Míra závažnosti:  
  (98/100)

Odstranit AVbytes Win 8 Antivirus 2015

od Ugnius Kiguolis - - | Druh: Spyware

Co je AVbytes Win 8 Antivirus 2015?

AVbytes Win 8 Antivirus 2015 je nový program typu ‚rouge‘. Konkrétně se jedná o falešný anti-spyware, který funguje stejným způsobem jako např. AVbytes Win 7 Antivirus 2015 či celá řada dalších podvodných aplikací typu ‚rouge‘. Uživatelům, jimž se nainstaluje do systému, začne brzy zobrazovat svá dotěrná oznámení, ve kterých je bude varovat před stovkami virů v jejich počítačích. Tato varování jsou samozřejmě zcela smyšlená. Tytéž viry totiž AVbytes Win 8 Antivirus 2015 ‚najde‘ i u všech ostatních uživatelů, v jejichž počítačích se objeví. Kromě těchto upozornění vás program začne také posílat na svou internetovou stránku určenou k zakoupení jeho plné verze. Plnou verzi vám nabídne ihned poté, co vás vystraší údajným nalezením virů ve vašem systému, a bude vám slibovat, že jeho plná verze tyto viry z vašeho počítače odstraní. Vy si ji ale v žádném případě NEKUPUJTE. Platbou za tento program byste své peníze, a navíc i údaje z kreditních karet a další důvěrná data, pouze dali k dispozici internetovým podvodníkům! Podobné situaci lze snadno předejít tím, že tento falešný anti-spyware co nejdříve odstraníte z počítače. K tomu vřele doporučujeme využít programy Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, či nějaký jiný spolehlivý anti-spyware. Uvedené programy vám pomohou odhalit škodlivé soubory ukryté v počítači a tyto hrozby samozřejmě také odstraní.

Jak se mi může AVbytes Win 8 Antivirus 2015 dostat do počítače?

V případě, že byste se viru AVbytes Win 8 Antivirus 2015 či dalším podobným falešným anti-spywarům raději vyhnuli, si pamatujte, že všichni škůdci tohoto typu se šíří zpravidla s pomocí podvodných upozornění. Může jít např. o varování před různými viry. AVbytes Win 8 Antivirus 2015 vás nejprve vystraší tvrzením, že se váš počítač ocitl v ohrožení, načež vám nabídne kontrolu vašeho sytému přes internet. Podobnými nabídkami se NIKDY nenechte oklamat. Žádné antivirové ‚skenování přes internet‘ totiž ve skutečnosti neexistuje. Další podvodná upozornění, která AVbytes Win 8 Antivirus 2015 ke svému šíření využívá, vám mohou nabízet stažení aktualizací pro programy jako Flash Player, FLV Player, pro software určený ke streamování videa či pro další podobné aplikace. Pokud skutečně věříte, že některé z vašich programů vyžadují ‚update‘, stáhněte si chybějící aktualizace přímo z oficiálních stránek daných programů. V opačném případě se vám do počítače velmi snadno dostane nějaký malware, např. právě AVbytes Win 8 Antivirus 2015. Dejte si pozor rovněž na reklamy s hlavičkou ‚Win iPhone‘, ‚Win iPad‘ apod. Jakkoli mohou být přesvědčivé a slibné, i ony mohou vést ke ztrátě vašich peněz či k dalším podobným nepříjemnostem. V případě, že se programu AVbytes Win 8 Antivirus 2015 i přesto podaří do počítače prokouznout, zahájí v počítači falešnou antivirovou kontrolu a začne ohlašovat různé problémy, odhalí v systmu např. stovky trojanů, backdoorů a dalších kybernetických hrozeb. Jediným cílem těchto upozornění je přitom vystrašit uživatele a přinutit jej k zaplacení za plnou verzi programu AVbytes Win 8 Antivirus 2015. Tu si ale v žádném případě NEKUPUJTE. Pouze byste tím přišli o vynaložené peníze, a navíc byste platbou odhalili údaje z platební karty, vaše celé jméno a další citlivá data internetovým podvodníkům.

Jak odstranit virus AVbytes Win 8 Antivirus 2015?

