Co je to av.exe? Mám ho odstranit?

od Alice Woods - -

av.exe je škodlivý proces spjatý s velkou skupinou virů, v níž jsou všechny viry klonem stejné předlohy. Jedná se o programy XP Antivirus Pro 2012, Vista Internet Security 2010, Win 7 Guardian, XP Defender 2013 a celou řadu dalších aplikací s totožným grafickým rozhraním. Všem těmto programům jde o jediné – připravit svou oběť o peníze. Proces av.exe je pro všechny tyto hrozby rozhodujícím způsobem důležitý, neboť pomáhá spustit určité parazitní komponenty ve chvíli, kdy je to třeba. Kromě toho může údajně také změnit domovskou stránku uživatele a deaktivovat legitimní bezpečnostní software. Pamatujte si, že přítomnost tohoto procesu znamená, že váš počítač je napaden určitou počítačovou hrozbou. Proces av.exe proto musíte co nejrychleji ukončit.

Av.exe se ve většině případů nainstaluje do adresáře %AppData% (obvyklé umístění je C:\Documents and Settings\[username]\Local Settings\Application Data). Měli byste však vědět, že může jít také o zcela legitimní součást operačního systému či o legitimní software. Doporučujeme proto, abyste tento soubor předtím, než jej smažete, důkladně zkontrolovali.

Nabídka
jednejte ihned!
Stáhnout
Reimage Záruka
Spokojenosti
Stáhnout
Intego Záruka
Spokojenosti
Kompatibilní s Microsoft Windows Supported versions Kompatibilní s OS X Supported versions
Co dělat, když se virus nepodaří odstranit?
Pokud se vám nepodaří odstranit poškození způsobené viry pomocí Reimage Intego, pošlete dotaz našemu týmu podpory a poskytněte co nejvíce podrobností.
Program Reimage Intego má bezplatný omezený skener. Reimage Intego nabízí důkladnější skenování, když si koupíte jeho plnou verzi. Pokud bezplatný skener zjistí problémy, můžete je opravit pomocí bezplatné ruční opravy nebo se můžete rozhodnout zakoupit plnou verzi, abyste je odstranili automaticky.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Reimage, zkuste spustit SpyHunter 5.
Podobné programy
Různé programy byly vytvořeny pro různé účely. Pokud se vám nepodařilo opravit poškozené soubory pomocí programu Intego, zkuste spustit Combo Cleaner.
O autorovi
Alice Woods
Alice Woods

Pokud vám tento návod s odstraněním nežádoucího programu pomohl a vy jste byli s naší službou spokojeni, budeme rádi, zvážíte-li možnost podpořit naše služby finančním příspěvkem, který je pomůže udržet v chodu. I malá částka může mít svůj význam. Děkujeme.

Kontaktujte Alice Woods
O společnosti Esolutions

Zdroj: https://www.2-spyware.com/file-av-exe.html
Návody na odstranění v dalších jazycích

Váš názor na av.exe

Soubory
Software
Porovnávání