Míra závažnosti:  
  (97/100)

Odstranit AVbytes Win 7 Protection 2015

od Gabriel E. Hall - - | Druh: Spyware

Co je AVbytes Win 7 Protection 2015?

AVbytes Win 7 Protection 2015 je nebezpečná aplikace, které je radno se pokud možno vyhnout. Jakkoli neškodně, ba dokonce důvěryhodně může působit, usiluje tento program ve skutečnosti pouze o jediné – přinutit vás k zakoupení své falešné licence. Právě s tímto cílem vám bude neustále zobrazovat vlastní antivirovou kontrolu vašeho počítače, po které vám ve zcela smyšlených výsledcích ohlásí nalezení stovek různých virů. Upozorněním tohoto programu NIKDY nevěřte. Mají ve vás pouze vyvolat obavy o bezpečí vašeho počítače. V tomto případě však není čeho se bát, proto nemějte strach upozornění tohoto viru ignorovat. Tytéž viry, kterými program děsí vás, ‚objeví‘ i v každém dalším počítači, na kterém své skenování provede. Nenechte se jím proto přinutit k tomu, abyste tyto pomyslné hrozby začali ve svém počítači skutečně hledat. Přesto počítač zkontrolovat nechte. Vemte si přitom ale na pomoc nějaký spolehlivý anti-spyware. Ten vám pomůže odhalit, že skutečným problémem v počítači je právě rouge jménem AVbytes Win 7 Protection 2015. Pokud si tento rouge v počítači ponecháte, riskujete, že vám do systému zavleče další kybernetické hrozby. Aplikace tohoto typu mohou být také schopné zaznamenávat vaše údery na klávesnici, proto vám s nimi hrozí i odcizení některých citlivých dat, např. přihlašovacích údajů, hesel a dalších. V případě, že byste program AVbytes Win 7 Protection 2015 ze svého počítače rádi odstranili, doporučujeme vzít si na pomoc jeden z následujících programů: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner či Malwarebytes. Právě tyto aplikace měly při našem testování tohoto falešného anti-spywaru nejlepší výsledky.

Jak se mi může virus AVbytes Win 7 Protection 2015 dostat do počítače?

Virus AVbytes Win 7 Protection 2015 patří do velké rodiny ‚rouge‘ aplikací známé pod názvem Braviax. Podobným programům se můžete celkem úspěšně vyhýbat tím, že budete při pohybu po internetu dostatečně opatrní. Pamatujte si, že falešné aplikace tohoto typu se šíří s pomocí mnoha různých triků, nejčastěji s pomocí podvodných upozornění. Některá z těchto upozornění vám nabídnou aktualizace pro údajně zastaralé programy, jiná vám budou tvrdit, že máte v počítači nebezpečné víry a že byste si jej proto měli nechat zkontrolovat. Právě po rozkliknutí některého z těchto upozornění se vám může virus AVbytes Win 7 Protection 2015 nainstalovat do počítače. V počítači se může objevit ale i poté, co si stáhnete e-mail se škodlivými přílohami. K ochraně svého počítače značně přispějete tím, že nebudete důvěřovat e-mailům, které vypadají až příliš slibně na to, aby byly pravdivé. Obdržíte-li e-mail se zprávou o nějakém nenadálém dědictví, nečekaném příjmu či o jiných až příliš šťastných náhodách, měli byste předtím, než e-mail otevřete, kontaktovat jeho odesílatele. V opačném případě se vám může s infikovanými přílohami e-mailu dostat do počítače právě i AVbytes Win 7 Protection 2015. Pokud se virus dostane do systému, pozmění v něm některá nastavení a začne vám zobrazovat tato či podobná upozornění:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jejich obsah je zcela smyšlený, proto jim nevěnujte žádnou pozornost! Těchto falešných varování se můžete zbavit postupem podle následujícího návodu:

Jak odstranit virus AVbytes Win 7 Protection 2015?

Pokud si myslíte, že se vám virus AVbytes Win 7 Protection 2015 ukrývá v počítači, nechte svůj systém ihned zkontrolovat nějakým spolehlivým anti-spywarem a nechte odstranit i všechny hrozby, které anti-spyware objeví. V žádném případě si od aplikace AVbytes Win 7 Protection 2015 NEKUPUJTE její licenci. Pouze byste tím přišli o své peníze. Stáhněte si místo toho důvěryhodný anti-spyware, aktualizujte jej a spusťte úplné skenování systému. Potřebujete-li podrobnější instrukce, přečtěte si tento návod. K odstranění viru AVbytes Win 7 Protection 2015 doporučujeme využít programy Reimage a SpyHunter 5Combo Cleaner. Uvedené aplikace dokáží v systému snadno vyhledat všechny součásti nejen této, ale i dalších počítačových hrozeb.

