Míra závažnosti:  
  (98/100)

Odstranit AVbytes Win 8 Protection 2015

od Olivia Morelli - - | Druh: Spyware

Co je AVbytes Win 8 Protection 2015?

AVbytes Win 8 Protection 2015 je nebezpečný virus, který se řadí mezi falešné anti-spywarové programy, tedy mezi typu ‚rouge‘. Tento virus je, stejně jako mnoho dalších podobných kybernetických hrozeb, využíván k útokům na počítače s operačním systémem Windows 8. To však neznamená, že se jej uživatelé ostatních operačních systémů nemusejí bát. Na ty totiž číhají na internetu ostatní verze tohoto falešného anti-spywaru, jejichž názvy zní AVbytes Win 7 Protection 2015, AVbytes XP Protection 2015 a AVbytes Vista Protection 2015. Tento virus tak s pomocí různých verzí ohrožuje téměř každého. Program se dá ale ze systému naštěstí bez problémů odstranit. Nejlépe vám k tomu poslouží nějaký spolehlivý anti-spyware. Nechte anti-spywarový program provést skenování svého počítače a poté i odstranit ze systému všechny nežádoucí soubory, které v něm nalezne. Nález různých virů či problémů v počítači vám ale může ohlásit i samotný program AVbytes Win 8 Protection 2015. V případě jeho výčtu hrozeb a škůdců jde ale buď o zcela smyšlené položky, nebo o legitimní soubory vašeho systému. Proto všechna jeho oznámení ignorujte. Pokud na některé z nich kliknete, virus AVbytes Win 8 Protection 2015 vás z něj pošle rovnou na škodlivé stránky využívané k šíření jiných virů, či na svou stránku, na které vás vybídne k zakoupení své plné verze. Nabízenou licenci či plnou verzi programu byste si ale rozhodně kupovat neměli. Pokud jste si v nedávné době všimli podezřelých upozornění, přesměrování a podobných záležitostí, které by mohly mít s virem AVbytes Win 8 Protection 2015 nějakou souvislost, neotálejte. Nechte svůj počítač okamžitě zkontrolovat nějakým spolehlivým anti-spywarovým programem. My doporučujeme aplikaci Reimage. Po skenování systému nechte svůj důvěryhodný antispyware, aby tento nebezpečný rouge z počítače odstranil.

Jak může AVbytes Win 8 Protection 2015 napadnout můj počítač?

Tento falešný anti-spyware se šíří většinou s pomocí podvodných upozornění, která vám mohou vyskočit na obrazovku během surfování po internetu. Upozorní vás většinou na chybějící aktualizace pro některé programy nebo na určité počítačové hrozby ukrývajíci se údajně ve vašem systému. Jak ale může takové upozornění vědět, co se uvnitř jednotlivých počítačů skrývá, vám bohužel nepovíme. Program předstírá nemožné. Jeho upozornění vám mohou nabízet také kontrolu systému s pomocí antivirového ‚skenování přes internet‘. Věřte však tomu, když říkáme, že nic takového jako ‚skenování přes internet‘ ve skutečnosti neexistuje. Máte-li zájem svůj počítač chránit, vyhýbejte se podobným upozorněním, co nejvíce to půjde. Popřemýšlejte také o instalaci spolehlivého anti-spywaru, který by vám pomohl infiltraci počítačových hrozeb tohoto typu předejít. Bezpečnostní software je samozřejme nutné také průběžně aktualizovat, protože používat zastaralý anti-spyware je totéž jako nepoužívat žádný. Pokud se vám virus AVbytes Win 8 Protection 2015 v počítači objeví, není naštěstí nijak složité si jej všimnout. Ihned poté, co program pronikne do systému, vám začne zobrazovat svá nesmírně rušivá upozornění. Ve většině případů s tímto zněním:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Asi už jste pochopili, že obsah těchto upozornění je zcela vymyšlený a že byste jim nikdy neměli uvěřit. Pokud chcete v počítači odhalit skutečné viry a skutečně škodlivé aplikace a poté se jich i zbavit, měli byste ke kontrole počítače využít nějaký spolehlivý anti-spyware. Doporučujeme zvolit si jeden z programů, o nichž se zmiňujeme dále v textu.

Jak odstranit virus AVbytes Win 8 Protection 2015?