Obáváte-li se, že máte virus AVbytes Win 8 Antivirus 2015 v počítači, nechte počítač zkontrolovat nějakým spolehlivým anti-spywarovým programem. Doporučujeme nainstalovat si důvěryhodný anti-spyware a nechat jej, aby virus odstranil automaticky. Anti-spyware si stačí pouze stáhnout, aktualizovat jej a poté spustit skenování. Pokud potřebujete podrobnější instrukce, přečtěte si tento návod. K odstranění viru AVbytes Win 8 Antivirus 2015 doporučujeme vzít si na pomoc programy jako Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner. Tyto aplikace zvládnou odhalit všechny součásti nejen tohoto viru, ale i dalších hrozeb ukrytých v počítači.

POZOR! Virus AVbytes Win 8 Antivirus 2015 se může pokusit blokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních programů, a to včetně aplikací SpyHunter a StopZilla. Pokud máte se stažením či se spuštěním bezpečnostních aplikací problémy, vyzkoušejte některou z následujících možností:

1. ZABLOKOVÁNÍ VIRU S POMOCÍ OBNOVENÍ SYSTÉMU:

 1. Klikněte na tlačítko Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Zvolte si Obnovit stav počítače k dřívějšímu datu a klikněte na Další.
 3. Zvolte si datum a odpovídající bod obnovy a klikněte na tlačítko Další.
 4. Vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje, a poté v okně Obnovení bylo dokončeno klikněte na tlačítko OK.
 5. Stáhněte si program Reimage a poté, co provedete jeho aktualizaci, jej nechte provést úplnou kontrolu svého počítačového systému.

2. RESTARTOVÁNÍ V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač.
 2. Ihned poté, co začne být znovu aktivní, začněte opakovaně mačkat klávesu F8. Vydržte, dokud se neobjeví obrazovka Pokročilé možnosti spuštění.
 3. Na ní si (s pomocí kláves se šipkami) zvolte Nouzový režim se sítí a poté stiskněte Enter.
 4. Přihlašte se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v běžném režimu Windows.
 5. Nyní klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu IE, případně jiného prohlížeče, a zvolte si možnost Spustit jako či Spustit jako správce. Je-li to nutné, zadejte i své administrátorské heslo.
 6. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu.
 7. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé soubory viru odstranit.

3. KONTROLA POČÍTAČE S POMOCÍ NOVĚ VYTVOŘENÉHO ÚČTU GUEST:

Máte-li další uživatelský účet (Guest), můžete se pokusit spustit kontrolu systému s jeho pomocí. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se k tomuto uživatelskému účtu a stáhnout si program Reimage, který poté provede skenování vašeho systému. Účet Guest si můžete aktivovat postupem podle následujících instrukcí:

 1. Klikněte na Start -> Nastavení -> Ovládací panely a zvolte si položku Uživatelské účty.
 2. Poté, co se objeví nové okno, klikněte na Účet Guest -> Zapnout účet Guest.
 3. Nyní vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje a vy neuvidíte přihlašovací obrazovku Windows.
 4. Na ní si zvolte účet Guest a v něm si poté stáhněte náš doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S POMOCÍ DALŠÍHO POČÍTAČE:

 1. Vezměte si na pomoc druhý počítač, který tímto virem není napaden, a stáhněte si do něj aplikaci Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Poté, co tento úkon dokončíte, zkopírujte stažený anti-malware na CD/DVD, externí disk či na USB flash disk.
 3. Mezitím zabijte škodlivé procesy běžící na vašem počítači. Můžete využít tento návod.
 4. Připojte k zavirovanému počítači nosič, na který jste uložili daný anti-spyware, a program spusťte.

5. ZABLOKOVÁNÍ VIRU AVbytes Win 8 Antivirus 2015 PŘED SPUŠTĚNÍM SKENOVÁNÍ:

 1. Nechte program AVbytes Win 8 Antivirus 2015, aby zahájil i dokončil své falešné skenování systému.
 2. Klikněte na Povolit nechráněné a zavřete okno s varovným upozorněním.
 3. Otevřete Průzkumník souborů (klikněte na Start -> Dokumenty) a do řádku pro cestu k souboru zadejte text %AppData%. Klikněte na Enter.
 4. Změňte název položky guard-agas či další podobných záznamů.
 5. Restartujte svůj počítač a do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe
 6. Stáhněte si program SpyHunter a nechte jej škodlivé soubory viru AVbytes Win 8 Antivirus 2015 odstranit.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Vůdce

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Ugnius Kiguolis
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-8-antivirus-2015.html

Návody na odstranění v dalších jazycích