompletní ochranu včetně ochrany proti krádeži, rychlého antivirového skenování, filtrování nevyžádané pošty a rodičovské kontroly. Možná už jste si domysleli, že aplikaci BullGuard Mobile Security vytvořila společnost BullGuard, kterou lze považovat za jednu z nejrychleji rostoucích značek na dnešním trhu. Vydali jsme recenzi již na jiný program této společnosti, Bullguard Internet Security, který je podle našich expertů skvělým pomocníkem jak při prevenci proti virům, tak při jejich odstraňování. Může vám pomoci také s ochranou před krádeží identity či s dalšími běžnými problémy, které dnešní počítačové hrozby přinášejí. I aplikace BullGuard Mobile Security, jak se zdá, funguje stejně – je nastavena tak, aby chránila telefon před viry a dalšími škodlivými programy; dokáže snadno rozpoznat všechny škodlivé aplikace, které se snaží ukrýt v systému; nabízí skvělý firewall a rodičovskou kontrolu; poskytuje vám možnost využívat profesionální zákaznický servis BullGuard 24/7 atd. Program BullGuard Mobile Security ale bohužel v současné době nenabízí verzi zdarma. Po zakoupení licence jej však budete moci využívat hned na třech přístrojích najednou. Úhrnem lze říci, že jde o skvělý nástroj pro ochranu mobilních zařízení s operačním systémem Android.

Recenze BullGuard Mobile Security od výzkumného střediska 2spyware:

První věc, které jsme si po stažení BullGuard Mobile Security do mobilního zařízení povšimli, bylo skvělé fungování jejího spamového filtru – antivirus dokázal zablokovat několik textových zpráv, které nás už nějakou dobu obtěžovaly. Po nainstalování programu jsme spustili jeho scan, který byl dokončen během několika vteřin. Můžete si nastavit i pravidelné skenování, které bude váš telefon kontrolovat podle vašich potřeb. Vřele doporučujeme tuto možnost využít. Proces skenování může váš telefon trochu zpomalit. Po dokončení skenu vám program předloží informativní výsledky provedené kontroly a umožní vám odstranit ze systému nebezpečné či pochybné aplikace. Jsme přesvědčeni, že s programem BullGuard Mobile Security pro vás bude odstraňování virů hračka, protože program jasně vysvětluje každý krok daného procesu. Tento antivirus pro mobilní zařízení má ještě další skvělou vlastnost – umožňuje lidem zálohovat si důležité soubory na servery společnosti Bullguard. Pokud jste někdy zaslechli něco o ransomwarových hrozbách, víte, že takové programy mohou snadno zablokovat vaše kontakty, fotografie, hudební soubory a další důležitá data. Stažení programu BullGuard Mobile Security vám umožní na tato nebezpečí zapomenout. Díky zmíněnému programu budete mít možnost své soubory obnovit a vyhnout se dalším případným potížím. V neposlední řadě jsme docenili i to, že se program BullGuard Mobile Security při každém připojení k internetu automaticky aktualizuje. Můžete tak v klidu zapomenout na nutnost dohlížet na údržbu jeho databáze.

Proč si vybrat BullGuard Mobile Security?

Chcete-li svůj mobilní přístroj s Androidem ochránit před nebezpečím z internetu, určitě stojí za to přemýšlet o programu BullGuard Mobile Security. A přestože velké množství lidí stále považuje placený antivirus do mobilu za zbytečnost, měli byste mít na paměti, že každý den jsou na internet vypouštěny nové viry a mobilní trh je den ode dne větší.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
BullGuard Mobile Security Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
BullGuard Mobile Security Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí BullGuard Mobile Security, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
BullGuard Mobile Security je nástroj doporučený pro zjištění hrozeb a závadného softwaru ve vašem systému. Zkušební verze produktu vyhledá škodlivé aplikace ve vašem systému. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru BullGuard Mobile Security.
obrázek pro BullGuard Mobile Security
obrázek pro BullGuard Mobile Security
O autorovi
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Ugnius Kiguolis je profesionální malwarový analytik, který je také zakladatelem a vlastníkem stránek odstranitvirus.cz. V současné době přebírá funkci šéfredaktora.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/review-bullguard-mobile-security.html
Recenze v dalších jazycích

Váš názor na BullGuard Mobile Security