Pokud si myslíte, že se virus AVbytes Win 8 Protection 2015 ukrývá někde ve vašem počítači, můžete si to velmi jednoduše ověřit. Stačí provést kontrolu počítače spolehlivým bezpečnostním programem. Doporučujeme nainstalovat si důvěryhodný anti-spyware, který virus odstraní automaticky. Z vaší strany přitom postačí, když anti-spyware stáhnete, aktualizuete jej a spustíte úplné skenování systému. Pokud potřebujete podrobnější vysvětlení, jak na to, můžete si přečíst tento návod. My doporučujeme vzít si v případ viru AVbytes Win 8 Protection 2015 na pomoc aplikace Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner. Tyto programy spolehlivě odhalí všechny součásti nejen této hrozby, ale i dalších škodlivých programů ukrývajících se v systému.

POZOR! AVbytes Win 8 Protection 2015 se může pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních aplikací, a to včetně programů SpyHunter a StopZilla. Pokud máte se stažením či spuštěním těchto aplikací potíže, vyzkoušejte následující možnosti:

1. ZABLOKOVÁNÍ VIRU S POMOCÍ OBNOVENÍ SYSTÉMU:

 1. Klikněte na tlačítko Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Zvolte si Obnovit stav počítače k dřívějšímu datu a klikněte na Další.
 3. Zvolte si datum a odpovídající bod obnovy a klikněte na tlačítko Další.
 4. Vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje, a poté v okně Obnovení bylo dokončeno klikněte na tlačítko OK.
 5. Stáhněte si program Reimage, aktualizujte jej a poté jej nechte provést úplnou kontrolu svého počítačového systému.

2. RESTARTOVÁNÍ V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač.
 2. Ihned poté, co začne být aktivní, začněte opakovaně mačkat klávesu F8, a to až do chvíle, než se objeví obrazovka Pokročilé možnosti spuštění.
 3. Na ní si (s pomocí kláves se šipkami) zvolte Nouzový režim se sítí a poté stiskněte Enter.
 4. Přihlaste se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v běžném režimu Windows.
 5. Nyní klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu IE, případně jiného prohlížeče, a zvolte si možnost Spustit jako či Spustit jako správce. Je-li to nutné, zadejte i své administrátorské heslo.
 6. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu.
 7. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé soubory viru odstranit.

3. KONTROLA POČÍTAČE S POMOCÍ NOVĚ VYTVOŘENÉHO ÚČTU GUEST:

Máte-li další uživatelský účet (Guest), můžete se pokusit spustit kontrolu systému s jeho pomocí. Jediné, co je třeba udělat, je přihlásit se k tomuto uživatelskému účtu a stáhnout si program Reimage, který poté provede kontrolu počítačového systému. Účet Guest si můžete aktivovat postupem podle následujících instrukcí:

 1. Klikněte na Start -> Nastavení -> Ovládací panely a zvolte si položku Uživatelské účty.
 2. Poté, co se objeví nové okno, klikněte na Účet Guest -> Zapnout účet Guest.
 3. Nyní vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje a vy neuvidíte přihlašovací obrazovku Windows.
 4. Na ní si zvolte účet Guest a v něm si poté stáhněte námi doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S POMOCÍ DALŠÍHO POČÍTAČE:

 1. Vezměte si na pomoc druhý počítač, který není tímto virem napaden, a stáhněte si do něj aplikaci Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Poté, co tento úkon dokončíte, zkopírujte stažený anti-malware na CD/DVD, externí disk či na USB flash disk.
 3. Mezitím zabijte škodlivé procesy běžící na vašem počítači. Můžete využít tento návod.
 4. Připojte k zavirovanému počítači nosič, na který jste uložili daný anti-spyware, a program spusťte.

5. ZABLOKOVÁNÍ VIRU Security Bytes 2015 PŘED SPUŠTĚNÍM SKENOVÁNÍ:

 1. Nechte program AVbytes Win 8 Protection 2015, aby zahájil i dokončil své falešné skenování systému.
 2. Klikněte na Povolit nechráněné a zavřete okno s varovným upozorněním.
 3. Otevřete Průzkumník souborů (klikněte na Start -> Dokumenty) a do řádku pro cestu k souboru zadejte text %AppData%. Klikněte na Enter.
 4. Změňte název položky guard-agas či další podobných záznamů.
 5. Restartujte svůj počítač a do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe
 6. Stáhněte si program SpyHunter a nechte jej škodlivé soubory viru AVbytes Win 8 Protection 2015 odstranit.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Olivia Morelli
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-8-protection-2015.html

Návody na odstranění v dalších jazycích