POZOR! Virus AVbytes Win 7 Protection 2015 se může pokusit zablokovat instalaci a činnost legitimních bezpečnostních aplikací, a to včetně programů SpyHunter a StopZilla. Pokud máte se stažením či spuštěním těchto aplikací potíže, vyzkoušejte následující možnosti:

1. ZABLOKOVÁNÍ VIRU S POMOCÍ OBNOVENÍ SYSTÉMU:

 1. Klikněte na tlačítko Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnovení systému.
 2. Zvolte si Obnovit stav počítače k dřívějšímu datu a klikněte na Další.
 3. Zvolte si datum a odpovídající bod obnovy a klikněte na tlačítko Další.
 4. Vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje, a poté v okně Obnovení bylo dokončeno klikněte na tlačítko OK.
 5. Stáhněte si program Reimage a poté, co provedete jeho aktualizaci, jej nechte provést úplnou kontrolu svého počítačového systému.

2. RESTARTOVÁNÍ V NOUZOVÉM REŽIMU SE SÍTÍ:

 1. Restartujte svůj počítač.
 2. Ihned poté, co začne být aktivní, začněte opakovaně mačkat klávesu F8, a to až do chvíle, než se objeví obrazovka Pokročilé možnosti spuštění.
 3. Na ní si zvolte Nouzový režim se sítí (s využitím kláves se šipkami) a poté stiskněte Enter.
 4. Přihlaste se ke stejnému uživatelskému účtu, v němž jste pracovali v běžném režimu Windows.
 5. Nyní klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu IE, případně jiného prohlížeče, a zvolte si možnost Spustit jako či Spustit jako správce. Je-li to nutné, zadejte i své administrátorské heslo.
 6. Do adresního řádku zadejte následující odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe a stáhněte si program na pracovní plochu.
 7. Poté program spusťte, aby mohl škodlivé soubory viru odstranit.

3. KONTROLA POČÍTAČE S POMOCÍ NOVĚ VYTVOŘENÉHO ÚČTU GUEST:

Máte-li další uživatelský účet (Guest), můžete se pokusit spustit kontrolu systému s jeho pomocí. Jediné, co je třeba udělat, je přihlásit se k tomuto uživatelskému účtu a stáhnout si program Reimage, který poté provede kontrolu počítačového systému. Účet Guest si můžete aktivovat postupem podle následujících instrukcí:

 1. Klikněte na Start -> Nastavení -> Ovládací panely a zvolte si položku Uživatelské účty.
 2. Poté, co se objeví nové okno, klikněte na Účet Guest -> Zapnout účet Guest.
 3. Nyní vyčkejte, dokud se počítač nerestartuje a vy neuvidíte přihlašovací obrazovku Windows.
 4. Na ní si zvolte účet Guest a v něm si poté stáhněte námi doporučený anti-spyware.

4. STAŽENÍ ANTI-SPYWARU S POMOCÍ DALŠÍHO POČÍTAČE:

 1. Vezměte si na pomoc druhý počítač, který není tímto virem napaden, a stáhněte si do něj aplikaci Reimage či SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Poté, co tento úkon dokončíte, zkopírujte stažený anti-malware na CD/DVD, externí disk či na USB flash disk.
 3. Mezitím zabijte škodlivé procesy běžící na vašem počítači. Můžete využít tento návod.
 4. Připojte k zavirovanému počítači nosič, na který jste uložili daný anti-spyware, a program spusťte.

5. ZABLOKOVÁNÍ VIRU AVbytes Win 7 Protection 2015 PŘED SPUŠTĚNÍM SKENOVÁNÍ:

 1. Nechte program AVbytes Win 7 Protection 2015, aby zahájil i dokončil své falešné skenování systému.
 2. Klikněte na Povolit nechráněné a zavřete okno s varovným upozorněním.
 3. Otevřete Průzkumník souborů (klikněte na Start -> Dokumenty) a do řádku pro cestu k souboru zadejte text %AppData%. Klikněte na Enter.
 4. Změňte název položky guard-agas či další podobných záznamů.
 5. Restartujte svůj počítač a do adresního řádku zadejte tento odkaz: https://odstranitvirus.cz/download/hunter.exe
 6. Stáhněte si program SpyHunter a nechte jej škodlivé soubory viru AVbytes Win 7 Protection 2015 odstranit.
Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Reimage (odstranění) Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
K odstranění škod způsobených viry se doporučuje program Reimage. Skenování zdarma vám umožní zkontrolovat, zda je váš počítač napaden. Pokud potřebujete škodlivý software odstranit, budete si muset koupit licencovanou verzi nástroje pro odstranění malwaru Reimage.

O autorovi

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Vášnivý výzkumník virů

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Gabriel E. Hall
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/remove-avbytes-win-7-protection-2015.html

Návody na odstranění v dalších jazycích